Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Jasny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pt lis 18, 2011 9:23 am

Poszukuję programu do wideokonferencji....

wt lut 16, 2016 10:25 pm

Witam, pytanie takie jak w temacie. Poszukuję programu do wideokonferencji z możliwością odtwarzania muzyki. Mam tutaj na myśli, że osoba, która założyła konferencję (załóżmy, że jest to MG) ma też możliwość odtworzenia muzyki w swoim panelu, a słyszeć ją będą wszyscy uczestnicy. Mam nadzieję, że w miarę jasno to określiłem...
Wiem, że jest taki program jak AnyMeeting i posiada takie możliwości, niestety jest płatny, a szukam czegoś darmowego.

Byłbym bardzo wdzięczny za info wraz z jakimiś opiniami.

Pozdrawiam i czekam na jakiś odzew :)
Ostatnio zmieniony wt lut 16, 2016 10:25 pm przez Jasny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Lord Xan
Administrator
Administrator
Posty: 608
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 7:09 pm

Poszukuję programu do wideokonferencji....

śr lut 17, 2016 1:45 pm

My korzystamy z teamspeak, MG może dodać music bota do kanału i puszczać z niego muzykę dla każdego; a na roll20 można stosować kamerę, by udostępnić innym swoje oblicze.
 
Awatar użytkownika
Mactator
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 33
Rejestracja: ndz lis 13, 2011 6:24 pm

Poszukuję programu do wideokonferencji....

ndz lut 28, 2016 1:48 pm

Poszukaj specjalnych aplikacji typu tabletop np. roll20
Oprócz komunikacji (dźwięk, obraz), mają często również wbudowane prywatne czaty, symulator kości, możliwość udostępniania wspólnej mapy, przechowywania kart postaci, pamiętanie stanu życia i ekwipunku postaci.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości