Zrodzony z fantastyki

 
dramal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: wt lip 31, 2007 3:35 pm

Poszukiwania opisu rasy i jej nazwy

sob sie 08, 2015 3:18 am

Otóż mam problem, mój MG w ostatniej sesji D&D 3.5 zmienił mi rasę. Dokładnie to MG uwielbia tworzyć artefakty, zwykle jeden na sesję to takie minimum (no chyba że się z chaty nie ruszamy). Ale do rzeczy, wymyślił eliksiry będące artefaktami o różnych właściwościach. No i mi się trafił zielony, z racji tego, że mój towarzysz w drużynie od niepamiętnych czasów miał czerwony, stwierdziliśmy, że wypijemy.
No i pojawił się problem, był to eliksir transmutujący itp itd. I teraz wertuję każdą stronkę w poszukiwaniu nazwy i jakiejś charakterystyki rasy, którą teraz mam.

Opis, który mam od mojego MG: (rasa bazowa - Feyr'i)
- nieumarły
- skrzydła (trochę ulepszone z racji ich wcześniejszego posiadania) koloru kremowego
- ogon (pozostałość po Feyri) również kremowego koloru
- blada skóra
- +4 do odegnania
- widzenie w ciemnościach 18m
- wyczucie życia 18m
- wciąż żywe ciało - k12 jako KW
- leczenie negatywną energią
- 3/dzień - leczenie krytycznych ran
- doskonałe latanie
- wyssanie energii - pocałunek - k8 dowolnego atrybutu
- 1/tydzień - pochwycenie duszy
- niestarzenie
- typ - nieumarły

Z jego notatek wynika, że to jakaś nieumarła hybryda sukkuba.

Czy ktoś o takowej rasie coś słyszał lub wie gdzie tego szukać? Tyle podręczników, ile już przewertowałem to masakra i nic nie mogę znaleźć.

Dodatkowo : Feyr;i - Warlock - 11 lvl, Łowca Śmiertelnych - 1 lvl, a teraz nieumarły, oryginalne połączenie :D
 
Awatar użytkownika
Lord Xan
Administrator
Administrator
Posty: 608
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 7:09 pm

Poszukiwania opisu rasy i jej nazwy

ndz sie 09, 2015 12:27 am

Wygląda to na stworzone przez Twojego MG i nie znajdziesz takiej rasy - to po prostu zbieranina jakichś losowych cech i zdolności. Skoro ktoś ma wyssania atrybutów na życzenie, to miałby duuuużo więcej zdolności jako potwór :D

BTW, dlaczego chcesz off-game'owo poznać aktualną rasę postaci? Nie wolisz dociekać tego w grze?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości