Zrodzony z fantastyki

 
Dudi2
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 647
Rejestracja: śr lis 24, 2004 12:09 pm

Jest marzec i czytamy...

pt mar 30, 2018 12:34 am

Evan Currie "Nowe otwarcie" - siódmy tom cyklu "Hayden War"; swoisty "amerykański standard", ale Currie ma dobre pióro, więc czyta się przednio.
Robert J. Szmidt "Zwycięstwo albo śmierć" - czwarty tom "Pól dawno zapomnianych bitew", najlepszy z dotychczasowych, jak człowiek zacznie czytać to nie może przestać. Końcówka - miazga: cliffhanger po którym ma się ochotę dokonać poważnego przestępstwa by tylko poznać ciąg dalszy!
 
Awatar użytkownika
ojciec mateusz
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 238
Rejestracja: pt paź 14, 2011 8:16 pm

Re: Jest marzec i czytamy...

pn kwie 02, 2018 12:24 pm

Przeczytałem "Naszych przyjaciół z Frolixa 8" Dicka. Nie było to złe, ale dobre też nie.
Powtórzyłem sobie "Ubika" Dicka.
Kończę "Mistrza zagadek z Hed" Patricii McKillip. Ciekawe, że książka ukazała się w serii "Andrzej Sapkowski przedstawia", autor "Wiedźmina" mocno ją polecał, ale np. na portalach ratingowych i blogach ma już ona słabe recenzje. Zarzuca jej się naiwność, irytującego protagonistę itd. Mnie natomiast się podoba. Bardziej baśniowe fantasy.
"Wolność i spluwa" Dan Baum - reportaż o kulturze broni palnej w USA napisany z perspektywy liberała, ale też miłośnika tejże broni.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości