Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Andre
Autor Diademu
Autor Diademu
Posty: 142
Rejestracja: wt mar 02, 2004 5:23 pm

Karta Postaci i inne pomoce dla graczy

sob wrz 13, 2014 6:58 pm

Co jest w nich dobrego, co można by jeszcze polepszyć? :)

Czy sądzicie, że Karta Postaci w wersji elektronicznej, z wypełnialnymi polami formularzy, zdałaby egzamin? Korzystalibyście z niej?
 
Awatar użytkownika
Mactator
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 33
Rejestracja: ndz lis 13, 2011 6:24 pm

Karta Postaci i inne pomoce dla graczy

sob wrz 13, 2014 9:42 pm

Wydaje mi się, że karta nie wymaga edytowalnej części (no może ekwipunek) bo jest na tyle dobra by wystarczyło zaznaczyć co mamy. Innymi słowy edytowalna karta będzie bardzo na czasie ale nie jest niezbędna.
Szukając karty postaci nie potrafię znaleźć ją poprzez wujka googla, może warto dodać odnośnik do karty na blogu?
Ostatnio zmieniony sob wrz 13, 2014 9:42 pm przez Mactator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Andre
Autor Diademu
Autor Diademu
Posty: 142
Rejestracja: wt mar 02, 2004 5:23 pm

Karta Postaci i inne pomoce dla graczy

sob wrz 13, 2014 10:34 pm

Karta do Diademu jest szczególna. Zawiera bardzo wiele informacji - całe tworzenie i rozwijanie postaci oraz znaczenie każdej dostępnej cechy i zdolności jest na niej opisane. Dlatego zdecydowałem się jej nie publikować w internecie. To praktycznie jak połowa całego systemu :)
Kartę postaci przesyłam w wysokiej jakości pliku PDF, dodając ją do każdego zakupionego podręcznika.
Ostatnio zmieniony sob wrz 13, 2014 10:35 pm przez Andre, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Brantil
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: ndz paź 26, 2014 11:44 am

Karta Postaci i inne pomoce dla graczy

pn paź 27, 2014 11:33 pm

Kiedyś wspominałeś o stworzeniu zestawu wypełnionych kart postaci. Nowy gracz zamiast tworzyć postać nie znając systemu (moją pierwszą postać beznadziejnie skonstruowałem :P) mógłby wybrać jedną z gotowych. Rozważasz to dalej?
Mogłoby to być dobre rozwiązanie na pokazowe jednostrzałówki, a sama karta byłaby prostsza bo pomijała by te zdolności której postać nie ma.
 
Awatar użytkownika
Andre
Autor Diademu
Autor Diademu
Posty: 142
Rejestracja: wt mar 02, 2004 5:23 pm

Karta Postaci i inne pomoce dla graczy

pn paź 27, 2014 11:38 pm

Tak, owszem. Mam prawie w całości spisany "starter" zawierający tylko najważniejsze zasady Diademu oraz 8 gotowych postaci. Chciałem jednak wzbogacić ten materiał jeszcze o niewielką przygodę. W efekcie, wydanie tego dodatku trochę się przesuwa w czasie.
Ostatnio zmieniony pn paź 27, 2014 11:39 pm przez Andre, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości