Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
twilitekid
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 61
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 11:30 am

Re: God of War III

ndz wrz 12, 2010 9:23 pm

No ja tak dwójkę przechodziłem, ale wytrwałem dwie godziny i rzuciłem tym na zawsze. Jedynka mi lepiej weszła choć też to 8h gry ciągnąłem z miesiąc.
 
Awatar użytkownika
Morel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4566
Rejestracja: śr mar 03, 2010 10:59 am

God of War III

pt wrz 17, 2010 2:13 pm

Gonz pisze:
ciągnąłem tą grę w bólach przez 2 miesiące, nie grając w nic innego. bo mogłem tylko kawałek i się męczyłem. w kategorii combosów, przewrotek i ekwipunku nie ma też podskoku do japońszczyzny.

najbardziej przehajpowana seria Playstation.

Ale kurde - to śmieszne, bo ja np grając w Devil May Cry, czy Bayonette wynudziłem się okrutnie i te gry mógłbym nazwać najbardziej przehajpowanymi :)

Ale to tylko moja opinia ;)
 
Awatar użytkownika
Gonz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 496
Rejestracja: pn sty 18, 2010 3:34 pm

God of War III

wt wrz 21, 2010 12:13 pm

nikt nie pisze ani o DMC ani o Bayo że to najlepsze (odpowiednio) cykle czy gry na którąkolwiek konsole. nad GoW jest ogólny spust i takie hasło nierzadko pada. hype nieporównywalny. a co do odbioru to już kwestia gustu.

dla mnie GoW to w kwestii hajpu takie HALO sony.
 
Awatar użytkownika
Qrchac
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 766
Rejestracja: wt gru 25, 2007 2:00 pm

Re: God of War III

wt paź 12, 2010 12:24 pm

Ja oceniam całość serii wysoko. Nie jest to może arcydzieło na miarę gry wszech czasów, ale w kategorii slasherów naprawdę mocno ciągnie porzeczkę do góry. Chodzi mi tutaj zarówno o game play jak grafikę. Na chwilę obecną GoW3 jest chyba najlepiej wyglądającą grą na PS3, choć czekam aż w ręce wpadnie mi Castlevania: Lords of Shadow. W sumie to nawet mój znajomy, który nie lubi tego typu gier wciągnął się dość mocno w ten tytuł i przeszedł go na raz, a to już chyba oznacza, że nie jest taki zły.

Nie mogę się jednak nie zgodzić, że balon jaki nadmuchuje Sony wokół GoW jest naprawdę ogromny. Z drugiej strony mają do tego jakieś podstawy i nikt nie może zaprzeczyć, że ilość fanów serii jest ogromna. Jakby na to nie patrzeć reklama jest dźwignią handlu.
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

God of War III

wt paź 12, 2010 12:50 pm

GoW3 najlepiej wyglądającą grą na PS3? Wolne żarty! :D

A tak na serio - jestem raczej po stronie Gonza. Taka sobie gierką z jedną fajną walką (Hades). Do tego scenariusz całkowicie bez polotu, a i tak zerżnięty z dwójki (bohater na początku ma wielką moc, potem ginie, trafia do Hadesu, i znów od zera do bohatera... again&again).

Z takich slasherów to wolę rewelacyjne IMO Darksiders.
 
Awatar użytkownika
Qrchac
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 766
Rejestracja: wt gru 25, 2007 2:00 pm

Re: God of War III

wt paź 12, 2010 2:17 pm

Jak dla mnie wizualnie jest najlepsza. Biorąc pod uwagę mnogość i szczegółowość otoczenia + ilość ruchu na ekranie nie ma innej tak dopracowanej gry. Ale z chęcią poznam inną opinię - poproszę o tytuł ;)

Fabularnie GoW 3 faktycznie nie porywa, ale jakoś się tego nie spodziewałem. Spięli klamrą to co było w poprzednich dwóch częściach, lekko wyretuszowali i tyle. To tak jak z 3 tomem Achaji niby fajny, ale poprzednie dużo lepsze. Najważniejsze były dla mnie ładne widoczki i stosy ciał zostawione przez Kratosa. Właśnie to otrzymałem. Poza tym jakoś nie potrafię oddzielić i ocenić tej gry jako coś osobnego. Patrzę na całość jako na trylogię.

Co do Darksiders to oceniam ten tytuł na równi z GoW.
 
Awatar użytkownika
Dr_Greenthumb
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 231
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:26 pm

God of War III

czw paź 14, 2010 1:37 am

GoW3 wymiata i basta ;p Castlevanię mogę ocenić tylko po demie, które niestety mocno ostudziło mój zapał - trochę za mało dynamiki, do tego bohater jakiś niewyraźny. Może w pełnej wersji jest lepiej?
Darksiders leży w szufladzie od kilku miesięcy, chyba jeszcze nawet folii nie zdjąłem... Po waszych postach wnioskuję, że może czas zmienić ten stan rzeczy :P
Bayonetta mnie odrzuciła w kilka minut. Co innego moja małżonka - dwukrotnie ją ukończyła, więc się trochę naoglądałem i imho to nie ta liga ;p
Dante's Inferno - lepiej, ale też bez szału. Znów nieoceniona żona... ;)
DMC - wiem, że to oklepany tekst, ale po pierwszej części to już tylko co raz gorzej było.

Jak dla mnie konkurencji dla GoWa nie ma :razz: Oczywiście każdy ma swoje oczekiwania i gust, ja chciałem dynamiki, w miarę szerokiego wachlarza ruchów, graficznych wodotrysków, pożogi i hektolitrów krwi - i to właśnie dostałem :razz: A że jakichś nowinek większych względem poprzednich części nie ma... MGS z PSXa też garściami czerpał z pierwszych dwóch części (tych z MSXa) i jakoś nikomu to nie przeskadzało :razz:
 
Awatar użytkownika
Morel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4566
Rejestracja: śr mar 03, 2010 10:59 am

God of War III

ndz paź 17, 2010 11:40 am

Qrchac pisze:
Biorąc pod uwagę mnogość i szczegółowość otoczenia + ilość ruchu na ekranie nie ma innej tak dopracowanej gry. Ale z chęcią poznam inną opinię - poproszę o tytuł ;)

Uncharted 2? IMO wygląda o niebo lepiej ;)

Qrchac pisze:
Z drugiej strony mają do tego jakieś podstawy i nikt nie może zaprzeczyć, że ilość fanów serii jest ogromna. Jakby na to nie patrzeć reklama jest dźwignią handlu.

I tutaj się z Tobą Qrak zgodzę.
 
Awatar użytkownika
Qrchac
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 766
Rejestracja: wt gru 25, 2007 2:00 pm

ndz paź 17, 2010 1:28 pm

Uncharted 2 wyglądał ładniej, nie lepiej :D Pod względem jakości plasuje się zaraz za GoW3 Porównaj sobie choćby ilość szczegółów twarzy w tych grach. I tu i tu jest wysoki standard, ale w GoW widać ich trochę więcej.
Ostatnio zmieniony ndz paź 17, 2010 1:38 pm przez Qrchac, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Gonz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 496
Rejestracja: pn sty 18, 2010 3:34 pm

God of War III

pn paź 25, 2010 9:50 am

dla mnie ładniej=lepiej. U2 powaliło mnie paroma widoczkami. GoW3 nie.

Szczerze - lepiej spędziłem czas przy Dante's Inferno, choć to gra z paroma zgrzytami, mniej dorobiona i wtórna. Jednak łażenie i siekanie mnie bawiło. GoW3 jak pisałem - dusiłem na siłe, bo to hicior. Więcej nie wrócę. Dante przejdę chętnie jeszcze raz 'drugą stroną mocy' i wyzbieram wszystko co się da, by pieprznąć platynę.
 
Awatar użytkownika
Tiana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: pt lip 15, 2016 12:20 pm

God of War III

czw lip 28, 2016 2:01 pm

A co sądzicie o nowej koncepcji God of War? Ostatnio przeczytałam artykuł o tym, jak teraz ma wyglądać GoW i prawdę powiedziawszy nie do końca wiem, co o tym myśleć. Z jednej strony może w końcu nie będzie można wysnuć zarzutów, że to odgrzewane kotlety i Kratos wciąż przechodzi ścieżkę od zera do bohatera (tym razem tę ścieżkę przejdzie jego podopieczny :D), ale z drugiej nie jestem przekonana, czy taka zmiana konwencji (i mitologii?) przyniesie dobre efekty.

Chociaż generalnie wizualnie wygląda całkiem zacnie :)

Dla zainteresowanych: artykuł razem z trailerem można znaleźć tutaj. Myślicie, że to się uda i będzie sens zakręcić się wokół tej gry?
 
odominde
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 06, 2017 7:38 pm

Re: God of War III

czw lip 06, 2017 7:41 pm

Gra mi się w ogóle nie podoba
 
Awatar użytkownika
zoxxemz
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 06, 2017 4:54 pm

Re: God of War III

śr lis 08, 2017 2:53 pm

Dla mnie ta gra to totalne mistrzostwo :D
 
majarpg
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 07, 2018 12:31 pm

Re: God of War III

śr mar 07, 2018 12:33 pm

Dla mnie super gierka :) Grywam od czasów ps2 :) Fajnie, że zrobili edycje remasterowaną na ps3. a już w kwietnu premiera najnowszej :) Ciekawe czy Kratos i tym razem da rade :)
 
Morriga
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: śr sty 31, 2018 4:22 pm

Re: God of War III

czw mar 08, 2018 7:13 pm

GoW 3 to już u mnie klasyka, jednak wciąż nie wyplatynowana :( A na horyzoncie już niedługo GoW :D Czy też czekacie na niego z wypiekami na twarzy?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości