Zrodzony z fantastyki

 
Languorous_Maiar
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 12, 2014 9:01 pm

Sesja w uniwersum Fallouta

czw cze 12, 2014 9:37 pm

Tak stwierdziłem, że od lat żadnej sesji w klimatach Fallouta nie widziałem, to postanowiłem jakąś stworzyć.
I teraz pytanie, czy byliby jacyś chętni, jeżeli tak, pisać tutaj w temacie czy na pw, to pokieruje dalej na inne forum bo niby tam będę prowadził.
Jak będzie wystarczająco chętnych na miejscu, to i mogę poprowadzić na samym Polterze.

Z informacji:
Czas rozpoczęcia sesji to 2277 r., by osoby, które grały tylko w F:NV też mogły dołączyć.
Miejsce to Oregon i tylko Oregon.
Całkowicie kanonicznie. (a jestem sporym fanboyem Falla więc problemów z znajomością lore nie ma)

System:
Bez "mechanicznego, cyferkowanego" systemu, czyli żadne pnp czy bardziej autorskie systemy Sawyera.
Samo tworzenie postaci to podstawowe 7 statystyk z SPECIAL'a i wybranie 2 perków określających postać z tego linku:
http://fallout.gamepedia.com/User:Langu ... iar/Stuff3
(Oczywiście wszystko jest mniej więcej, nie mając żadnego perka bojowego i tak można spokojnie strzelać, i to nawet nie fatalnie.)

Kwestia odpisywania:
Raczej często, a nie z parciem na długie odpisy, bo takie sesje często zabierają całą "decyzyjność" (lubię te określenie) od gracza i zawsze mi się płakać chce jak widzę, że MG praktycznie prowadzi postać na podstawie samego KP.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości