Zrodzony z fantastyki

 
Selm
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 23, 2014 8:15 pm

Heyoo! Kampania Warhammer Fantasy! Gramy! (Warszawa))

pn cze 23, 2014 8:52 pm

... to znaczy, będziemy grać jeśli będziecie chcieli. Chętnie poprowadzę kampanię Warhammer Fantasy RP.

- szukam małej grupy; dwóch, góra trzech graczy plus ja, posiadający swoją postać,

- pewnie będziemy korzystać z trzeciej edycji, choć mogę być namówiony na drugą (drugą znam, trzeciej nie),

- jako "miszcz" nie przykładam wielkiej wagi do zasad gry. Jeśli uważam że lepiej będzie zrobić coś "na słowo (tzn. bez rzucania kością), zrobimy tak. Lubię dodawać do różnych sytuacji własne modyfikatory (np. +10 do przekonywania z powodu bólu głowy rozmówcy, lub -5 do walki wręcz z powodu diabolicznego swędzenia łydki), Oczywiście będę starał się być sprawiedliwy, przy tym niezbyt srogi,

- sesje będą trwały od dwóch do czterech godzin; zależy jak leży. Proponuję spotykać się co tydzień lub dwa; także zależy jak leży,

- najchętniej spotykałbym się "w realu", ale sesje przez czat Skype'a też są możliwe,

Mam bardzo ogólny pomysł na całą kampanię. Wiem że będzie podzielona na rozdziały, każdy składający się ze trzech, czterech sesji. Zdradzę jedynie że rzecz dzieje się parędziesiąt lat później niż standardowa data kampanii WF 2nd. Rządy Karla Franza okazały się błogosławieństwem dla Imperium; królestwo przeżywa okres dobrobytu nie znanego od wieków, jego wrogowie wewnętrzni zostali wybici a zewnętrzni odepchnięci od granic. Potężna armia, wsparta zacementowanym sojuszem z elfami, krasnoludami oraz Bretanią, zwycięsko przeciwstawiła się ostatniemu najazdowi armii Chaosu. Imperium jest silne i bogate jak nigdy, a jego mieszkańcy, szczęśliwi, po raz pierwszy patrzą w przyszłość z nadzieją. Dufni w swoją siłę, generałowie Imperium planują wypad w Pustkowia Chaosu...

Brzmi niczym D&D a nie WF, prawda? Spokojnie - może nie od razu, ale będzie mrocznie.

Jestem średnio doświadczonym MG - poprowadziłem parę lat temu krótką kampanię, poza tym brałem udział w paru jako gracz. Nie obiecam wam niebiańskich przeżyć, megaklimatu i jazdy bez trzymanki ^^, ale obiecuję że będę się starał dojść do tego poziomu.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości