Zrodzony z fantastyki

 
Kenjik
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pt wrz 14, 2007 12:56 pm

Dlaczego?! Tajemnicze Zagadki - czarne historie na androida

czw kwie 21, 2016 6:56 pm

Cześć wszystkim :D.
Wspólnie ze znajomymi wydaliśmy właśnie aplikację na androida - zbiór zupełnie nowych zagadek lateralnych, zwanych też czasem czarnymi historiami.
Dla tych, co nie znają tej gry - szybkie wytłumaczenie. Zabawa wygląda w następujący sposób - jeden z graczy losuje bądź wybiera zagadkę, czyta na głos jej treść wszystkim uczestnikom, po czym w ciszy czyta rozwiązanie. Następnie rozpoczyna się śledztwo - gracze zadają owemu Mistrzowi Gry pytania (takie, na które on może odpowiadać jedynie "tak" lub "nie"), próbując tym samym rozwikłać tajemniczą historię, zrekonstruować przedziwny bieg wydarzeń, czy też przejrzeć niecodzienne motywy bohaterów zagadki.

Zawsze byliśmy wielkimi fanami takich zagadek, od wielu lat opowiadaliśmy je sobie, zgadywaliśmy, wymyślaliśmy własne (z początku dość głupie) historie. Po tym, gdy poznaliśmy już większość krążących zagadek lateralnych, zaś kolejne części planszowej wersji Czarnych Historii stawały się, co tu dużo nie mówić, coraz gorsze, postanowiliśmy wydać nasz własny zbiór. Tak właśnie powstało Dlaczego?!. Jest to zbiór aż 50 zagadek, z których każda została dopracowana i w miarę naszych możliwości przetestowana :). Za darmo jest dostępna od razu połowa zagadek, zaś kolejne 25 można dokupić za drobną kwotę. Nie ma żadnych kruczków, denerwujących reklam, czy uprzykrzających komunikatów proszących o wystawienie aplikacji 5 gwiazdek :D.

Gorąco zachęcamy do ściągania i testowania Dlaczego?! :). Jesteśmy pewni, że entuzjaści zagadek lateralnych i Czarnych Historii z przyjemnością powiększą swoją kolekcję. Dla nowych graczy przygotowaliśmy dokładną instrukcję, poradnik oraz przykładową rozgrywkę, by jak najlepiej i najdokładniej wytłumaczyć koncept tego typu zagadek :D.

Jesteśmy bardzo ciekawi, co sądzicie o naszych zagadkach :). Przyjmiemy wszelkie uwagi i krytykę, jeśli znajdziecie luki logiczne w naszych zagadkach, to z wielką chęcią je poprawimy, to samo się tyczy działania samej aplikacji :D. Lista podziękowań w dziale Autorzy nie jest jeszcze zamknięta :).


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wingtree.dlaczego

Miłego zgadywania :D.
 
Wikma4
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 9:27 am

Re: Dlaczego?! Tajemnicze Zagadki - czarne historie na androida

sob wrz 24, 2016 9:32 am

Gra świetna! Wczoraj pokazała mi ją moja koleżanka i nie mogłyśmy się od niej oderwać :D.
Jednak mam problem związany z tym, że używam iOS i nie mogę tej aplikacji pobrać :(. Byłabym bardzo wdzięczna, jeśli stworzylibyście wersję na iOS.
Pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość