Zrodzony z fantastyki

 
ZamkiSmoki
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 31, 2017 8:50 pm

Castles&Dragons: Gra Planszowa

czw sie 03, 2017 8:12 pm

Witam fanów gier planszowych i zapraszam do zapoznania się z nowo wchodzącą na rynek grą strategiczną “Castles & Dragons - Board Game”.  Gra dla 2-4 graczy w wieku 12+. Kampania na Kickstarterze startuje 1 września 2017.

Celem gry jest zdobycie wystarczających wpływów pozwalających na założenie własnego państwa. Będzie można to osiągnąć poprzez ekonomiczny rozwój bądź podbój, a najpewniej jedno i drugie.

Obrazek

W trakcie rozgrywki Gracze będą mieli do czynienia z dynamicznie zmieniającymi się cenami na rynku, wpływającymi zarówno na możliwości rozbudowy terenów jak i utrzymanie efektywnej armii.

ObrazekObrazek
Obrazek

Bitwy są toczone przy pomocy dynamicznego systemu opartego na kości 12-ściennej, dającego możliwość toczenia bitew nawet między czterema graczami na raz.

Obrazek

Oprócz rozwoju ekonomicznego oraz poprzez podbój Gracze mają możliwość zawierania sojuszy i układów na dowolnych warunkach, a także mogą wykorzystywać przeciwko sobie szpiegów.

Obrazek

W pudełku znajdziecie kolorową mapę świata, karty postaci, tabele i masę żetonów i modeli przedstawiających zasoby, budynki i jednostki wojskowe i wiele innych. Instrukcja będzie dostępna w trzech językach: angielskim, polskim oraz włoskim.

Obrazek

Zapraszam na facebookahttps://www.facebook.com/castlesandragons/ i do zadawania pytań na które chętnie odpowiem.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości