Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
prEDOator
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2266
Rejestracja: pt sie 23, 2002 1:11 pm

śr kwie 18, 2007 10:47 pm

<div align="center"><!--sizeo:5--><span style="font-size:18pt;line-height:100%"><!--/sizeo-->KONKURS<!--sizec--></span><!--/sizec--></div><br /><br />Witajcie drodzy fani fantastyki. Serwisy www.dnd.pl oraz www.zallisaeum.glt.pl pragną zaprosić Was do konkursu zorganizowanego wspólnie przez nas. Tematem konkursu jest wiedza na temat D&D i forum dnd.pl, a także autorskiego świata jakim jest Zallisaeum. Wystarczy, że odpowiesz na jak największą liczbę pytań a możesz wygrać fantastyczny zestaw kości do gry. <br /><br />Nagrody:<br />1. Zestaw runicznych kości ufundowany przez firmę Q-Workshop + kość specjalna<br />Obrazek<br />2. Zestaw smoczych kości ufundowanych przez firmę Q-Workshop + kość specjalna<br />Obrazek<br />3. Zestaw nuklearnych kości ufundowanych przez firmę Q-Workshop + kość specjalna<br />Obrazek<br /><br />Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie? Odpowiedzieć na pytania:<br /><br />Pytania na temat dnd.pl oraz D&D:<br />1. Który z potworów opisanych w Księdze Potworów jest niewidomy, i poluje jedynie w oparciu o swój słuch? Dla ułatwienia podpowiem, że jest to Wynaturzenie.<br />2. W temacie Pomysły na "Księgę potworów" Molobo przedstawił swój pomysł apropo hobgoblina. Jest to pewne miejsce niezwykle ważne dla hobgoblińskich plemion. Pytanie brzmi : Co jest tamtejszym przedmiotem kultu?<br />3. Jedną z lokacji prezentowanych na forum było Sieciowisko autorstwa Antary. Pytanie brzmi: Co niegdyś wydobywano w kamieniołomie, w którym obecnie znajduje się ta lokacja?<br />4. W którym roku pojawiło się pierwsze, oficjalne wydanie D&D? <br />5. Kto jest autorem ilustracji przedstawiającej druida w Podręczniku Gracza?<br /><br />Pytania na temat Zallisaeum:<br />6. Jak nazywa się najpotężniejszy zaklinacz w Zallisaeum. <br />7. Która z pod-ras krasnoludów nie nosi bród? <br />8. Jakie imię nosi przywódca Osady Grintar? <br />9. Co jest symbolem Sióstr Płomienia <br />10. Jaka kara, według legendy spotkała Loriego za swe czyny? <br /><br /><br />Za każdą prawidłową odpowiedź dostaniecie 1 pkt. Zwyciężają 3 osoby z największą ilością punktów. Każda z nich otrzyma w nagrodę jeden z wyżej wymienionych zestawów. W przypadku sytuacji remisowych nastąpi wylosowanie zwycięzcy.<br /><br />Odpowiedzi przesyłać można do dnia 30.04.2007 na adres [email protected]. W temacie maila proszę napisać"KONKURS - nick". Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Oprócz poprawnych odpowiedzi w mailu napisać należy również swój nick oraz dane osobowe i adres na jaki w przypadku zwycięstwa zostaną wysłane nagrody.<br /><br />Wszelkie pytania odnośnie konkursu proszę przesyłać przed PW, lub na adres [email protected].<br />Życzymy powodzenia<br /><br />Organizatorzy:<br />Obrazek Obrazek<br /><br />Sponsor nagród:<br />Obrazek<br />www.q-workshop.com
 
Awatar użytkownika
prEDOator
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2266
Rejestracja: pt sie 23, 2002 1:11 pm

sob kwie 28, 2007 12:34 am

Zakończenie konkursu 30.04. Jeżeli nie wysłaliście jeszcze zgłoszeń to zróbcie to czym prędzej, gdyż zegar tyka...<br /><br />Pozdrawiam.
 
Awatar użytkownika
prEDOator
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2266
Rejestracja: pt sie 23, 2002 1:11 pm

pn kwie 30, 2007 10:17 am

Dziś mija termin nadsyłania odpowiedzi. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście to nie ma na co czekać.<br /><br />Pozdrawiam.
 
Awatar użytkownika
prEDOator
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2266
Rejestracja: pt sie 23, 2002 1:11 pm

wt maja 01, 2007 4:57 pm

Nadszedł czas ogłoszenia zwycięzców. Otrzymaliśmy ponad 20 zgłoszeń z maksymalną ilością punktów, spośród których wylosowaliśmy zwycięzców. Poprawne odpowiedzi przedstawiam poniżej:<br /><br />Pytania na temat dnd.pl oraz D&D:<br />1. Który z potworów opisanych w Księdze Potworów jest niewidomy, i poluje jedynie w oparciu o swój słuch? Dla ułatwienia podpowiem, że jest to Wynaturzenie.<br />Chodzi oczywiście o Destrachana<br /><br />2. W temacie Pomysły na "Księgę potworów" Molobo przedstawił swój pomysł apropo hobgoblina. Jest to pewne miejsce niezwykle ważne dla hobgoblińskich plemion. Pytanie brzmi : Co jest tamtejszym przedmiotem kultu?<br />Tutaj uznawane za poprawne były dwie odpowiedzi. Chodzi oczywiście o ogromny głaz sterczący z ziemi. Pytanie było jednak tak sformułowane, że uznawaliśmy za poprawne stwierdzenie, że chodzi o boga hobgoblinów.<br /><br />3. Jedną z lokacji prezentowanych na forum było Sieciowisko autorstwa Antary. Pytanie brzmi: Co niegdyś wydobywano w kamieniołomie, w którym obecnie znajduje się ta lokacja?<br />Oczywiście wydobywano tam niegdyś Onyks.<br /><br />4. W którym roku pojawiło się pierwsze, oficjalne wydanie D&D? <br />Pierwsze oficjalne wydanie D&D pojawiło się w roku 1974.<br /><br />5. Kto jest autorem ilustracji przedstawiającej druida w Przewodniku Gracza?<br />Artystą tym jest Sam Wood.<br /><br />6. Jak nazywa się najpotężniejszy zaklinacz w Zallisaeum. <br />Jest to oczywiście Vistarius.<br /><br />7. Która z pod-ras krasnoludów nie nosi bród?<br />Thoranowie, zwani mrocznymi krasnoludami.<br /> <br />8. Jakie imię nosi przywódca Osady Grintar? <br />Jest to Fenrack, zwany „Rogatym”.<br /><br />9. Co jest symbolem Sióstr Płomienia <br />Płonąca szpilka.<br /><br />10. Jaka kara, według legendy spotkała Loriego za swe czyny?<br />Został przykuty do chmur kolczastymi łańcuchami.<br /><br />W konkursie na temat wiedzy o D&D, dnd.pl i Zallisaeum zwycięzcami są:<br /><br />Krzysztof „kisiu” Hardiej wygrywa zestaw runicznych kości i kość specjalną.<br />Filip „cenobite” Mituła wygrywa zestaw kości smoczych i kość specjalną.<br />Bartek „WAMPIREK” Gębski wygrywa zestaw nuklearnych kości i kość specjalną.<br /><br />Zwycięzcom gratulujemy<br />Dziękujemy firmie q-workshop za ufundowanie nagród.
 
Awatar użytkownika
cenobite
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 157
Rejestracja: pt sty 28, 2005 2:03 pm

Re: Forumowy Konkurs

pt gru 02, 2011 2:59 pm

Witam!
Przypomniałem sobie właśnie o tym konkursie i postanowiłem zgłosić, że macie chyba drobne opóźnienia w wysyłce - tak na oko ze cztery lata ;)

Szczerze mówiąc, nie wierzę już w otrzymanie nagrody, ale chciałem po prostu zapytać: co się stało? Czy byłem jedyny? Czy w tej sprawie maczali łapy kosmici?

Pozdrawiam ;)
 
Awatar użytkownika
Radnon
Szef działu
Szef działu
Posty: 4461
Rejestracja: czw maja 06, 2004 3:35 pm

Forumowy Konkurs

pt gru 02, 2011 3:14 pm

Mam wrażenie (sądząc po niezbyt dobrze działającym formatowaniu w starszych postach), że to konkurs jeszcze z dnd.pl organizowany przed fuzją. Nie wiem czy są u jeszcze jacyś aktywni użytkownicy, którzy mogliby coś na ten temat wiedzieć.
 
Awatar użytkownika
cenobite
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 157
Rejestracja: pt sty 28, 2005 2:03 pm

Re: Forumowy Konkurs

pt gru 02, 2011 6:11 pm

Całkowicie zdaje sobie z tego sprawę. Napisałem tak z ciekawości, nie licząc na jakiś szczegóły odzew ;) A nóż, a widelec by ktoś odpisał ;)
 
Awatar użytkownika
cenobite
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 157
Rejestracja: pt sty 28, 2005 2:03 pm

Forumowy Konkurs

pn kwie 28, 2014 3:56 pm

Drogi pamiętniczku,

Patrzę za okno i widzę ja rodzi się nowy świat. Minęła zima, a z nią mijają kolejne lata. Wiele się zmieniło od naszego ostatniego spotkania, czas biegnie nieubłaganie przez siebie. Jest jednak jedna rzecz, która nie ulega presji czasu i, niczym podrdzewiała kotwica, utrzymuje mnie nieubłaganie w mętnych wodach przeszłości. Nie pozwala odpłynąć, nie pozwala odetchnąć i zapomnieć...

No ej, gdzie jest moja paczka?!

ps. Mija właśnie siódma rocznica! Sto lat! :D
Oh, wait...
 
Awatar użytkownika
cenobite
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 157
Rejestracja: pt sty 28, 2005 2:03 pm

Re: Forumowy Konkurs

czw cze 23, 2016 10:57 am

9 lat. Ptaki mówią, że idzie dobra zmiana. Nie tracę nadziei. Może kiedyś, ktoś... ;)
Ostatnio zmieniony czw sie 04, 2016 2:04 pm przez cenobite, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Solmyr
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 25
Rejestracja: ndz kwie 24, 2016 8:08 pm

Forumowy Konkurs

śr cze 29, 2016 12:16 am

współczuję.

Niestety jak jeszcze jedno forum, to również jest martwe
 
Awatar użytkownika
Froger
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 560
Rejestracja: wt lut 05, 2008 4:52 pm

Forumowy Konkurs

czw lip 14, 2016 3:24 am

To nie jest jeszcze jedno forum. To był świat, gdzie ludzie wylewali rzeki swojej kreatywności. Nie za pieniądze, tylko z czystej przyjemności. Martwe? Wszystko przemija i to też. Wszedłem tu po paru latach i trochę mi smutno, ale jak to mówią "Coś się kończy, coś się zaczyna".

PS.
Po staremu, sory za offtop!

EDIT:
Co nie znaczy, że musisz to im wytykać cw**lu :)
Ostatnio zmieniony czw lip 14, 2016 3:28 am przez Froger, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
cenobite
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 157
Rejestracja: pt sty 28, 2005 2:03 pm

Re: Forumowy Konkurs

czw sie 04, 2016 2:03 pm

Panowie, bawimy się. Życie toczy się dalej.
Traktuję to jako taką moją małą tradycję. No bo co innego mi zostało? ;)
 
Solmyr
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 25
Rejestracja: ndz kwie 24, 2016 8:08 pm

Forumowy Konkurs

pn sie 08, 2016 1:30 am

Pacta sunt servanta

tu nie obowiązuje
 
Awatar użytkownika
Kamulec
Administrator, Koordynator społeczności
Administrator, Koordynator społeczności
Posty: 2341
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:32 pm

Forumowy Konkurs

pt sie 12, 2016 8:03 pm

Konkurs nie był organizowany przez Poltergeista. Temat zamykam.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości