Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
usagi01
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 26
Rejestracja: pt wrz 25, 2015 6:41 pm

[Piaseczno i okolice] Warhammer, D&D

pt wrz 25, 2015 7:07 pm

Witam!

Szukam grupy graczy do której mogłabym dołączyć. Zależy mi na spotkaniach na żywo, bo cenię sobie przebywanie z innymi ludźmi w tym samym pomieszczeniu ;).
Jestem z Piaseczna, więc najchętniej grałabym tu, jednak okolice (Chylice, Józefosław, południe Warszawy itp.) też wchodzą w grę.
Bardzo lubię klimaty fantasy, papierowo grałam tylko w młotka 2.0, ale świat D&D (oczywiście forgotten realms) też bardzo dobrze znam. Najchętniej dołączyłabym do czegoś takiego, ale jestem mocno "wyposzczona" i pewnie mogę się skusić na coś nowego. Byle fantasy.
Częstotliwość gry - do ustalenia, jak i terminy spotkań. Mam trochę pola manewru w "grafiku".
Mogę przynosić ciasto na sesje. Mogę też nie przynosić cista na sesje (jeśli wizja ciasta kogoś przeraża ;)).
Wiem, że MG ma władzę absolutną, więc się nie kłócę :).
Mam też duuuużo opracowań nt. elfów z warhammera (np. słownik eltharin), mogę się podzielić, jako łapówką za przyjęcie do ekipy ;)

Pozdrawiam :)
 
Dotalizer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: ndz sie 19, 2012 4:20 pm

[Piaseczno i okolice] Warhammer, D&D

pt paź 02, 2015 9:37 pm

Taka mała reklama ale warto poszukać na Facebooku np tutaj https://www.facebook.com/groups/panowie.panie.rpg/
 
Awatar użytkownika
usagi01
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 26
Rejestracja: pt wrz 25, 2015 6:41 pm

[Piaseczno i okolice] Warhammer, D&D

ndz paź 04, 2015 10:34 pm

Dotalizer, Tam już szukałam, polecono mi poltera :D :cry:
 
Awatar użytkownika
usagi01
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 26
Rejestracja: pt wrz 25, 2015 6:41 pm

[Piaseczno i okolice] Warhammer, D&D

pt mar 04, 2016 10:22 pm

sprawa wciąż aktualna, wciąż szukam ekipy, która przygarnie samotną duszyczkę...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości