Zrodzony z fantastyki

 
Hareton
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: pn sie 15, 2011 9:12 am

Pomoc w identyfikacji przygody

pt mar 20, 2015 9:18 am

Czytałem dawno temu klimatyczny moduł do pierwszej edycji, jednak nie mogę przypomnieć sobie jak się nazywał. Chodzi o jedną z oficjalnych książek. Charakteryzował się tym, że była w nim mapka traktu, jakieś materiały dla graczy do skserowania i wycięcia, jaskinia zwierzoludzi i obóz cyganów przy drodze. Ktoś kojarzy?
 
falcao
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob sty 18, 2014 6:35 pm

Pomoc w identyfikacji przygody

czw cze 18, 2015 1:34 pm

podbijam, bo chętnie też bym użył moda, może ktoś pomóc?
 
Awatar użytkownika
Hagar
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 207
Rejestracja: pt lut 25, 2005 9:17 am

Re: Pomoc w identyfikacji przygody

ndz cze 21, 2015 11:00 pm

Jeśli cyganie i coś do wycinania to będzie to to:

http://wfrp.polter.pl/Ogien-w-gorach-n6494
 
Awatar użytkownika
Xathrodox86
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: pt sty 27, 2012 7:00 pm

Re: Pomoc w identyfikacji przygody

wt cze 23, 2015 12:43 pm

Skoro przy "Kamieniach zagłady" już jesteśmy... Czy są warte poprowadzenia? Słyszałem różne opinie, ale powoli zaczynają mi się kończyć kampanie. Został tylko "Wewnętrzny Wróg" i "Kamienie...".
 
Awatar użytkownika
Hagar
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 207
Rejestracja: pt lut 25, 2005 9:17 am

Re: Pomoc w identyfikacji przygody

pn cze 29, 2015 11:19 pm

"Wewnętrzny" to najlepsza kampania w 1ed wg mnie. "Kamienie" są dużo słabsze i wymagają sporo pracy MG jeśli masz wymagającą ekipę.
 
Awatar użytkownika
wysłannik
Moderator
Moderator
Posty: 668
Rejestracja: śr cze 09, 2010 10:54 am

Re: Pomoc w identyfikacji przygody

wt cze 30, 2015 8:25 am

Według mnie to warto poprowadzić każda oficjalną przygodę i kampanie do warhammera. "Kamieniach zagłady" warto bo naprawdę zaprowadzi postaci graczy w takie miejsca, gdzie normalnie nigdy by nie trafili pewnie. Jest bardzo fajna, dużo starć, eksploracji. Sam klimat gór i krasnoludów jest bardzo fajny. Może sam pomysł z kamieniami nie jest jakiś nadzwyczaj super, ale sama kampania jest myślę warta poprowadzenia. Tylko faktem jest, że lepiej gdyby udział brały postacie z pewną pulą już doświadczenia.

Jak nie chcesz robić Kamieni to zrób Wewnętrznego Wroga. Kampania po przyrostu świetna i nic dodać nic ująć :)
 
Awatar użytkownika
Xathrodox86
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: pt sty 27, 2012 7:00 pm

Re: Pomoc w identyfikacji przygody

wt cze 30, 2015 6:46 pm

wysłannik pisze:
Według mnie to warto poprowadzić każda oficjalną przygodę i kampanie do warhammera. "Kamieniach zagłady" warto bo naprawdę zaprowadzi postaci graczy w takie miejsca, gdzie normalnie nigdy by nie trafili pewnie. Jest bardzo fajna, dużo starć, eksploracji. Sam klimat gór i krasnoludów jest bardzo fajny. Może sam pomysł z kamieniami nie jest jakiś nadzwyczaj super, ale sama kampania jest myślę warta poprowadzenia. Tylko faktem jest, że lepiej gdyby udział brały postacie z pewną pulą już doświadczenia.

Jak nie chcesz robić Kamieni to zrób Wewnętrznego Wroga. Kampania po przyrostu świetna i nic dodać nic ująć :)


Jestem na etapie zbierania podręczników. Zostały 3. Czy rzeczywiście warto zastąpić ostatni tym fanowskim dodatkiem? Słyszałem, że Imperium w płomieniach jest średnie.
 
Awatar użytkownika
wysłannik
Moderator
Moderator
Posty: 668
Rejestracja: śr cze 09, 2010 10:54 am

Re: Pomoc w identyfikacji przygody

śr lip 01, 2015 12:33 pm

Nie, ostatnia część nie jest średnia. W sumie bardzo dobre zwieńczenie całej kampanii. Bardzo ważne i fajne wydarzenia, opisy i miejsca do zwiedzania. W końcu i sama wojna domowa i bitwa o Wolfenburg to bardzo ciekawe i fajne motywy.
A o jakim fanowskim dodatku mówisz?
 
Awatar użytkownika
Xathrodox86
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: pt sty 27, 2012 7:00 pm

Re: Pomoc w identyfikacji przygody

czw lip 02, 2015 2:56 pm

Chodzi mi o Empire at War, fanowski dodatek z 2002 roku.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość