Zrodzony z fantastyki

 
paulaneo
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: wt maja 28, 2013 9:33 am

dixit wersja fanowska

wt maja 28, 2013 9:43 am

Witam,
mam w planach wydrukować swoje karty na podobieństwo Dixit. Nie w celach zarobkowych, jedynie po to, aby mieć więcej kart. A wiadomo im więcej osób chętnych, tym taniej wyjdzie na głowę. Talia będzie miała ok. 250 kart, wydrukowanych na grubym papierze (300g), wycięta w drukarni z zaokrąglonymi rogami. Osoby zainteresowane proszę o kontakt [email protected]

wstępna wersja kart:
https://picasaweb.google.com/1114376817 ... -oyG-sPiKw

p.s. jeśli umieściłam posta w niewłaściwym miejscu na forum, będę wdzięczna za przeniesienie
 
paulaneo
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: wt maja 28, 2013 9:33 am

Re: dixit wersja fanowska

śr sty 22, 2014 11:40 pm

Aktualizacja informacji powyżej i szczegóły:

lość kart: 250 (około Dixitx3)
Papier: 300 g/m2 kredowy matowy, powlekanie z dwóch stron folią matową (cienka), zaokrąglane rogi
Rozmiar: 120x79mm
Rewers: czarno biały

Koszt: 100 zł/talia

Proszę w miarę możliwości o szybką informację w razie zainteresowania - druk chcę zrealizować za tydzień - cena z drukarnią ustalona, szablony gotowe, czekam tylko na potwierdzenia od osób, które wcześniej taką talię zamówiły. Jestem z Wrocławia, więc będzie można się tu umówić na odbiór. Mogę też karty wysłać pocztą lub jak kto sobie zażyczy. W razie wątpliwości lub ostatnich sugestii proszę pisać
 
Nordele
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 11, 2016 4:59 pm

Re: dixit wersja fanowska

śr maja 11, 2016 5:56 pm

Dopiero teraz się natknąłem, a byłbym zainteresowany - jeśli nie ma szans na wspólny druk, to jeśli to możliwe, proszę o przesłanie projektu ([email protected]).
Ja też mam nieco własnych kart, ale opartych na przeróbkach zdjęć. Oczywiście też mogę się podzielić.
Pozdrawiam,
JFS
 
jagoda15
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: czw paź 20, 2016 1:51 pm

Re: dixit wersja fanowska

wt paź 25, 2016 10:34 am

Może podzielicie się projektem na forum?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości