Zrodzony z fantastyki

 
eferugieo
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 12, 2015 11:07 am

Bursztynowe wzgórza

pn paź 12, 2015 11:12 am

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów !

Przepraszam z góry jeżeli gdzieś na moje pytanie odpowiedź już jest w jakimś temacie (ja takowej nie znalazłem).
Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś orientuje się gdzie dokładnie/jaki teren zajmują Bursztynowe Wzgórza (Amber Hills) ?
Przeszukiwałem to forum, jak również różne mapy w internecie ale położenia tych wzgórz nie znalazłem - co wydaje mi się dziwne - skoro na terenie tych wzgórz przebywa, najważniejsza osobistość kolegium bursztynu. Czy ktoś mógłby mnie oświecić ? :)
Wiem, że są one na zachód od Altdofru, jednak czy ktoś posiada jakaś szerszą wiedzę ? Tzn gdzie dokładnie się zaczynają, jaką zajmują powierzchnię ?

Z góry dziękuję.
Ostatnio zmieniony pn paź 12, 2015 12:19 pm przez eferugieo, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Xathrodox86
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: pt sty 27, 2012 7:00 pm

Bursztynowe wzgórza

pn paź 12, 2015 7:59 pm

Poza informacją z księgi "Królestwo Magii" z 2 edycji, nie przypominam sobie żadnych szczegółów. Wzgórza znajdują się "tuż za Altdorfem" czyli pewnie mniej niż dzień drogi od stolicy Imperium.
 
eferugieo
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 12, 2015 11:07 am

Re: Bursztynowe wzgórza

pn paź 12, 2015 9:20 pm

Dzięki za odpowiedź. Też właśnie szczegółowych informacji nie znalazłem na ten temat, ale zapytać nie zaszkodzi bardziej doświadczonych ;)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości