Zrodzony z fantastyki

 
Piachu
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz gru 04, 2016 12:26 pm

[Przez internet roll20.net/Discord] Szukam dwóch graczy do ekipy na weekendy system autorski

ndz gru 04, 2016 12:29 pm

Witam

Szukam graczy do gier narracyjnych wolnych w weekend(roll20.net + komunikator głosowy Discord taki nowy lepszy TS3) . Moja stara ekipa może wt/śr(praca, studia) a chcielibyśmy czasem w weekend przyciąć. Ja prowadzę jako GM system autorski oparty na AD&D 2 edycji ale uproszczony żeby rozgrywka była płynna bardziej narracyjna niż systemowa(praca brak czasu).Mamy uproszczone zasady gry , walk jest sporo jednakże są krótsze i wszystkich przeliczeń jest po prostu mniej.Wolę przygody w świecie bardziej przypominającym dark fantasy niż pierdnięcie elfa które zalatuje kwiatem dzikiej róży i moja ekipa raczej też ....więc większość z nich gra albo chaotycznymi albo chaotycznymi złymi czasem zdarzy się gracz neutralny ale szybko potrafią delikwenta przekabacić na swoją stronę .Z tego względu nie jest to najlepsza grupa dla osób które chcą uratować księżniczkę i zdobyć jej serce czy uratować świat przed złymi typami ....Legolas versia 2.0 oraz Frodo zbawiciel raczej długo nie pożyją (jak jeden z paladynów który spróbował z nimi grać) .Nie są tacy straszni lubią palić karczmy i zdobywać dobra materialne ale grają drużynowo (chyba że ktoś jest paladynem).Cóż jeszcze dodać.. max biorę 5 graczy a mam już 3 na weekendy i drugą grupę na tydzień.Grupa weekendowa nie będzie zaczynać od zabijania szczurów w tawernie czy wilków w lesie , nie lubię standardów nudzą mnie.Wychowałem się na Czarnej Kompanii Glena Cooka ....no i zapomniałbym jeżeli chodzi o wiek graczy to chociaż tak z 20+ .Podkreślę jeszcze raz nie szukam graczy systemowych dla których tabelki i obliczenia to najważniejsza sprawa dla mnie klimat jest najważniejszy.

Dodam jeszcze nie szukam gracy doświadczonych to nie jest mój priorytet , doświadczenie się zdobędzie po paru sesjach .Wolę osoby które stawiają na klimat i chcą się zrelaksować po pracy czy w trakcie studiów.Godziny grania po 20 .

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to facebook Rafał Piachu najszybciej mnie złapiecie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości