Zrodzony z fantastyki

 
Jaśmin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 6:58 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

pt sie 08, 2014 4:05 pm

Kurde, zabrakło Brilchana i momentalnie upadł duch w narodzie. No co tam? Piszemy czy nie piszemy?
 
Awatar użytkownika
Midoro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 277
Rejestracja: pn lis 12, 2012 6:01 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

sob sie 09, 2014 12:49 am

Jeśli dobrze pamiętam czekam na reakcje Janausa i Slanna bo Brilchana moge BNowac
 
Jaśmin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 6:58 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

śr sie 20, 2014 1:08 pm

Popełniłem, czekam na was.:)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Re: [D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

sob sie 30, 2014 8:49 pm

Jaśmin pisze:
Kurde, zabrakło Brilchana i momentalnie upadł duch w narodzie. No co tam? Piszemy czy nie piszemy?


Nie trać ducha gdyż powróciłem ! :D Dałem krótkiego posta z deklaracją. Wydaje mi się że więcej nie było w tym momencie potrzebne :)
 
Jaśmin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 6:58 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

sob wrz 06, 2014 10:37 am

Midoro, niecnoto! Czyżbyś zabił Melissandrę?
 
Awatar użytkownika
Midoro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 277
Rejestracja: pn lis 12, 2012 6:01 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

ndz wrz 07, 2014 6:28 pm

Tak doszedłem do porozumienia z Janausem. Ma problemy z kompem i studia mu się zaczynają a nie chce nas opóźniać. A, że wiedział, że będzie to postanowił zrezygnować. Chciał by jego postać odeszła w widowiskowy sposób i tyle ^^
 
Jaśmin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 6:58 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

czw wrz 11, 2014 4:39 pm

Teraz rozumiem. Spoczywaj w spokoju, Melisso. Dobra była z ciebie przyjaciółka. Janaus, trzymaj się. Jeszcze kiedyś zagramy razem.:)

Jutro napiszę posta.
 
Jaśmin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 6:58 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

wt wrz 16, 2014 1:08 pm

Zaczynam tracić cierpliwość.

Bril, slann, macie już dosyć?
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

wt wrz 16, 2014 6:54 pm

Ja mam bardzo duże problemy z ciśnieniem w ogóle się nie mogę na niczym skupić :( nie chciałbym rezygnować bo dużo pracy włożyłem w tą postać i sesja mi się podoba ale jak na razie jest gorzej a nie lepiej. W tym miesiącu postaram się dostać do lekarza i może mnie ustawią do normy
 
Jaśmin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 6:58 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

wt wrz 16, 2014 7:26 pm

Ok, Brilchan, ty masz wytłumaczenie, rozumiem cię. Ale slann...bierz się do wielkiego dzieła, kolego!

Zdrowia, Bril.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

pt wrz 19, 2014 9:22 pm

Poczułem się trochę lepiej więc dałem posta w którym moja postać proponuje żebyśmy zgłosili się do misji samobójczej xD

Midoro, żeby jeszcze ładnie zakończyć wątek Mellisandry to proponowałbym jakiś akapicik o tym że biedaczysko nie skończyło w Murze Niewiernych jako ateistka w świecie Ferunu ale wybrała sobie jakąś formę życia pozagrobowego i jest szczęśliwa do głowy przychodzą mi dwie opcje:

1. Podpisała Kontrakt z Batezzu ;)

2. Po jej duszę zgłosi się Mystra lub Tempus będący pod wrażeniem jej bohaterskiej śmierci na polu walki :D

Przy okazji mogłaby nas ostrzec przed swoim papą, cóż przynajmniej będziemy mieli motywacje żeby mścić się na Robalach :D aż mi się Starship Troopers i Gra Endera przypominają :D

Pewnie nie wrócę jeszcze do regularnego odpiswania ale będę się starał dzięki za życzenia Jaśmin,
 
Jaśmin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 6:58 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

ndz wrz 21, 2014 8:30 pm

Napisałem posta, w którym Jin stara się uporać ze swoimi uczuciami do Melissy. Lepiej późno niż wcale, nie? :)

Janaus, nie zaglądaj. Możesz się przerazić.;)
 
Awatar użytkownika
Midoro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 277
Rejestracja: pn lis 12, 2012 6:01 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

pn wrz 22, 2014 7:10 pm

WOW tego się nie spodziewałem xd postaram się dać posta jak najszybciej. Teraz mam trochę nauki do wtorkowego sprawdzianu więc jakoś wtorek wieczór lub środa powinienem coś już wstawić.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

wt wrz 23, 2014 12:00 pm

Dałem jeszcze jednego krótkiego posta z dalszymi planami Aupa wydaje mi się że z intelektem 16 może wiedzieć o tym że mrówki mają królową w razie czego zedytuje

Mam jeszcze pomysł żeby wysmarować się feromonami z czułków ubitych mruwek i tak przedostać się na teren wroga w stylu Walking Dead

Sorry że forsuje ten pomysł z Kapłanem Kelemvoerna ale chciałbym ładnie zakończyć wątek meliski :D
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

śr wrz 24, 2014 11:58 am

Słuchajcie właśnie wróciłem od lekarza i okazuje się że mam wirusowe przeziębienie przez tydzień będę niedostępny :(

EDYCJA: Jednak nie czuję się tak źle jak się spodziewałem więc będę odpiswać tyle że będę trudniej dostępny

EDYCJA2 mam jeden plan co do mrówek tylko nie wiem czy mogę go zaproponować. W sensie czy postać ma wiedzę na temat mrówek w każdym razie spróbuje najwyżej będe kasował \ edytował posta

EDYCJA3 No jest post przepraszam że to tyle zajęło ale skończone. Mam nadzieje że nie przesadziłem z info postaci na na temat mrówek ? Skoro nie mają generałów to może Hashiro poprowadziłby wojsko ? :D
Ostatnio zmieniony ndz wrz 28, 2014 8:01 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Jaśmin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 6:58 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

wt wrz 30, 2014 8:38 pm

No jest post przepraszam że to tyle zajęło ale skończone. Mam nadzieje że nie przesadziłem z info postaci na na temat mrówek ? Skoro nie mają generałów to może Hashiro poprowadziłby wojsko ? :D

Takie wojsko szybko zmieniło by się w demonstrację obrońców pokoju.;) Innymi słowy, co dobre dla ducha niekoniecznie musi być dobre dla morale wojownika.:)

Jutro napiszę posta. Dzisiaj wróciłem z drugiej z rzędu dziennej zmiany i jestem tak trochę...
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

ndz paź 19, 2014 2:12 pm

Ja wiem że to taki miesiąc że wszyscy zajęci studiami, pracą, sprawami rodzinnymi itp i nie nikogo popędzać ale chciałem się w najdelikatniejszy z możliwych sposób zapytać kiedy można się spodziewać dalszego ciągu sesji ? Ja z chęcią poczekam tyle ile będzie trzeba ale przydałoby się wiedzieć chociaż w przybliżeniu :)
 
Jaśmin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 6:58 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

pn paź 20, 2014 3:32 pm

Podpisuję się pod tym co napisał Brilchan. Wiesz, Midoro, nawet jeśli nie masz czasu ani ochoty napisać posta to nie w porządku tak nas zlewać.

A że nie masz czasu to nie uwierzę. Nie wygospodarować godzinę tygodniowo by napisać posta? Nie idź tą drogą.
Ostatnio zmieniony pn paź 20, 2014 3:34 pm przez Jaśmin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

pn paź 20, 2014 3:58 pm

Wystarczało by napisać ogółem że jesteś zajęty i kiedy mniej więcej będziesz wstanie napisać posta. Ja nie krytykuje bo mi się też często zdąża spóźniać z odpisami ale staram się informować

BARDZO mi zależy na tej sesji szczególnie że idzie w fajnym kierunku i naprawdę dobrze się bawię fajnie by było wiedzieć jak sytuacja stoi. Jak się coś na ciebie zwaliło w realu to przecież zrozumiemy i zaczekamy
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

czw paź 23, 2014 8:28 pm

Midoro, się odezwał ma problemy z przeglądarkami i nie może się zalogować będzie starał się pisać z uczelni więc prosił żeby przekazać przeprosiny za to że następnych kilka postów będzie krótszych i zapewnienie że nas nie olewa.

Ściągnął jakąś mało popularną przeglądarkę i na razie działa ale obawia się że nie starczy na długo i jeszcze raz gorąco przeprasza szczególnie Jaśmina
Ostatnio zmieniony czw paź 23, 2014 8:35 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Jaśmin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 6:58 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

czw paź 23, 2014 11:49 pm

Mmmm, to ja przepraszam, że tak na ciebie wsiadłem. Po prostu przeżyłem już niejednego mistrza co to nie miał czasu raz na tydzień godzinki poświecić i stąd moja nerwowa reakcja. Wybaczcie, panowie, oszczędzajmy sobie tego rodzaju przyjemności i będzie ok.:)

Biorę sie za czytanie nowego posta. Mniam.:)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

pt paź 24, 2014 12:06 am

Jaśmin pisze:
Po prostu przeżyłem już niejednego mistrza co to nie miał czasu raz na tydzień godzinki poświecić i stąd moja nerwowa reakcja.


Ja tam rozumiem sam miałem kilka niesamowitych sesji gdzie MG znikał nawet bez przepraszam nie mam ochoty prowadzić dzięki za sesje stąd moje zmartwienie bo się wciągnąłem tym bardziej cieszę że teraz to nie nastąpi :D

Staram się za bardzo nie krytykować bo jak próbowałem dwa razy prowadzenia to doceniłem ile w tym roboty :) swój odpis pewnie dam jutro gdzie opiszę co Aup przez te dwa dni robił.
 
Jaśmin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 6:58 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

pn paź 27, 2014 9:59 pm

Brilchan, ty przodem. Ci mądrzejsi mają pierwszeństwo.:)

Ewentualnie slann przodem. Ci ładniejsi są zwykle najpierwsi.;)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

wt paź 28, 2014 4:08 am

A czemu nie ty Jaśminie,? :) Przepraszam za opóźnienie jakoś nie udało mi się wejść w odpowiedni nastrój żeby odegrać Aupa ale mam w głowie koncept posta który postaram się zrealizować w ciągu kilku najbliższych dni a jak wszystko pójdzie po mojej myśli to nawet dzisiaj :D
 
Jaśmin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 6:58 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

śr paź 29, 2014 4:40 pm

Dałem posta. Nie mogłem się doczekać na drużynę więc egoistycznie zająłem pierwsze miejsce.:)

Midoro, dostałeś mojego maila?
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

śr paź 29, 2014 8:20 pm

Ok fajnie przepraszam za zastopowanie ale ostatnio ciężko mi wejść w skórę bardziej skomplikowanych postaci typu Aup

źle się czuje a przez następne dwa dni mam wizyty lekarskie to oodpisy albo w weekend albo w przyszłym tygodniu choć postaram się wcześniej

EDIT: No i jest post :D
Ostatnio zmieniony ndz lis 02, 2014 12:15 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Jaśmin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 6:58 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

pt lis 07, 2014 10:30 pm

Bril, tak z ciekawości, jakie moce sobie przypomniałeś?
 
Awatar użytkownika
Midoro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 277
Rejestracja: pn lis 12, 2012 6:01 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

śr lis 12, 2014 3:46 pm

Udało mi się chyba uspokoić przeglądarki na tyle by wchodzić na forum. Powiedz mi na jakiego maila wysyłałeś i kiedy xd niestety mam obecnie ponad 16k wiadomości i nie mam siły już ich sortować usuwać etc więc po prostu podaj przybliżoną datę to się znajdzie ^^
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

śr lis 12, 2014 4:10 pm

Jaśmin pisze:
Bril, tak z ciekawości, jakie moce sobie przypomniałeś?


Mocy jeszcze nie wybrałem ale pamiętam że jak przeglądałem te z nowego poziomu to były dwie które mi się spodobały w wolnej chwili zerknę do SRD i przypomnę sobie które to były :D

Midoro pisze:
Udało mi się chyba uspokoić przeglądarki na tyle by wchodzić na forum.


Czyli niedługo możemy się spodziewać nowego posta ?:)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

czw lis 20, 2014 7:20 pm

hej słuchacie będę musiał was poprosić o urlop i NPCowanie postaci jestem półżywy mam ostre odwodnienie
szczegółów wam oszczędzę bo są mało przyjemne ale sytuacja na tyle poważna że odwiedziło mnie pogotowie i dali zastrzyki
sytuacja rozwojowa nie wiem ile potrwa ale i tak jestem dumny że pomogły mi na tyle że mam siłę aby wam o tym napisać

Może uda mi się wrzucić coś krótkiego jeżeli poczuje się lepiej aleee należałoby raczej zakładać że tak nie będzie więc prośba dalej w mocy :\

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość