Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Exar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 484
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 9:01 am

[wynajmę komuś] gitara, piec, efekt, kable

wt maja 09, 2017 8:28 am

Zawsze chciałeś nauczyć się grać na gitarze elektrycznej? Ale nie masz pewności, czy to będzie dla Ciebie? Albo nie masz 1000+ PLN aby kupić zestaw, który może się znudzić po 2 tygodniach?

Oferuję współfanom SF i fantastyki możliwość wynajmu sprzętu - mam, ale nie gram, bo nie mam gdzie trzymać i leży u rodziny. Bądź jak Rockman z Cyberpunka 2020!

Co oferuję?
  • Gitara Cort X6 (jedyne sensowne Floyd Rose w tej cenie - czyli ruchomy mostek, do psychodelicznej nuty)
  • Piec Marshall, jeśli dobrze pamiętam 15W (spokojnie obudzisz sąsiada 3 piętra niżej...)
  • Efekt wah-wah - VOX V845 - tzw. kaczka - gitara gada jak kaczka.
  • Porządne kable 
Całość w sklepie to pewnie z 1200-1400PLN.

Wynajmę na terenie Warszawy - przesyłka nie wchodzi w grę. Oczywiście będziemy się musieli umówić na jakąś kaucję, abym w przypadku kradzieży/zniszczenia nie był stratny. Mogę oczywiście dać kilka lekcji, jeśli ktoś będzie chciał (oczywiście wtedy cena wynajmu pójdzie w górę).


Są chętni? Jeśli tak, to proszę o wiadomość na Priv z info, ile kasiwa mógłbyś/mogłabyś zapłacić za miesiąc użytkowania.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość