Zrodzony z fantastyki

 
Gigi
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 68
Rejestracja: pn lip 01, 2013 12:49 pm

Szukam serialu.

śr lip 20, 2016 5:18 pm

Ja lubię serial z pogranicza fantastyki, więc od siebie mogę ci polecić:
- Nie z tego świata
- American horror Story
- Stargate (wszystkie 3 części)
- Utopia
- Preacher (kaznodzieja)

Jak chcesz, to jeszcze kilka mogę podrzucić, ale te są na prawdę dobre.
 
joonek
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: sob lip 23, 2016 2:17 pm

Szukam serialu.

pt sie 26, 2016 11:22 am

Obejrzane i które polecam:
- Skazany na śmierć (jeśli ktoś nie oglądał to pozycja nr.1)
- Breaking Bad
- Narcos
- Better Call Soul
 
ron45
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn paź 09, 2017 10:40 pm

Re: Szukam serialu.

pn paź 09, 2017 10:47 pm

jak dla mnie Wataha, Czas honoru, Skazany na śmierć...
 
Awatar użytkownika
dawiddex
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: czw paź 26, 2017 12:16 pm

Re: Szukam serialu.

sob paź 28, 2017 4:39 pm

Breaking Bad :D
 
Awatar użytkownika
zaba44
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob paź 28, 2017 1:55 pm

Re: Szukam serialu.

śr lis 15, 2017 8:11 pm

A może Stranger Things?

[ciach]
Ostatnio zmieniony wt lis 28, 2017 7:03 pm przez Lord Xan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięcie reklam
 
strazaksam12
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: czw lis 16, 2017 10:41 pm

Re: Szukam serialu.

ndz lis 26, 2017 9:52 pm

Ja lubię serial Chuck o gościu, który studiował informatykę na prestiżowej uczelni, ale został z niej wyrzucony za rzekome ukradnięcie pytań do egzaminu i pracuje w sklepie z RTV/AGD typu Media Markt/Saturn itd. W każdym odcinku ok. 10 minut jest poświęconych na ciągłą fabułę, a pozostały czas to nowa historia. Serial jest utrzymany w konwencji parodii filmów o superszpiegach typu James Bond itd. Specyficzny typ humoru, ale niektórym bardzo się spodoba.

Inny serial, który lubię to Detektyw Monk. Tutaj podobnie - każdy odcinek to inna sprawa, ale jest wątek, który ciągnie się przez cały serial i jest mu poświęcone kilkanaście minut. Serial opowiada o bardzo zdolnym detektywie, któremu ktoś zabił żonę - to jedyna zagadka, której nie rozwikłał i bardzo mu to doskwiera - bardziej ze względów osobistych niż zawodowych. Monk ma problemy psychiczne, nic poważnego, są to raczej natręctwa, które umożliwiają mu jednak samodzielne funkcjonowanie, dlatego potrzebuje opiekunki/asystentki, która przebywa z nim większość dnia.

Z polskich seriali oglądałem Belfer, Wataha i są niezłe.

Na koniec zostawiłem serial, który jest warty uwagi, a mianowicie 11.22.63. Ma tylko 1 sezon i powstał całkowicie na podstawie książki Stephena Kinga. Główny bohater cofa się w czasie, aby zapobiec zamachowi na Kennedy'ego. Taki jest ogólny zarys fabuły, więcej szczegółów nie będę zdradzał, bo jak przystało na serial oparty na książce ma szczegółowy i dopracowany scenariusz, elementy układanki się zazębiają.
Ostatnio zmieniony pn lis 19, 2018 3:38 am przez strazaksam12, łącznie zmieniany 1 raz.
 
galsi
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pt gru 01, 2017 11:22 am

Re: Szukam serialu.

pn gru 04, 2017 11:02 am

Jeśli chodzi o zagraniczne seriale, to mój ulubiony to: Supernatural
Z Polskich podoba mi się najbardziej: Wataha
Dodatkowo bardzo lubię oglądać seriale komediowe typu: Big Bang theory, The Last man on Earth, How I met your Mother i klasyk Przyjaciele.
Ostatnio zmieniony śr lut 14, 2018 11:21 pm przez Lord Xan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięcie treści reklamowych
 
Awatar użytkownika
Rudyryc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: pt wrz 29, 2017 3:31 pm

Re: Szukam serialu.

czw gru 07, 2017 3:13 pm

nie znam serialu umowa kupna sprzedaży samochodu :D
How I met your Mother iPrzyjaciele raczej się koledze nie spodobają, bo to nie fantastyka, prawda?- Into the Badlands
- Salem
- Constantine (kilka odcinków tylko wypuścili, bo sie w USA nie spodobał)
- Fridge
Jak mi się coś przypomni to wrzucę :) 
 
1963Maria
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 13, 2018 5:45 pm

Re: Szukam serialu.

śr lut 14, 2018 1:31 pm

Jakis czas temu oglądałam The100 i naprawdę fajny serial :) dość mocno wciąga :) ale to zalezy od gustu :) 
 
Morriga
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: śr sty 31, 2018 4:22 pm

Re: Szukam serialu.

śr mar 14, 2018 11:06 am

Czołem wszystkim :) Ostatnio obejrzałam altered carbon i nie mogłam oderwać się od ekranu :D Czy jesteście mi w stanie polecić jakiś równie dobry serial w klimatach cyberpunku? 
 
Awatar użytkownika
ojciec mateusz
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 238
Rejestracja: pt paź 14, 2011 8:16 pm

Re: Szukam serialu.

wt kwie 03, 2018 10:01 pm

Morriga pisze:
Czołem wszystkim :) Ostatnio obejrzałam altered carbon i nie mogłam oderwać się od ekranu :D Czy jesteście mi w stanie polecić jakiś równie dobry serial w klimatach cyberpunku? 

Netflix zrobił jeszcze niedawno cyberpunkowy "Mute" - co prawda nie serial tylko film, ale może Ci się spodobać. Ja obejrzałem pierwsze 20 minut, potem już nie miałem czasu.
Było trochę różnych filmów w tym klimacie, ale z serialami może być trudno. Pewne elementy cyberpunku pojawiają się w Black Mirror (każdy odcinek to osobna historia). Może w "Elektrycznych snach filipa Dicka" pewne elementy znajdziesz, aczkolwiek widziałem jakieś pojedyncze odcinki i słabe to było.
 
MARBED
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz wrz 16, 2018 5:51 pm

Re: Szukam serialu.

ndz wrz 16, 2018 5:53 pm

Tak jak ktoś już polecał: The100. Zdecydowanie wciągający i nieprzewidywalny serial.
---
http://www.placpigal.pl/blog/telewizor-na-konferencji-czym-powinien-sie-cechowac/
 
ManiakWszystkiego
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: śr lip 21, 2021 9:46 am

Re: Szukam serialu.

pn lip 26, 2021 9:03 pm

Ja polece Russian Doll, świetny serial na jeden wieczór. 

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości