Zrodzony z fantastyki

 
NarutoStorm
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwie 05, 2015 9:44 pm

Naruto Storm RPG/PBF

ndz kwie 05, 2015 11:15 pm

Obrazek

Naruto Storm
Tematyka: PBF w realiach Naruto.



- Kim jesteśmy?
- Ninja, shinobi, zabójcami na zlecenie, medykami, zbiegami, zbrodniarzami, złoczyńcami, nauczycielami, uczniami...
- Kim jesteśmy?
- Uczniami, studentami, pracownikami, szefami, siostrami, braćmi, matkami, ojcami...
- Kim jesteśmy?
- Ludźmi.

Witam wszystkich którzy zechcieli przejść przez mój mały prolog... Powinienem powiedzieć "nasz" ? Niby tak, acz nie chcę was okłamywać, nie pisało tego pięć osób, tylko jedna. Która? To już pozostanie naszą słodką tajemnicą
Jak zauważyliście po moim krótkim wstępie, bądź nie (jeśli go pominęliście), każdy z nas posiada dwa życia. Jedno jest tym, którym manipulujemy jak tylko chcemy... Jednakże nie w tak naziemny sposób jak naszym prawdziwym ja, tylko dosłownie; kreujemy nasze drugie "ja", zależnie od naszego pomysłu. Nie okłamujmy się, wielu z nas robi kilka postaci, bo nie ma kompletnie pomysłu na jedną. Tak jest na wielu grach, w które gracie jak i na PBF'ach.
Czemu w takim razie powinniście zagrać na naszym forum, które was w taki sposób ogranicza?! A jeżeli powiem wam, że nie macie żadnego ograniczenia? Oczywiście, bzdura. Ale kto wam zabroni stworzyć postać jaką chcecie i nią manipulować w zależności od humoru? Jeżeli znudzi wam się jedna postać - zabijcie ją i stwórzcie kolejną. Jeżeli i ona się znudzi... Tutaj już będziecie musieli zaczynać kompletnie od nowa, ponieważ pierwsza śmierć jest u nas traktowana ulgowo i macie tą samą rangę jak poprzednio.
Czym nasze forum się różni od innych? Gra tutaj jest całkiem inna. Nie chcemy wam wmuszać sposobu gry: Trenuj > wygraj walkę > trenuj > wygraj walkę...
I tak w nieskończoność. U nas najważniejsza jest gra fabularna! Czy to znaczy, że nie możecie trenować i walczyć? Owszem, że możecie! Nikt wam tego nie zabroni, ale na nasze, gra jest ciekawsza, jeżeli gramy, bawimy się wspólnie. W końcu... W grupie raźniej!

Obrazek

Wszystko pięknie ładnie... Ale gdzie tutaj coś zachęcającego do gry? Szczerze mówiąc rozkładam szeroko dłonie, bo nie jestem pewien, jak was przekonać... To nie znaczy jednak, że nie spróbuję. Wypiszę te najważniejsze cechy, resztę zobaczcie sami na naszym forum, pogadajcie z graczami, zadawajcie pytania adminom, zachęcamy do tego wręcz! Tutaj raczej nikt nie powie, że nie ma czasu... A jeżeli tak się stanie, jesteśmy tylko ludźmi, piszcie do innej osoby! Zawsze się ktoś znajdzie W takim razie wymieniam:
- mechanika forum cały czas jest udoskonalana, jeżeli komuś nie odpowiada - wystarczy pogadać i wyłożyć błąd... Ale, uwaga, to nie tak, że: "nie podoba mi się to, zmieńcie..." "czemu?" "bo tak", musimy konkretnie poprzeć zasadnymi argumentami naszą decyzję,
- grafika forum robiona w całości przez dobrego grafika No wiem, każde forum ma swojego, ale... Spójrzcie, powinno wam się spodobać,
- atmosfera na forum! Wszędzie jest "jakaś", prawda? Ale... Nie, nie umiem tego opisać słowami. Sam czuję się na tym forum jak w jednej wielkiej rodzinie, z którą mogę pogadać, pośmiać się i popłakać... Owszem, zdarzają się niesmaki, ale raczej mijają prędko
- świetni gracze! Nie, nie będę wychwalał administracji, o niej opowiem zaraz, ale gracze tworzą forum... Tak, to Wy, nasi przyszli (lub nie) użytkownicy tworzycie całościowo forum, naszym zadaniem jest jedynie wsparcie was i tworzenie wam fabuły na skalę globalną, aby gracze z różnych wiosek mieli prawo się spotkać, polubić, znienawidzić...
No dobra, wymieniłem parę plusów, jest ich oczywiście więcej, wystarczy spojrzeć... Minusy? Osobiście ich nie dostrzegam...
No i przede wszystkim rozbudowana fabuła, która cały czas jest tworzona przez naszych wspaniałych administratorów/mistrzów gry/modów i... graczy! W końcu gdyby nie Wy, nie mielibyśmy dla kogo tworzyć jej
Idąc dalej, chciałbym zwrócić uwagę na administrację, która oczywiście jest w pewnym temacie dla nowych opisana osobno, ale tymczasem w skrócie ich opiszę jako jedność:
Szukający wrażeń, chcący pomóc graczom, bawiący się na fabule także...

Obrazek

No, starczy. Czemu ich opisałem w... trzech epitetach? Odpuszczam sobie dalej, ponieważ najlepiej sami ich poznajcie i wydajcie opinie, którego lubicie a którego nie. W końcu każdy kogoś nie lubi, tak samo jak ja nie lubię... No, tutaj lokacja firmy byłaby, ale odpuszczę i sobie i wam to Nie zapłacili ;ccc
Na koniec jedynie chciałbym bardzo mocno was zaprosić na forum, gdzie...
Zapomniałbym: Pewnie połowa z was (lub całość) zapyta: "A co to za forum, gdzie administracja ma najwyższe rangi?", zatem odpowiadam: "Administracja ma te rangi, ponieważ to wypada tak samo jakby Kage czy Liderzy organizacji byliby NPC'tami, tylko, że jako osobne postacie mogą one wspomagać graczom fabułę, uczyć ich, wywoływać ciekawe sytuacje... Same plusy! Minusy? No okej, komuś dalej może to przeszkadzać, ale... Nie mam na to rozwiązania. Wiem, bo mojemu znajomemu to przeszkadza i co mam zrobić? No nic, nie wpływam na jego decyzję. Szczerze mówiąc na moje to się wydaje żywsze forum od razu... No i każdy Kage czy Lider organizacji który jest MG/Modem/Adminem jest skłonny oddać swoją pozycję nowym graczom których uznają za godnych następców... A wy chcecie nimi być, prawda?".
Na tym zakończę swój... przydługi wywód. Gratuluję tym, którzy przebrnęli przez niego w całości! :>


Forum: http://naruto-storm.xaa.pl/

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość