Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Nuke_Franko
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 39
Rejestracja: ndz sie 18, 2013 10:59 am

Piraci i te nieszczęsne dziury.

pn maja 25, 2015 10:57 pm

Witam. Post i zapytanie kierowany jest do osób posiadających suplement/dodatek "Piraci". Otóż mam problem(y) natury dziurawej i nie tylko. Czy te pirackie dziury na statku (sloty na sprzęt) są jakoś specjalnie rozmieszczone? BO np mam kwestie silniku. Czy silnik zajmuje te dziury? Czy on jest taki flexible hehe i każdy statek ma określoną liczbę dziur na silnik? Dalej. Czy dziury na środku to sterówka a na tyle to maszynownia (jeżeli silniki nie są hehe flexible)? Dobra, zostawmy dziury, teraz co innego. Czy pancerz po ostrzale niszczeje? Chodzi mi ote krzyżyki pancerza. Czy one po trafieniu permanentnie się rozwalają? To chyba tyle :)
 
Awatar użytkownika
Doom
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 482
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 9:44 am

Piraci i te nieszczęsne dziury.

pn maja 25, 2015 11:19 pm

- nie ma określonego gdzie co wsadzasz względem usytuowania dziury na schemacie, jak element spełnia kryterium dziury do której chcesz go wsadzić to możesz to tam wsadzić i tyle
- pancerz nie odpada z tego co pamiętam, ale nic nie stoi na przeszkodzie abyś ustalił co trzeba z graczami / MG
 
Awatar użytkownika
Nuke_Franko
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 39
Rejestracja: ndz sie 18, 2013 10:59 am

Re: Piraci i te nieszczęsne dziury.

wt maja 26, 2015 9:27 pm

Pytam o to rozmieszczenie bo np mamy sprzęt i taka pompa to ma lokacje: pokład ale już radar to lokacja: sterówka itp
 
Awatar użytkownika
Doom
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 482
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 9:44 am

Piraci i te nieszczęsne dziury.

wt maja 26, 2015 9:30 pm

A silnik najwyraźniej jak się uprzesz mozesz nawet na pokładzie zamiast artyleri upchnąć :P
Ale wtedy sugeruje do ładowni zestaw wioseł, bęben i bat ;) :mrgreen:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości