Zrodzony z fantastyki

 
Serpers
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz lis 29, 2015 11:53 pm

Poszukuję tytułu tekstowej gry fabularnej fantasy

pn lis 30, 2015 12:04 am

Witam serdecznie! Mam niemały problem. Otóż, kilka lat wcześniej miałem styczność z jedną fabularną grą tekstową. Sęk w tym, że nie pamiętam jak się ta gra nazywała. Z tego co pamiętam, to w tej grze było się w jakimś podróżnikiem. Wylądowałem w mieście i tam tradycyjnie poszedłem do targu. Tam, jakiś człowiek wcisnął mi taki mały posążek. Jak ktoś mi go ukradł, to dostawał taką chorobę, która sprawiała ze dostawał zielone (lub inne kolory) plamki i po prostu umierał. Z tego co jeszcze pamiętam, to była gra osadzona jakby w przeglądarce (Nie MMORPG!) i było możliwość pobierania go. Było to na jednych z starszych forów. (nie wiem, czy tutaj. Nie znalazłem żadnego tematu, gdzie takowa gra miałaby być lub po prostu nie umiem szukać x) )

Cechy tej gry:
- Ładna oprawa graficzna,
- Były 4-5 piosenek, klimatycznych,
- Fantastyka, chyba od Warhammera... ale pewny nie jestem,
- Była na jednym z starszych forum.

Pomożecie? Cholernie mi zależy na tej grze (Nie ma to jak wspomnienia ^^)

PS: OOO! Akurat znalazłeś jedna z tych 4-6 piosenek z tej gry: https://www.youtube.com/watch?v=BI_pg7Utpgg
Ostatnio zmieniony pn lis 30, 2015 8:43 pm przez Serpers, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości