Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Helderhammer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: pt paź 16, 2009 10:19 am

Ratujmy WFRP ed. 2 PL

pt paź 16, 2009 10:26 am

Po prostu Ona też chce uratować 2ed WFRP :P

Witam i pozdrawiam, bo post pierwszy a podpis pod akcją już jest :)
 
Awatar użytkownika
jaffar
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 48
Rejestracja: ndz wrz 03, 2006 8:08 pm

Ratujmy WFRP ed. 2 PL

pt paź 16, 2009 12:26 pm

No to będziemy musieli się bić Pantokratorze 8)
No ale szczerze powiem ze jeden spam więcej, jeden mniej wiąże się z jednym więcej kliknięciem, a pod akcją podpisać się warto. :razz:
 
Awatar użytkownika
Radowid
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 327
Rejestracja: sob sie 20, 2005 7:36 pm

Ratujmy WFRP ed. 2 PL

pt paź 16, 2009 3:34 pm

Pantokrator, nie wydziwiaj uznała cię za wybór swojego życia. :rockpunk: :kiss: To w sumie brzmi jak reklama. Walcz o Warhammera, poznaj kobietę życia i olej fakt, ze to spam. :razz:
 
MagisterMilitum
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: czw paź 15, 2009 2:06 pm

Ratujmy WFRP ed. 2 PL

wt paź 20, 2009 2:34 pm

Macie mój głos, wolę kontynuacje tego co zostało z 2 ed, niż tego pokracznego potwora jaki najprawdopodobniej wyjdzie w 3 ed i w ogóle nie pojawi w Polsce. - cytat z poprzednie strony, macie racie zbierajcie głosy TAKICH fanów, co to na oczy 3ed nie widzieli a juz psioczą, a takie samo larum podniosło sie jak likwidowali 1ed i wydawali 2 - ze to niedobre, ze to kolorowe, ze to takie i smakie i teraz co? Wszyscy w to graja...
Mojego głosu nie macie , podpisze sie jak zobaczę NA WŁASNE oczy 3ed i przeczytam/zagram - a do kolegi którego post przytoczyłem, tak 3ed wyjdzie w Polsce, będzie kosztować ok 270zl w przedsprzedaży ok 230 - aha i jeszcze jedna sprawa, pogratulować autorowi/autorce ankiety skrzętnego usuwania postów które nie pochwalają jej chwalebnego dzieła - oby tak dalej!
 
Awatar użytkownika
Vukodlak
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1622
Rejestracja: śr maja 11, 2005 4:41 pm

Ratujmy WFRP ed. 2 PL

wt paź 20, 2009 4:31 pm

Wyluzuj, dobrze? Na krucjatę jedziesz? Akcja jak akcja, każdy ma prawo się podpisać lub nie. Zapowiedzi III Ed. nie każdemu muszą się podobać i chyba po to są, żeby potencjalny klient mógł się ustosunkować do produktu, prawda? Jasno z nich wynikają pewne rzeczy i nie widziałbym tego samego czynnika, co przy odrzuceniu II Ed. przez oldschoolowców. A oskarżanie ishiiego o kasowanie nieprzychylnych postów to jakieś kuriozum jest. Nie wiedziałem, że jest tu moderatorem. A na stronie akcji jest miejsce na podpisy, nie komentarze.
 
Awatar użytkownika
Malaggar
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3222
Rejestracja: ndz cze 01, 2003 3:36 pm

Ratujmy WFRP ed. 2 PL

wt paź 20, 2009 6:24 pm

pogratulować autorowi/autorce ankiety skrzętnego usuwania postów które nie pochwalają jej chwalebnego dzieła - oby tak dalej!
Ishii został modem? Od kiedy?

Na krucjatę jedziesz?

Żart historyczny mode on
Deus vult! Deus vult!
/żart historyczny
 
Awatar użytkownika
Pantokrator
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 239
Rejestracja: ndz mar 04, 2007 11:54 pm

Ratujmy WFRP ed. 2 PL

wt paź 20, 2009 11:40 pm

Nie można popadać ze skarjności w skrajność. Każdy ma prawo nie lubić 3. ed., każdy ma prawo trochę pofantazjować o ratowaniu 2. ed. Szanse marne, ale przynajmniej nikt nie powie, że siedzieliśmy bezczynnie. Owszem, pod akcją podpisać się warto. Nawet spam wyższej jakości niż zwykle :razz:

Jak już powiedziano, nikt postów nie kasował. Może jakieś rozkoszne offtopowanie mod nagrodził wysłaniem w kosmos (mi nic o tym nie wiadomo), ale że modowie na tym forum całkiem poważnie podchodzą do swoich zadań, więc na pewno nie zamordowano wartościowych treści.

Zresztą, czy system naprawdę umarł? Przyznać się, kto grał w prawdziwą 2. ed.? Po Burzy Chaosu i z całą "bitewniakową" otoczką? Tak naprawdę to zawsze był mariaż 1ed. z 2. z fanowskimi dodatkami, homerule'ami, modowaną mechaniką. Że nie wydają nowych książek? Trudno. Boli najbardziej to, że nie wszystkie fajne pozycje wydano w Polsce (Tome of Salvation!), a których brak ciężko tak całkiem samodzielnie uzupełnić.

Czy na polterze coś się zmieni? Pewnie nadal będą powstawać nowe opowiadania, scenariusze, etc. etc. Nowi gracze i tak zostają zwykle "wciągnięci" przez MG, a większość obecnych MG i tak siedzi na drudycji. Świat się nie kończy, szkoda tylko, że "nowe" podstawki będą pewnie "sprzedawane" w punktach ksero...
 
Awatar użytkownika
ishii
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 39
Rejestracja: śr sty 25, 2006 1:39 pm

Ratujmy WFRP ed. 2 PL

śr paź 21, 2009 8:15 am

MagisterMilitum pisze:
...aha i jeszcze jedna sprawa, pogratulować autorowi/autorce ankiety skrzętnego usuwania postów które nie pochwalają jej chwalebnego dzieła - oby tak dalej!


List otwarty nie jest ankietą - możesz go po prostu podpisać bądź nie - wszelkie komentarze do akcji należy pisać na tym forum; na stronie ratujmywfrp2pl.wordpress.com jest link do niniejszej dyskusji. Co do problemu ze spamem proponuję podawać e-mail w formie twojanazwa(at)twojadomena.pl czyli (at) zamiast @

Pozdr.

Ps. Nie jestem i nie byłem moderatorem tego forum.
Ostatnio zmieniony śr paź 21, 2009 8:23 am przez ishii, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
MagisterMilitum
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: czw paź 15, 2009 2:06 pm

Ratujmy WFRP ed. 2 PL

śr paź 21, 2009 8:32 am

oczywiscie chodziło o kasowanie wpisów pod listem, nie zaznaczyłem tego sry - nie no ratujcie sobie ta II ed tylko jestem ciekaw ilu z was za 2-3 lata bedzie ja chwalić i ratować jak będą zmieniać na IV...
 
Awatar użytkownika
Helderhammer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: pt paź 16, 2009 10:19 am

Ratujmy WFRP ed. 2 PL

śr paź 21, 2009 8:55 am

Problem jest raczej taki, że sam krzyczałem "Co to za Adekowe shity chcą nam wcisnąć?" - i prawda, teraz krzyczę znowu. Czemu? Bo to odwieczny problem wydawca - gracz. Mieliśmy piękny czarno-biały podręcznik, ze wszystkim i do końca (no prawie:P) opracowany - nie było bestiariuszów dodatkowych czy innych wybiegów. Chciałeś kampanie, brałeś. Chciałeś poznać wizję autorów Middenheim, brałeś. Nie musiałeś mieć 3 podręczników by w ogóle grać.
Z tym, że dwójka się obroniła tym, że poza zmianą świata na bitewny to wiele się nie zmieniło szczerze powiedziawszy. Nie to co teraz, dostajesz suwaczki, jakieś karty itp. Po pierwsze to zmiana systemu jest już dość spora, nie tylko samego świata. Po drugie może i byśmy się tak nie burzyli gdyby po raz kolejny już nie zamykano nam niedokończonego systemu w Polsce. Znowu jesteśmy gorszym rynkiem niestety.
Sam mam Podręcznik2ed, Król.Mag., Bestiariusz, Sp.Krypty, Almanach MG, Niezbędnik Gracza KUPIONE i ORYGINALNE, czekając za należności z wakacji kupuję od razu Księg.Spacz. i Dzie.Sigmara (późno, ale dopiero znowu zaczęliśmy grać regularnie). W dodatku posiadam armię imperium do battla na niezłą ilość pkt (szasuje na 3.5k)
Wydaję na to własne pieniądze. A ile z was - przeciwników a nawet zwolenników - kupuje a nie ściąga książki. Aniołem nie jestem, ale jak już coś chcę dobrze robić i co szanuję, to kupuję.
Ostatnio zmieniony śr paź 21, 2009 8:56 am przez Helderhammer, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
ishii
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 39
Rejestracja: śr sty 25, 2006 1:39 pm

Re: Ratujmy WFRP ed. 2 PL

śr paź 21, 2009 10:54 am

Tak na marginesie chciałem dodać, że nasza akcja nie jest wymierzona w 3 edycję - chcemy po prostu dokończenia edycji 2. Nie mam nic przeciwko temu, żeby potem ukazał się również 3 ed. - jeśli znajdą się kupujący, to proszę bardzo... Jak widać po podpisach, na 2 edycję wciąż jest popyt. Na naszej stronie podpisów codziennie przybywa i średnio mamy obecnie około 50 odwiedzin dziennie. Jesteśmy więc popularni :razz:
Ostatnio zmieniony śr paź 21, 2009 10:58 am przez ishii, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Richtie
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 130
Rejestracja: sob paź 14, 2006 9:57 pm

Re: Ratujmy WFRP ed. 2 PL

ndz lut 07, 2010 2:48 pm

Nie rozumiem, co chcieliście ratować. Przecież większość tych dodatków do II ed jest bezużyteczna. Właściwie, poza podręcznikiem podstawowym, bronią się jakoś Królestwa Magii. Poza tym przydatny jest Bestiariusz i Dziedzictwo Sigmara. . . chociaż są przegadane i źle napisane. Reszta jest nudna i bezużyteczna. W Splądrowanych Kryptach połowa przygód jest zerżnięta z Potępieńca. Oczywiście już nie wspominam o spieprzonej lini fabularnej. Jakbym miał do konca życia grać w jedną grę rpg i miałbym wybierać czy wolę całą drugą edycję, ze wszystkimi dodatkami czy może podręcznik podstawowy do I ed to wybieram podstawkę do I ed. . .

W rpg warhammerze chodzi o to aby poczuć klimat i grać, a nie zagłębiać się w wypiekami na twarzy w dziesiątki źle napisanych podręczników. . .
 
Awatar użytkownika
Amdir
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 567
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:51 am

Ratujmy WFRP ed. 2 PL

ndz lut 07, 2010 5:39 pm

Dziękuję Richtie za oświecenie ze dodatki z których na co dzień korzystam są do bani. :razz:
Rozumiem, że fabuły przygód mogą Ci się nie podobać, bo wybitne nie są ale ciekaw jestem co zarzucasz takim Dzieciom Rogatego Szczura. Mieliśmy zamiar tu ratować te dodatki które nie wyszły po polsku czyli np. Księgę Zbawienia. Rozumiem że masz anglojęzyczną wersje tego dodatku skoro wypowiadasz się że jest do bani (jak inne)? :wink:

Pozdro
 
Awatar użytkownika
rdo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 124
Rejestracja: sob gru 26, 2009 8:29 pm

Ratujmy WFRP ed. 2 PL

ndz lut 07, 2010 8:05 pm

Richtie: Twój obraz pierwszej edycji WFRP jest... mocno wyidealizowany. W kilku aspektach (n.p. w kwestii bogów Chaosu) opis świata warhammerowego jest mniej pełny niż 2, mechanika jest po prostu w każdym aspekcie _gorszą_ wersją tego, co mamy w edycji drugiej, błędów edytorskich jest o rząd wielkości więcej i ogółem mimo pozorów kompletności jest to gra dramatycznie niedopracowana.
 
Awatar użytkownika
Richtie
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 130
Rejestracja: sob paź 14, 2006 9:57 pm

Re: Ratujmy WFRP ed. 2 PL

ndz lut 07, 2010 11:48 pm

Nie idealizuje I ed tylko krytykuje II ed. Mistrzy gry wcale nie potrzebuje tysięcy stron makalatury opisującej świat. Nie sa mu potrzebne tabelki z mutacjami, sterty nudnych tekstów "uczonym okiem" czy "sami o sobie" z bestiariusza, nie są mu potrzebne świecące ilustracje na kredowym papierze czy tabelki z populacją mieszkańców miast w imperium z jakimiś idiotycznymi powiedzonkami z dziedzictwa sigmara.

II ed nudzi, nie ma klimatu i ma skopaną linie fabularną. To bubel, a wy płaczecie nad tym, że nie wydadzą kilku kolejnych nudnych podręczników. W I ed. wystarczyło przeczytać krótką, kilkuzdaniową wzmiankę o Solkanie czy Tzeentchu i już do głowy wpadało mnóstwo pomysłów, a w II ed wszystko to jakieś bezpłciowe. No i świat był bardziej tajemniczy. . . nie tylko dla graczy, ale i dla mistrza gry. To była jego wizja, jego interpretacja i jego pomysły, a II ed. próbuje podać wszystko na talerzu. Narzuca pewien schemat, który jest nudny i skopany fabularnie, a gdy człowiek chce się z niego wyłamać to naraża się na herezje - odstępstwo od oryginalnej wizji świata. . . powoduje to pewien dyskomfort psychiczny, ale największy problemem sa gracze, którzy coś tam przeczytali i nagle w środku sesji robią zdziwione miny, wpadają w dezorientacje, że przecież w podręczniku %^%^ na stronie ^&) jest napisane, że T*(*##$ :) Dotyczy to wbrew pozorom nie tylko zasad, ale także fluffu. . . No, a jak MG jest przygotowany i idzie zgodnie z linią fabularną czy opisem świata to gracze już wiedzą o co chodzi :P A to przygotowanie to też problem - bo gdy coś jest opisane w 2-3 zdaniach to MG czyta te zdania, a potem używa wyobraźni i resztę sobie dopowiada, kreując świat. . . a gdy wydano 100 podręczników to chcąc niechcąc pojawia się konieczność aby zajrzeć np. do Księgi Spaczenia czy czego tam jeszcze i iść zgodnie z tym co tam napisane.

Dla mnie liczy się jakość, a nie ilość. W II ed. nie ma jakości więc po co więcej makalatury ? Świat warhammera powinien być opisany kompleksowo, ale w 80-90% ogólnie, a przede wszystkim klimatycznie. Mistrz gry po załapaniu klimatu, powinien samodzielnie konkretyzować te informacje kreując świat, zamiast wkuwać wizję z jałowych podręczników, rozwodzących się nad szczegółami, powtarzających się jeden za drugim, wypchanych niepotrzebnymi rzeczami. . .
 
Awatar użytkownika
Malaggar
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3222
Rejestracja: ndz cze 01, 2003 3:36 pm

Ratujmy WFRP ed. 2 PL

pn lut 08, 2010 12:29 am

W I ed. wystarczyło przeczytać krótką, kilkuzdaniową wzmiankę o Solkanie czy Tzeentchu i już do głowy wpadało mnóstwo pomysłów, a w II ed wszystko to jakieś bezpłciowe. No i świat był bardziej tajemniczy. . . nie tylko dla graczy, ale i dla mistrza gry. To była jego wizja, jego interpretacja i jego pomysły, a II ed. próbuje podać wszystko na talerzu. Narzuca pewien schemat, który jest nudny i skopany fabularnie, a gdy człowiek chce się z niego wyłamać to naraża się na herezje - odstępstwo od oryginalnej wizji świata. . . powoduje to pewien dyskomfort psychiczny, ale największy problemem sa gracze, którzy coś tam przeczytali i nagle w środku sesji robią zdziwione miny, wpadają w dezorientacje, że przecież w podręczniku %^%^ na stronie ^&) jest napisane, że T*(*##$ Dotyczy to wbrew pozorom nie tylko zasad, ale także fluffu. . .
Nie system ma problem. Ty masz problem.

Mistrzy gry wcale nie potrzebuje tysięcy stron makalatury opisującej świat. Nie sa mu potrzebne tabelki z mutacjami, sterty nudnych tekstów "uczonym okiem" czy "sami o sobie" z bestiariusza, nie są mu potrzebne świecące ilustracje na kredowym papierze czy tabelki z populacją mieszkańców miast w imperium z jakimiś idiotycznymi powiedzonkami z dziedzictwa sigmara.
Każdy MG nie czuje potrzeby posiadania tego? A może niektórzy lubią?

. a gdy wydano 100 podręczników to chcąc niechcąc pojawia się konieczność aby zajrzeć np. do Księgi Spaczenia czy czego tam jeszcze i iść zgodnie z tym co tam napisane
O biedny mg, nikt nie nauczyl go selekcji źródeł!
 
Awatar użytkownika
Amdir
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 567
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:51 am

Ratujmy WFRP ed. 2 PL

pn lut 08, 2010 8:29 am

Richtie przejaskrawiasz. Podejrzewam, że nie ma za wielu MG którzy bezkrytycznie przyjmują wszelakie treści zawarte w podręcznikach, ale ty jesteś kompletnie na drugim biegunie. :wink: Osobiście nie uważam dodatków do drugiej edycji na idealne bo w każdym jest coś z czym się nie zgadzam i z miejsca wywalam z mojego SŚ (np. "tabela" mutacji z KS), niemniej IMHO jest też dużo (więcej) informacji przydatnych. Poza tym co masz na myśli pisząc że świat warmlotka powinien być opisany klimatycznie? I jaki jest właściwy według Ciebie klimat dla SŚ? Dla mnie klimatyczne są właśnie piętnowane przez Ciebie teksty "uczonym okiem" czy "sami o sobie" z bestiariusza, czy inne wypowiedzi mieszkańców SŚ rozsiane po dodatkach.

Pozdro
 
Awatar użytkownika
karp
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3116
Rejestracja: sob cze 07, 2003 1:31 pm

Ratujmy WFRP ed. 2 PL

pn lut 08, 2010 9:34 am

Richtie pisze:
W rpg warhammerze chodzi o to aby poczuć klimat i grać, a nie zagłębiać się w wypiekami na twarzy w dziesiątki źle napisanych podręczników. . .

Dziekuję, w końcu wiem o co w tym warhammerze chodzi.

W ramach rewanżu i swoistego oświecenia napisałem własnie wersię WFRP spec ed 0,8.
Świat: zbliżony ze znanego z dotychczasowych opisów, aczkolwiek z pominięciem tego czego czytać się nie chce i z dodaniem tego co wymysli MG.
Mechanika: Przy uzyciu dowolnych kosci, chyba że MG wymysli inaczej. Testy opierają się na nieskrępowanej inwencji MG.
Klimat: jest - MG go tworzy bez problemu, na podstawie powyższych wytycznych.

Teraz idę kompleksowo łapać ogólnikowy klimat.
 
Awatar użytkownika
Noth
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 241
Rejestracja: wt gru 21, 2004 10:22 am

Ratujmy WFRP ed. 2 PL

pn lut 08, 2010 10:08 am

Ratować to trzeba wieloryby albo konie. A niech RPG żyją na waszych sesjach. Ludzie trochę luzu.
 
Ramel

Re: Ratujmy WFRP ed. 2 PL

pn lut 08, 2010 11:08 am

Richtie pisze:
Nie idealizuje I ed tylko krytykuje II ed. Mistrzy gry wcale nie potrzebuje tysięcy stron makalatury opisującej świat. Nie sa mu potrzebne tabelki z mutacjami,


A wiesz, ze tabelki z 2ed to nic przy tabelkach mutacji z edycji 1szej? Nie przypominam sobie, zeby z 2ed mozna bylo miec woja chaosu z plazmowa bronia i zbroja Space Marines... A w 1szej spokonie mogles. I tabel bylo tyle, ze hej!

To była jego wizja, jego interpretacja i jego pomysły


Skad ten pomysl? Z tego, ze w podreczniku glownym bylo mniej? Bo to kompletna nieprawda - w 1ce miales tez pelno materialow, ale MUSIALES je zdobywac z podrecznikow do Battle`a itp. Lub z bardzo niedostepnych rzeczy - jak Realms of Chaos czy na przyklad White Dwarf. Swiat byl tak samo opisany jak przy 2 edycji, tylko ze na prawde o wiele mniej przystepnie dla gracza. To, ze nie miales dodatkow do 1szej edycji, to nei znaczy, ze one nie istnialy i ze nie bylo takiego samego skonkretyzowania swiata.
 
Awatar użytkownika
Noth
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 241
Rejestracja: wt gru 21, 2004 10:22 am

Ratujmy WFRP ed. 2 PL

wt lut 09, 2010 9:18 am

Jeśli ktoś ma w rękach podstawkę do Ied. i uważa, że to nie jest gra o tabelkach to chyba mamy inne podręczniki. Przecież tam są tabelki do wylosowania wszystkiego w takiej przykładowej świątyni, nawet po cechy magicznego miecza, który tam można znaleźć, jak w Diablo.
Ostatnio zmieniony wt lut 09, 2010 9:19 am przez Noth, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Ramel

Ratujmy WFRP ed. 2 PL

wt lut 09, 2010 9:38 am

Noth, myslalem ze do mnie sie odnosisz, heh :) Ale zgadzam sie z Toba calkowicie.
 
Awatar użytkownika
Noth
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 241
Rejestracja: wt gru 21, 2004 10:22 am

Ratujmy WFRP ed. 2 PL

wt lut 09, 2010 10:49 am

Pisałem do Ritchiego. Dodam do tego, że warto odróżnić to co robią z grą jej użytkownicy na sesji od tego co nam daje podręcznik. Jeśli ktoś gra w Młota i adaptuje w jego świecie Mdłości Sartre'a to super, ale to wcale nie znaczy, że gra jest ambitna lub nie. Skupmy się na podręczniku. Ten zaś nie zawiera jakichś super rewelacji o klimacie, wczuwaniu się, za to są w nim tabelki mówiące ile jest wsi wokół przykładowego miasta, ile ma życia pies pilnujący świątyni i jakie jest prawdopodobieństwo, że znajdziemy w niej pergamin z zaklęciem.
Ostatnio zmieniony wt lut 09, 2010 10:50 am przez Noth, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
ishii
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 39
Rejestracja: śr sty 25, 2006 1:39 pm

Re: Ratujmy WFRP ed. 2 PL

wt lut 09, 2010 11:40 pm

Richtie pisze:
Nie idealizuje I ed tylko krytykuje II ed. Mistrzy gry wcale nie potrzebuje tysięcy stron makalatury opisującej świat. Nie sa mu potrzebne tabelki z mutacjami, sterty nudnych tekstów "uczonym okiem" czy "sami o sobie" z bestiariusza, nie są mu potrzebne świecące ilustracje na kredowym papierze czy tabelki z populacją mieszkańców miast w imperium z jakimiś idiotycznymi powiedzonkami z dziedzictwa sigmara.


Ze swej strony pozwolę sobie zwrócić uwagę, że akcja "ratowania" WFRP 2 ed. PL została poparta przez 317 osób. Widać, są Mistrzowie Gry, którzy potrzebują tych podręczników. Może niekoniecznie dla tabelek, ale np. dla inspiracji, tudzież dla ułatwienia prowadzenia gry. Albo jeszcze dla innych powodów.
Ostatnio zmieniony wt lut 09, 2010 11:43 pm przez ishii, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
ishii
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 39
Rejestracja: śr sty 25, 2006 1:39 pm

Re: Ratujmy WFRP ed. 2 PL

pt maja 12, 2017 8:49 am

Kto by pomyślał, że jeszcze kiedyś w tym temacie będę mógł się cokolwiek wypowiedzieć... a jednak...

Dodatki do linii WFRP2 PL zostaną wydane: http://polter.pl/rpg/Zapowiedz-dodatkow ... era-w79699

Czekam na przedsprzedaż ;-)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości