Zrodzony z fantastyki

 
Lenartos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1805
Rejestracja: czw lis 06, 2003 6:25 pm

Sesje na forum

czw gru 23, 2004 12:24 pm

PBPHPbb? Drużyna nie może się zebrać, chcesz pograć na forum?

Już dalej szukać nie musisz :)

Poltergeist posiada własny dział poświęcony sesjom na forum.
 
Awatar użytkownika
Durst
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 06, 2006 6:40 pm

wt lis 07, 2006 4:48 pm

Chciał bym pograc przez forum ale niewiem zbytnio jak to zrobic miżecie mi wytłumaczyc co mam zrobic.
 
Awatar użytkownika
Hero of Dwarfs
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 70
Rejestracja: pt lis 10, 2006 2:39 pm

sob lis 11, 2006 7:59 pm

Otóż to niebardzo wiem jak to się robi. Co gorsza przed uświadomieniem sobie tego już się chciałem zgłosić (choć mało prawdopodobne by oferta była aktualna)
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

pt gru 26, 2008 3:12 pm

Ja chciałabym się zgłosić do jakiejś sesji (FR 3.0 lub 3.5).
Niestety nie widzę żadnych nowych sesji w dziale... :( :(
 
Awatar użytkownika
kacpiszon7
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 12:54 pm

Sesje na forum

śr wrz 30, 2009 1:00 pm

też bym się zgłosił do sesji
 
Awatar użytkownika
dreamwalker
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2250
Rejestracja: pn gru 19, 2005 9:39 pm

Sesje na forum

czw paź 01, 2009 9:50 pm

Mam taką jedną sesję. FR, ale bez mechaniki.
Chętnie przyjmiemy nowych graczy. Wymagany dystans do siebie i do świata i wysoka tolerancja na sarkazm.
Link w podpisie.
 
Awatar użytkownika
Nemo__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1066
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 2:13 pm

Sesje na forum

czw paź 08, 2009 6:27 pm

Taki temat powinien imo znaleźć się w dziale z organizowanymi sesjami. Po prostu nie wydaje mi się by potencjalni MG tutaj często zaglądali. Ale nie chcąc łamać regulaminu (za dużo benefitów z być Lawful), przekleję to co napisałem na Last Innie...
No to rozdziewiczę przestrzeń zgłoszeniową.
Poszukiwany Mistrz bądź Mistrzyni, który (dla wygody przyjmę płeć męską, szowinistyczny leniwy świń) nie bałby się poprowadzić sesji DnD 3.5 (kompatybilną wstecz) dla bohaterów poziomów 12naście i wyżej (idealny byłby 15ty), korzystając z całego bogactwa systemu i mechaniki, pozwalając cieszyć się nie tylko ciekawą opowieścią oraz zawiłą intrygą, ale również interesującą i challengującą sferą kostkową, opierającą się na wyzwaniach zbudowanych na podstawie zasad systemu, a nie "bo tak". MG ten mógłby liczyć z miejsca na dwóch lub trzech dobrze zorganizowanych, zgranych ze sobą graczy.
Interesującym urozmaiceniem również (aczkolwiek już nie aż tak niezbędnym), byłoby spróbowanie oparcia sesji na dwóch lub więcej grupach graczy, działających sobie na przekór.
 
Mizuki
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 03, 2009 1:21 pm

Re: Sesje na forum

wt lis 03, 2009 1:25 pm

Witam serdecznie. Jestem Mistrzem Gry na forum Monogatari. Prowadzimy na nim rozgrywkę w systemie legendy 5 kręgów. Systemie to może zbyt wielkie słowo - w realiach. Bowiem to bardziej story telling. Forum nie jest duże i raczej nie kładę nacisku na jego wielki rozrost.
Dlaczego zatem tutaj piszę ? Z takimi sesjami bywa różnie. Gracze przychodzą ale też odchodzą, a luki po nich trzeba zapełniać tak aby fabuła trzymała się w całości. Szukam ludzi, którzy chcieliby spróbować gry na takim forum. Również takich, którzy grali już na takich forach i szukają może czegoś nowego, świeżego.
Nie znajdę miejsca dla wielu osób, choć mimo utworzonej już fabuły i rozpoczętej postaram się być elastyczny. Obecnie najbardziej potrzebne są nam postacie : Shiba, Shugenja Jednorożca, ale znajdę też miejsce dla kilku innych. Dodam jeszcze, że forum jest dojść niestandardowe. Tzn. zdarza mi się nieco naginać bądź zmieniać realia z podręczników. Jednak wszystko wtedy jest na nim opisane według mojej wizji.

Oto link do forum:
http://monogatari.fora24.pl/

Jeśli przejrzeliście z grubsza i jesteście zainteresowani, najlepiej porozmawiać ze mną na GG ( 3633814). Zawsze odpowiem na pytania i dokładnie wyjaśnię sytuacje na forum.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony wt lis 03, 2009 1:26 pm przez Mizuki, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Vassir
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: wt wrz 11, 2007 6:42 pm

Sesje na forum

śr gru 09, 2009 11:58 am

Sesja zawsze i wszędzie. :)
 
Awatar użytkownika
Rakcza
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pt mar 12, 2010 10:37 pm

Re: Sesje na forum

sob mar 13, 2010 10:06 pm

chciałbym zagrać na forum, w DnD ale chyba nie ma rekrutacji na sesje...
 
Awatar użytkownika
DrStafik
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 501
Rejestracja: wt lut 16, 2010 8:50 pm

Sesje na forum

śr cze 16, 2010 7:20 pm

Do naszych drogich, kochanych, forumowych mistrzów gry kieruje mój post:
Czy nie mógłby jeden z Was zrobić jakiejś nowej sesji? Wszystkie rekruty zamknięte już. Jedynie widnieją storrytellingi, a na nie mam za małe doświadczenie. Więc proszę, niech ktoś z Was otworzy jakąś nową sesję, bo obecnie gram tylko w jednej.
Pozdrawiam


edit: chodzi mi od D&D 3.5
Ostatnio zmieniony śr cze 16, 2010 7:21 pm przez DrStafik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
dreamwalker
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2250
Rejestracja: pn gru 19, 2005 9:39 pm

Sesje na forum

śr cze 16, 2010 7:30 pm

Zapraszam mimo wszystko do storytellingu :>
Mi sesje dedekowe padły a na jednej pozostałej dedekowej i tak panuje storytelling.
Jak bardzo chcesz zagrać, to odpowiedniejsze miejsce do zgłaszania takich potrzeb jest tutaj: w-co-chcielibyscie-zagrac-vt57242.html

Chyba, że odpowiada Ci, jeśli sesja teoretycznie będzie z mechaniką a praktycznie będzie błądzić nieco obok - jak np "Ja jestem Cicha Noc".
Na pewno nie ma co się po mnie spodziewać walk an rundy z inicjatywą i innych ciekawych wynalazków, ale jak będziesz chciał sobie czasem rzucić, to nie odmówię.

Storytelling dla początkujących: bractwo-srebrnych-gwiazd-vt59889.html
Ostatnio zmieniony śr cze 16, 2010 8:22 pm przez dreamwalker, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Forumowicz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 623
Rejestracja: śr cze 02, 2010 5:41 pm

Re: Sesje na forum

wt sie 03, 2010 6:47 pm

Zainteresowałem się sesjami na forum (D&D 3.5). Chciałbym się do jakiejś zgłosić. Powinienem sobie poradzić nawet jak będzie trudna, ale mało grałem w D&D, więc w tej kwestii jestem swego rodzaju nowicjuszem (ale nie ogólnie z D&D :) ). Mogę zagrać w jakąkolwiek sesję, (ale nie storytelling) choć wolę się nie ograniczać do core (PH, DMG, MM). Postaram się dostosować do wszystkiego :) . Czekam niecierpliwie.
Ostatnio zmieniony wt sie 03, 2010 7:40 pm przez Forumowicz, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Dalen En'Val
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pn mar 08, 2010 9:10 pm

Re: Sesje na forum

ndz lis 28, 2010 6:24 pm

Z racji tego, że u mnie Mistrzowie Gry są ogarnięci epickim lenistwem i ja zgłosiłbym się do jakiejś sesji forumowej. D&D 3.5 z naciskiem na mechanikę i walkę. Niewiele wiem o settingach (znam raczej tylko z nazwy) ale dostosuje się do wszystkiego.
 
Bluefire
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 09, 2013 2:29 pm

Sesje na forum

sob sty 12, 2013 11:31 pm

Też z chęcią zapisał bym się na sesję forumową DnD (3.5/4.0) nie grałem w storytelling wolę z walkami nigdy nie MG-kowałem więc wolę pozostać graczem
 
4rmidas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: śr gru 11, 2013 6:17 pm

Sesje na forum

śr gru 11, 2013 6:39 pm

Witam, ja szukam sesji D&D, interesuje mnie rola gracza, gdyż nie uważam się za dobrego MG.
Moje dośw. to wiele godzin spędzonych jako gracz, natomiast kilkanaście jako MP, oraz cały czas studiuję księgę gracza i MP.
 
Awatar użytkownika
Blackfire
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 5:11 pm

Sesje na forum

pn maja 18, 2015 4:25 pm

Jestem jak najbardziej chętny na sesję!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości