Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

śr maja 13, 2015 12:54 am

Mi tam mapka nie potrzebna bo i tak mi nic nie mówi :P pod koniec miesiąca wyjeżdzam na wakacje ale właśnie jestem w trakcie załatwiania sobie tableta z netem więc powinienem być dostępny, jeszcze raz przepraszam za opóźnienie
 
Jaśmin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 6:58 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

śr maja 13, 2015 2:36 pm

Mnie też niepotrzebna. Komnata duża nie jest, a królowa duża jest. To mi wystarczy.
Jakby co to zaatakowałem dissipating touch, czyli atak dotykowy.
 
Awatar użytkownika
Midoro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 277
Rejestracja: pn lis 12, 2012 6:01 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

wt cze 02, 2015 6:40 pm

Wybaczcie ze nie pisze ale mam mase projektow przed sesja do oddania. Postaram sie napisac po 10 po 2 najwazniejszych egzaminach. Naprawde sorki ;/
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

pt cze 12, 2015 5:14 am

Spoko cieszę się że dałeś znać ja jakoś w przyszłym tygodniu wyjeżdzam na działkę. Nie wiem jeszcze dokładnie kiedy bo w grę wchodzi parę czynników Mam mieć internet na tablecie ale to nic pewnego a jak będę miał to pewnie też z ograniczonym dostępem

Więc w najlepszym wypadku miałbym coś bez edytora tekstu i logowałbym się na kilka godzin max bo net będzie drogi ale na forum będę mógł odpisywać jeżeli wszystko się uda.
 
Jaśmin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 6:58 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

pn lip 13, 2015 11:35 am

Midoro, jak tam egzaminy? Czyżbyś nie zdał i rodzice odebrali ci neta?
 
Awatar użytkownika
Midoro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 277
Rejestracja: pn lis 12, 2012 6:01 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

śr lip 15, 2015 11:08 pm

Tak i nie. Niezaliczylem i nie bylo mnie w domu. Szczeze mowiac i nie oklamujac was narobilo mi sie sprw na glowie i chyba bede zmuszony zamknac lub zawiesic sesje. Nie chce wam robic nadziei ze jutro odzpisze lub pod koniec tygodnia etc. chcialbym ja prowadzic ale troche wena opadla i malo czsu. wybaczcie
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[D&D 3.5 FR]"Nie pamiętam..." - Komentarze.

śr lip 22, 2015 9:31 pm

Czyli co koniec? Byłby wielką szkoda ale jak cię to nie bawi to nie masz się co zmuszać choć jakby cię kiedyś naszło na wznowienie to daj znać bo jestem ciekaw zakończenia tej historii i nie przeszkadzają mi przerwy.

Szkoda bo sesja super naprawdę rozumieją Aupa i nie olałeś jego wątku. Ta postać to chyba padnie z tą sesją:-(
Ostatnio zmieniony śr lip 22, 2015 9:43 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość