Zrodzony z fantastyki

 
memorygame
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 06, 2015 9:44 pm

MEMORY - Edukacyjna Gra Multiplayer

wt paź 06, 2015 9:48 pm

Witaj,

Stworzyłem grę edukacyjną, karcianą, pamięciową i chciałem się nią pochwalić. W Internecie można znaleźć wiele tego typu gier lecz nie znalazłem takiej, żeby można było zagrać w trybie multiplayer, więc postanowiłem taką napisać :-)

Tak jak napisałem do gry potrzebne są co najmniej dwie osoby (można dołączyć do istniejącej gry i wtedy wystarczy jedna osoba ;-) ), wybieramy iloma kartami chcemy grać (10-40) i poziom gry (łatwy - jedna rzecz na obrazku, trudny - to zależy :P) i gramy.


Sądzę, że dla większości zasady gry MEMORY (gra znana także pod nazwą pary) są znane, ale na wszelki wypadek pokrótce napiszę o co chodzi:

Wyobraź sobie kawałek podłogi, a na nim rozłożone w losowej kolejności karty, które są zakryte (obrazkami do dołu). W tym momencie zaczyna się właściwa gra. Pierwszy gracz odkrywa dwie karty, jeżeli obrazki są identyczne to odkrywa kolejne dwie, jeżeli się pomylił to zakrywa je i odkłada w tym samym miejscu. Następnie po kolei – zgodnie ze ustaloną wcześniej kolejnością – gracze odkrywają karty i tak do skutku, aż wszystkie pary znikną z parkietu. Zwycięzcą zostaje gracz, który odkrył najwięcej identycznych kart.

Zainteresowanych zapraszam pod adres:
Memory Gra Multiplayer

Dla leniwych screen z gry:
Obrazek
Ostatnio zmieniony pn lis 02, 2015 3:12 pm przez memorygame, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości