Zrodzony z fantastyki

Legalizacja narkotyków

Za legalizacją
37 (63%)
Przeciw legalizacji
18 (31%)
Nie wiem za czym jestem
4 (7%)

Liczba głosów: 59

Adeptus
Częsty bywalec
Częsty bywalec

Legalizacja narkotyków w Polsce

pn maja 26, 2014 4:15 pm

Niby brzmi to na pozór... ale tylko na pozór, bo każdy uważa się za najlepszego kierowcę, właśnie jednego z tych, którzy trzymają pion itd (a zaburzenia percepcji po zażyciu skutecznie uniemożliwią mu zauważenie, że jednak nie). Lepiej niech już będzie ten straszak w postaci odpowiedzialności za samo prowadzenie pod wpływem (nawet to niektórym nie daje do myślenia).

Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

wt maja 27, 2014 4:07 pm

Nie każdy, ale jednak spora część kierowców uważa się za bogów kierownicy, którym niestraszne są żadne przeszkody. Widać to wyraźnie na drogach międzymiastowych, kiedy dochodzi do wyprzedzania na trzeciego lub jazdy z prędkością 50 km większą od dopuszczalnej. Kiedyś miałem wątpliwą przyjemność być pasażerem w samochodzie, który na autostradzie Tarnów-Kraków zasuwał 230 km/h i od tej pory obiecałem sobie, że więcej z tym debilem-kierowcą nie wsiądę do auta.

Awatar użytkownika
yabu
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

wt cze 03, 2014 10:10 pm

Nie biorę i pewnie nie będę brał, ale jestem za legalizacją.
Skutek legalizacji; Zredukowanie przestępczości przez zlikwidowanie zysków w handlu narkotykami.

Adeptus
Częsty bywalec
Częsty bywalec

śr cze 04, 2014 4:06 pm

To najlepiej zalegalizować wszystko i momentalnie przestępczość spadnie do zera :wink:
Gangi czerpią zyski również z haraczy, zabójstw na zlecenie, czy kradzieży samochodów. Owszem, można zalegalizować taką działalność, kazać gangsterom odprowadzać podatek dochodowy i składki do ZUS, tudzież zmusić ich do przestrzegania zasad BHP, a potem się cieszyć, że odcięło się źródło finansowania przestępczości i w efekcie zniknęło wiele organizacji przestępczych... a że na ich miejsce pojawiły się legalne spółki prowadzące taką samą działalność, to już bez znaczenia.

Przy czym uważam, że jest wiele sensownych argumentów czemu legalizować narkotyki, a nie legalizować kradzieży i wymuszeń, ale akurat argument z odcinaniem źródła finansowanie niestety, do nich nie należy.
Ostatnio zmieniony śr cze 04, 2014 4:13 pm przez Adeptus, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:

Awatar użytkownika
yabu
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

czw cze 05, 2014 7:27 pm

Niezbyt mnie obchodzi temat. :razz:
Skoro tak mówisz...

adam20
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

wt lut 10, 2015 12:23 am

raczej tego nigdy nie zalegalizują

marek20
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

pn mar 09, 2015 10:59 am

Jestem za legalizacja bo każdy powinien robic to co lubi, jeden lubi wypic inny zajarać, ktoś komu to nie pasuje to tego nie robi i tyle.

wpcontent
Użytkownik
Użytkownik

pn mar 09, 2015 5:37 pm

Marihuana to nie jest narkotyk, w czasach starożytności była używana jako środek lecznicy, co innego Amfetamina, Metaamfetamina, LSD i podobne. Są to twarde narkotyki, które niszczą organizm, wypłukują witaminy oraz powodują psychozę. Maryśka tak, Feta nie