Zrodzony z fantastyki

 
crbr
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob sty 03, 2015 7:41 pm

[Warszawa] 31.01.2015 Otwarte spotkanie z grą "Lucid Dream"

sob sty 03, 2015 8:45 pm

Witam,
chciałbym zaprosić wszystkich chętnych na spotkanie z nową grą „Lucid Dream”, które odbędzie się 31 stycznia 2015 w Strefie MTG w Warszawie (http://www.strefamtg.pl/). Poniżej garść informacji i link do FB. W razie potrzeby chętnie odpowiem na wszelkie pytania na priva.

„Lucid Dream” to planszowa gra karciana dla 2 graczy. Wcielają się oni w śniących, którzy współdzielą jedno śnienie i mogą na nie wpływać dzięki kartom i pionom snu. Każdy z graczy układa własną talię kart, których może używać podczas rozgrywki. Celem gry jest wybudzenie lub zamknięcie kręgu snu, co uniemożliwia wybudzenie przeciwnikowi. Rozgrywka trwa 15-30 minut, a gra toczy się do dwóch wygranych.

„Lucid Dream” należy do typu gier „easy to learn, hard to master”. Oprócz kart do dyspozycji każdego gracza są 4 pionu snów, które symbolizują: pragnienie, koszmar, chaos i malignę. Każdy pion snu ma swoją unikalną zdolność, którą może wpływać na inne piony. Gra obraca się wokół taktycznego wykorzystania ich możliwości. Równie ważna jak planowanie jest umiejętność reagowania na zagrania przeciwnika i dostosowanie taktyki do tego, co dzieje się na planszy.

Na zakończenie link do fanpage'a : https://www.facebook.com/lucid.dream.game

A tutaj graficzne przedstawienie niektórych elementów gry:

Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości