Zrodzony z fantastyki

Aesthevizzt
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

D&D 5e

czw paź 19, 2017 10:39 pm

Na wiosnę pojawiła się, że pojawi się polskie wydaje 5e. Czy od tmatego czasu pojawiły się jakieś konkretniejsze informacje w tym zakresie? Wiadomo, kto ma być wydawcą polskiej wersji?

Poza tym czy istnieją jakieś nieoficjalne fanowskie spolszczenia 5e (poza kartami postaci)?

Keneth
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Re: D&D 5e

śr lis 01, 2017 8:07 am

Nie było żadnych innych konkretnych informacji na temat polskiego wydania 5E. Napisałem na FB do GF9 z pytaniem kiedy możemy spodziewać sie nowych informacji ale nie uzyskałem odpowiedzi. Biorąc pod uwagę brak jakiejkolwiek akcji marketingowej system zostanie wydany przez januszy biznesu albo wcale. No cóż, może przy 6ED będziemy mieć więcej szczęścia. :)

Faoiltiarna
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Re: D&D 5e

wt lis 07, 2017 4:12 pm

Zainteresowanych zachęcam do spamowania GF9 mailami i wiadomościami na facebooku w tej sprawie. Podobnie z profilem Wizardów na fejsie.

Od GF9 nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, ale liczę, że w pewnym momencie cokolwiek dadzą znać. Od Wizardów dostałem, niestety, taką odpowiedź (około miesiąca temu):
"Unfortunately, we don't have any information regarding the release of those translations at this time. We appreciate your continued patience, however!"