Zrodzony z fantastyki

 
Dezzmond
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn lut 20, 2017 9:30 pm

Ultima Online: Zapomniane Krainy

pn lut 20, 2017 9:50 pm

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Pozwoliłem sobie zawitać na wasze forum jako były członek Obrońców Czarnej Wyspy (nieistniejącego już forum roleplay prowadzącego miedzy innymi turnieje gier takich jak Baldur`s Gate). Wraz z grupką zapaleńców postanowiliśmy przywrócić świetność gry jaką jest Ultima Online. Nie jest to bowiem zwykłe mmorpg, lecz gra, w której można poczuć niepowtarzalny klimat niczym podczas sesji rpg. Poniżej kilka informacji o serwerze oraz kontakt do nas:

Zapomniane Krainy to serwer Ultimy Online nawiązujący do świata fantasy Forgotten Realms stworzonym na potrzeby gry fabularnej Dungeons & Dragons przez Eda Greenwooda. Mechanika oparta jest na odświeżonej i poprawionej wersji oskryptu nieistniejącego już serwera Kraina Cienia wzbogaconego o nowe grafiki i tekstury, które sprawią, że gra nabiera zupełnie nowego klimatu.  Mapa również została nieznacznie przebudowana w taki sposób, aby w naturalny sposób skupiać online w jednym miejscu (neutralnym miastem z bankierem, targiem i karczmą) jednocześnie zapewniając możliwość rywalizacji zarówno militarnej jak i fabularnej, co mają za zadanie spełniać specjalnie lokacje frakcyjne, które nie odbierają konieczności korzystania ze stolicy Krainy.   

Obrazek

Nadszedł długo wyczekiwany moment! Ze względu na wasze liczne prośby postanowiliśmy pójść wam na rękę i ruszyć z BETA TESTAMI już za tydzień. Prosimy jednak o wyrozumiałość, gdyż planowany oskrypt nie jest jeszcze gotowy w 100%. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby sprawdzanie funkcjonalności serwera prowadzić równolegle z pracami Ekipy.
Serwer testowy zostanie uruchomiony 27.02.2017 o godzinie 20:00. Ekipa dokłada wszelkich starań, aby dać wam do użytku produkt jak najlepszej jakości. Naszym paliwem jest motywacja, a tą dostarczacie nam właśnie wy. Każdego dnia.
Na pewno są osoby, które kiedykolwiek miały styczność z Ultimą, spędziły przy tej grze lata swojego życia, ale nie wierzą w sukces tego projektu. A może ktoś jeszcze o nas nie słyszał? Zmieńmy nastawienie ludzi wspólnymi siłami, pokażmy jak wielu nas jest! Niech zobaczą na własne oczy, że tej projekt będzie sukcesem!
Gorąco zachęcamy do polubienia i udostępnienia tego postu na Facebooku (https://www.facebook.com/pg/Ultima.Onli ... ne.Krainy/) w celach rozreklamowania dzieła, które tworzymy wspólnie, Ekipa i Gracze.
Serwer testowy zostanie uruchomiony w wyznaczonym terminie tylko w przypadku, gdy licznik polubień strony https://www.facebook.com/Ultima.Online. ... ne.Krainy/ i  postu będzie wynosił minimum 40 (tylu jest nas aktualnie na chatcie, więc nie jest to wygórowana liczba). W przeciwnym wypadku testy zostaną przesunięte o tydzień.
Prośby o przyznanie konta testowego będzie można kierować do nas od 26.02.2017 za pomocą platformy discord (https://discord.gg/yjT2Kfj) podając nam login konta z forum dyskusyjnego (http://zapomnianekrainy.pl/ipb/). Dane do konta zostaną odesłane w prywatnej wiadomości na forum.

Jednocześnie zachęcam administratorów forum do współpracy i wymiany bannerów.
 
asez
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 21, 2017 10:04 am

Re: Ultima Online: Zapomniane Krainy

pt kwie 21, 2017 10:07 am

NIestety serwer jest strasznie zbugowany. ekonomia lezy. ludzie odchodza. Zostali nawet zgloszeni do skarbowki i do wlasciciela gry o nielegalne finansowanie serwera. Zal pl. Niepolecam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości