Zrodzony z fantastyki

 
cade dailes
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 125
Rejestracja: pn cze 27, 2011 4:38 pm

Microsoft Surface

ndz lip 03, 2011 1:32 pm

Tak więc temat dotyczy tego filmiku który nakręcono podczas rozgrywki d&d http://www.youtube.com/watch?v=cnkRbCula-4 , i jak podobało wam się? Jak dla mnie to bomba, jestem ciekawy ile takie cacko kosztuje :spoko: Czy uważacie że może wygryźć klasycznego papierowego d&d? Czekam na wasze opinie :judge:
 
Awatar użytkownika
Rukasu
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 737
Rejestracja: wt kwie 26, 2011 10:24 pm

Microsoft Surface

ndz lip 03, 2011 9:08 pm

Nie może wygryźć - RPG to gra wyobraźni i klimatu, której nie da się tak łatwo "ograniczyć".

Takie coś może co najwyżej zastąpić bitewniaki, oraz WSPOMÓC papierowe RPG, nastawione głównie na wygrzew. Stanowić może też uzupełnienie stylu play-by-mail, gier na forach dyskusyjnych, itp.

I nie potrzebujesz do tego wielkiego dotykowego ekranu/stołu - wystarczy zwykły PC. Kilka tego typu programów stosunkowo łatwo jest znaleźć w sieci (brat kiedyś używał na swoich sesjach).
 
cade dailes
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 125
Rejestracja: pn cze 27, 2011 4:38 pm

Re: Microsoft Surface

ndz lip 03, 2011 10:58 pm

tak z ciekawości podałbyś jakieś przykłady? ja kiedyś używałem programu do rzutu kostkami :razz: program prawie bez użyteczny, no ale przy dezintegracji to się przydawało.
cholera jak tak patrzyłem to nawet ciekawie to wygląda, jakieś mopki które atakują drużyne pełna wizualizacja ;p
ciekawe za ile lat będą hologramy ;D mnie się podoba, i to bardzo, choć obawiam się że ludzie z czasem zaczną zapominać o dobrym papierowym rpg ;(
 
klarys
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: sob sie 10, 2013 4:13 pm

Re: Microsoft Surface

sob sie 10, 2013 4:33 pm

ja tak samo prosił bym o jakieś przykłady.. napewno się przydadzą.. z góry dziękuje
 
luterjox
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 27, 2017 9:00 pm

Re: Microsoft Surface

pn mar 27, 2017 9:09 pm

Nie może wygryźć - RPG to gra wyobraźni i klimatu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości