Zrodzony z fantastyki

 
mloedy
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 16, 2014 12:18 am

Zaczynam grac

śr lip 16, 2014 12:25 am

Witam. Chciałbym zacząć grac w warhammer fantasy battle i mam kilka pytań.
Pierwsze: Czy ktoś jest tu z Gdańska?
Drugie: Czym się kierować tworząc armie i skąd mam znać ilości punktów danych jednostek?
Trzecie: czy ktoś mógłby mi przedstawić armie na 8 edycje na okolo 500 pkt dla: warriors of chaos, dwarfsa i vamprie counts?
Czwarte: wiadomo już mniej więcej kiedy będzie 9 edycja i czy czekać na nią czy może już kompletować jakaś armie??

Z góry dziękuje :D

PS: na początku chciałem grac z bratem który tez zaczyna wiec prosiłbym o przedstawienie przynajmniej 2 armii (on tez zaczyna).
 
Awatar użytkownika
the czart
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1705
Rejestracja: pn lis 21, 2005 1:52 pm

Zaczynam grac

czw lip 17, 2014 2:13 pm

mloedy pisze:
Pierwsze: Czy ktoś jest tu z Gdańska?

Nie wiem, ale w Gdańsku ( a raczej w trójmieście ogółem :) ) działa z tego co wiem dość prężne środowisko.

mloedy pisze:
Drugie: Czym się kierować tworząc armie

Estetyką i tym wygląd i klimat danej armii do ciebie przemawia ( duh, czyli de facto dalej estetyką :wink: )

mloedy pisze:
skąd mam znać ilości punktów danych jednostek?

Księgi armijne, co dość oczywiste. Każda armia ma swoją, dostosowywaną do 4-5 lat pod nowszą edycję.

mloedy pisze:
czy ktoś mógłby mi przedstawić armie na 8 edycje na okolo 500 pkt dla: warriors of chaos, dwarfsa i vamprie counts?

Bardzo proszę - siadasz do książki, czytasz, sprawdzasz jakie modele masz i kombinujesz by się zmieścić w ramach zasad.

mloedy pisze:
wiadomo już mniej więcej kiedy będzie 9 edycja i czy czekać na nią czy może już kompletować jakaś armie??

9 edycja będzie może gdzieś pod koniec roku, podobno w każdym razie. Ja bym raczej szedł w zbieranie armii, bo zmiany będą raczej ewolucyjne niż rewolucyjne, ale z tym producentem to w sumie nigdy nie wiadomo.
 
rasz12
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 47
Rejestracja: śr lis 27, 2013 5:33 pm

Zaczynam grac

sob sie 02, 2014 10:54 am

Zbieraj Vampire Counts, jak chcesz to mogę coś o nich napisać

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość