Zrodzony z fantastyki

 
faustmann
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: pn cze 20, 2011 10:49 pm

Planuje kupno konsoli ps3 mam pytania do posiadaczy

śr lip 11, 2012 6:21 pm

Sz.P.

Planuje kupno konsoli z softem 3.55 z zaawansowaną opcją odpalania kopi gier konsolowych, ktore mam juz na półce, jeno konsoli jeszcze nie posiadam. Z uwagi na bardzo duży zakres wiedzy przedstawiany na różnych portalach i forach, często gęsto usianej tajemniczymi skrótami, nazwami, których nie sposób zrozumieć prostemu człekowi, dla którego ps2 zdaje się nowością - mam pytania do szanownej braci rpgowej.

Z tego co wiem nie wszystki gry będą śmigać z uwagi na niezaktualizowany soft:

1. Na jakie problemy z odpalaniem mogę się napotkać?
2. Co mogę zrobić jeśli gra X nie działa, czy jest jakiś sposób na jej odpalenie?
3. W mojej konsoli nie będzie działał napęd, a nie chce aby kupione płyty się porysowały, więc jakie kopie bezpieczeństwa wybierać do ściągnięcia?
4. Czy jak już podłącze internet do konsoli to może ona zrobić mi świństwo i sama się zaktualizować?
5. Czy jeśli kupiona konsola okaże się napiętnowana banem, to czy w dalszym ciągu będę mógł ją w niepewnej przyszłości zaktualizować do nowszej wersji?
6. Czy wg. was warto kupować ps3 z softem 3.55 ze względu na jej możliwości kolekcjonerskie, czy raczej jest to gra nie warta świeczki ze względu na utrudnienia?
 
Awatar użytkownika
Albiorix
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2265
Rejestracja: pn gru 20, 2010 10:10 pm

Planuje kupno konsoli ps3 mam pytania do posiadaczy

śr lip 11, 2012 6:27 pm

Musisz podłączyć internet do konsoli żeby grać w Dust 514, jedyny powód żeby kupować tą konsolę :D
 
Awatar użytkownika
gacoperz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1397
Rejestracja: sob paź 01, 2011 8:44 am

Planuje kupno konsoli ps3 mam pytania do posiadaczy

śr lip 11, 2012 7:11 pm

A jak masz konsolę "przerobioną" możesz narazić się na odpowiedzialność karną, nawet jeśli nie masz pojęcia o przeróbce.
 
Awatar użytkownika
Dr_Greenthumb
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 231
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:26 pm

Planuje kupno konsoli ps3 mam pytania do posiadaczy

sob sie 04, 2012 9:40 pm

PS3 bez napędu i podłączenia do netu? Jeśli to stary, "tłusty" model - będzie się ładnie na półce prezentować. Nic ponad to.
 
Awatar użytkownika
Gonz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 496
Rejestracja: pn sty 18, 2010 3:34 pm

Planuje kupno konsoli ps3 mam pytania do posiadaczy

czw paź 25, 2012 2:59 pm

co to 'zaawansowana opcja odpalania kopi gier konsolowych'??? mam PS3 od 5 lat, i może jestem nieogarem, ale nie wiem co to ma niby być???

nie rozumiem o co chodzi, ale ktoś tu chyba chciał wcisnąć jakiś kit.
 
Awatar użytkownika
Dr_Greenthumb
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 231
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:26 pm

Planuje kupno konsoli ps3 mam pytania do posiadaczy

czw paź 25, 2012 4:52 pm

Chyba chodzi o takie slowo na "p", kojarzone z drewnianym kikutem i opaska na oku ;p
 
Awatar użytkownika
Gonz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 496
Rejestracja: pn sty 18, 2010 3:34 pm

Planuje kupno konsoli ps3 mam pytania do posiadaczy

wt lis 13, 2012 4:11 pm

wiem o jakie słowo chodzi, ale nie słyszałem żeby udało się to szerzej na PS3 rozpropagować. był gość co ponoć złamał system, ale pochwalił się tym w sieci, i zapukali do niego smutni panowie. o ciągu dalszym tej historii spod znaku kapitana Blooda czy innej Czarnej Galery nie słyszałem.
 
Awatar użytkownika
Miki Asylum
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: sob lut 19, 2011 2:15 pm

Re: Planuje kupno konsoli ps3 mam pytania do posiadaczy

sob gru 01, 2012 10:15 am

Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi, ale:
- gry na PS2 (z płyty) chodziły na PS3 tylko w pierwszych wersjach softu, obecnie możesz kupować je z PS Store w wersjach HD na PS3 - jeśli chcesz korzystać z PS Network musisz mieć aktualny soft
- nie baw się w żadne przeróbki softu i inne cuda - gra nie warta świeczki, zwłaszcze że wiele tytułów możesz kupić używanych lub z PS Store za bardzo małe pieniądzę - wystarczy poczekać kilka miesięcy od premiery
- nie kupuj konsoli ze zwalonym laserem czy, jeszcze gorzej, zbanowanej!! będziesz sobie pluł w brodę
- jeśli zależy Ci na grach na PS2 to kup PS2 - jest ze 3x tańsze od PS3

Dla mnie 3/4 frajdy z konsoli PS3 to jest właśnie wrzucić płytkę z grą, pograć online, ściągnąć sobie jakieś demo z PS store. Jeśli nie można tego zrobić, to po co kupować taką konsolę? ;)
 
Alex2306
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 21, 2015 6:57 pm

Planuje kupno konsoli ps3 mam pytania do posiadaczy

czw sty 22, 2015 8:23 am

Możliwości kolekcjonerskie konsoli z softem 3.55 są powszechnie znane. Niestety musisz ją wtedy zablokować przed automatyczna aktualizacją pobierana przez Internet - co praktycznie uniemożliwia korzystanie z PSN Store. Przy aktualnej cenie gier na PS3 to chyba nie jest warte zachodu. Raczej napraw sobie napęd BR. Pozdrawiam
 
maly_dave
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pn mar 02, 2015 10:18 pm

Planuje kupno konsoli ps3 mam pytania do posiadaczy

pn mar 02, 2015 10:27 pm

Nie wiem jak jest na ps3, ale w ps4 mając nieaktualny soft nie da się pograć online. Nie każda stara gra bedzie działała Ci na ps3.
 
Alex2306
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 21, 2015 6:57 pm

Re: Planuje kupno konsoli ps3 mam pytania do posiadaczy

czw mar 05, 2015 4:43 pm

Tak samo jest na PS3. Ale większość nawet nowych tytułów nie wymaga najnowszego softu więc spoko. Tylko ,że sens blokady konsoli przy tak niskich cenach gier na PS3 jest naprawdę mocno dyskusyjny. I do tego odcinasz sobie zupełnie drogę do gier online i do PSN Store.
 
Halina
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: sob sty 23, 2016 12:51 pm

Re: Planuje kupno konsoli ps3 mam pytania do posiadaczy

sob sty 23, 2016 12:57 pm

Alex2306 pisze:
Tak samo jest na PS3. Ale większość nawet nowych tytułów nie wymaga najnowszego softu więc spoko. Tylko ,że sens blokady konsoli przy tak niskich cenach gier na PS3 jest naprawdę mocno dyskusyjny. I do tego odcinasz sobie zupełnie drogę do gier online i do PSN Store.

Dokładnie, ceny spadają w dół, a teraz już dopiero gdy już króluje nowa generacja.
 
justysia
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: wt mar 29, 2016 10:07 am

Planuje kupno konsoli ps3 mam pytania do posiadaczy

śr mar 30, 2016 2:56 am

ale ja i tak nie zieniłaby ps3 na ps4 . PO co żeby zapłacć chyba fortune
 
Bonsa
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: czw maja 05, 2016 6:02 pm

Re: Planuje kupno konsoli ps3 mam pytania do posiadaczy

czw maja 05, 2016 6:04 pm

Dzieki! sama zastanawiam sie czy kupic ps3, czy jeszcze się opłaca. Myślę, że jednak kupię:)
 
sister88
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 11, 2016 8:07 pm

Re: Planuje kupno konsoli ps3 mam pytania do posiadaczy

śr maja 11, 2016 8:13 pm

Polecam bardzo PS3. Grafika dobra, płynna gra. Gry nie odbiegaja od tych na PS4 :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości