Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Nuke_Franko
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 39
Rejestracja: ndz sie 18, 2013 10:59 am

Soundtrack do karaboshimy (dodatek piraci)

ndz cze 26, 2016 7:52 pm

Tak jak w temacie, poszukuje inspiracji do sesji piratów w neuroshimie. Gramy w lekko chromowaną neuro z lekką domieszką stali więc od razu mówię że soundtrack z piratów z Karaibów odpada (dajcie spokój to neuroshima). Używam praktycznie wszystkich utworów z płyty plastic beach Gorillaz zależnie od sytuacji. Jeżeli ktoś ma dobre kawałki wpasowujące się w chromowanych piratów w neuro, śmiało piszcie :)
 
Awatar użytkownika
Doom
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 482
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 9:44 am

Soundtrack do karaboshimy (dodatek piraci)

ndz cze 26, 2016 8:09 pm

Przejżyj portfolio Hansa Zimera (mnóstwo tego na YT) i grupy Two Steps From Hell (z którą koleś często współpracuje) Dużo fajnego materiału który jest w bardzo małym procencie coś wart pod rdzę czy rtęć za to moim zdaniem świetnie się sprawdza pod stal, zwłaszcza taką chromowaną.

Czasem też jak mam lenia i nie zależy mi na układanym soundracku pod sesję wrzucam np w YT frazę battle music i patrzę co się pojawiło. W większości losowo kliknięta kompilacja o conajmniej godzinnym czasie trwania świetnie się nadaje czy to do mojej pracy (rozpatruję reklamacje w jednym z polskich telekomów :P ) czy do prowadzenia sesji. Unikam układanej muzyki pod sesję odkąd gracze zaczeli się wyzłośliwiać w stylu "oo, właczył muzykę "jesteście w dupie", panowie szykować broń!", a moja zemsta w postaci wypuszczenia na nich jugernauta pod podkład z my little pny najwyraźniej rozbawiła tylko mnie.

A możesz też spróbować np OST'a z Pacyfik Rim

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości