Zrodzony z fantastyki

 
Tiderus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pn paź 05, 2015 10:06 am

Interaktywny system gier planszowych Projekt Wargamer

pn paź 05, 2015 10:21 am

Witam!
Mam na imie Krzysiek i jestem twórcą Projektu Wargamer. Projekt ten ma na celu stworzenie interaktywnego systemu komputerowego do rozgrywania gier planszowych, karcianych i bitewnych w sposób bardzo przypominający tradycyjną gre bez prądu. Do tej pory udało się stworzyć aplikację na urządzenia dotykowe typu tablety i stoliki dotykowe Wargamer Table. W przyszłości mam zamiar stworzyć serwis internetowy z zasobami do programów.

Granie w gry planszowe nie było do tej pory tak ciekawe i pełne dowolności jak z tym systemem.

Zapraszam na mojego bloga www.projektwargamer.blogspot.com oraz na stronę facebooka www.facebook.com/Projekt.Wargamer

W razie pytań proszę pisać postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam
 
Tiderus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pn paź 05, 2015 10:06 am

Interaktywny system gier planszowych Projekt Wargamer

czw paź 29, 2015 10:22 pm

Witam.

Udostępniłem dzisiaj wersję testową mojej aplikacji na stronie www. Wargamertable.prv.pl

Polecam przetestowanie jej oraz podzielenie się wrażeniami z gry.
W razie pytań proszę pisać.
Pozdrawiam
 
Tiderus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pn paź 05, 2015 10:06 am

Re: Interaktywny system gier planszowych Projekt Wargamer

pt lis 20, 2015 7:26 pm

Witam !
Dzisiaj opublikowałem nową stronę internetową projektu. Teraz wygląda jak klub gier planszowych i ma ciekawą grafikę.
Poza tym dodałem na niej podgląd na zasoby jakie są dostępne w grze oraz linki do wszystkich filmików jak gram w mój program. Poza tym dodałem kolejną wersję programu która tym razem działa na słabszych tabletach z windowsem.
Adres strony to http://www.wargamertable.esy.es

Pozdrawiam.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości