Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
wysłannik
Moderator
Moderator
Posty: 668
Rejestracja: śr cze 09, 2010 10:54 am

Darksiders

ndz kwie 24, 2011 9:36 pm

Gra z 2010 roku. Przymierzam się do zakupu, ale nie wiem czy warto. Grał ktoś? Może ktoś się podzielić wrażeniami?
 
Awatar użytkownika
Qrchac
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 766
Rejestracja: wt gru 25, 2007 2:00 pm

Darksiders

pn kwie 25, 2011 10:18 am

Jak dla mnie jedna z najlepszych gier jakie wyszły na konsole i pozycja obowiązkowa dla każdego. Świetny klimat oraz scenariusz, podobnie grafika i dźwięk, a wszystko rewelacyjnie ze sobą współgra. Dodajmy do tego chordy przeciwników do pokonania, dobry systemem walk i czy trzeba czegoś więcej? Jeśli to nie wystarcza to pomyśl w kogo się tam wcielasz - Wojnę, jednego z jeźdźców apokalipsy. Jedyne czego można życzyć wszystkim, którzy jeszcze nie mięli przyjemności grać w Darksiders to miłej Apokalipsy ;)


Tutaj redakcyjna recka: http://konsole.polter.pl/Darksiders-c21759
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

Darksiders

pn kwie 25, 2011 12:51 pm

O, to to, co napisał Qrchac - dla mnie jedna z najlepszych gier na tą generację konsol.
 
Awatar użytkownika
wysłannik
Moderator
Moderator
Posty: 668
Rejestracja: śr cze 09, 2010 10:54 am

Re: Darksiders

pn kwie 25, 2011 1:15 pm

Więc czas sprawdzić, czy tak naprawdę jest. :)
 
Awatar użytkownika
Gonz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 496
Rejestracja: pn sty 18, 2010 3:34 pm

Darksiders

wt kwie 26, 2011 10:41 am

jak dla mnie za dużo eksploracji, a system walki zbyt prosty. castlevania>darksiders. ale spoko, choć bez rewelacji, gram raczej żeby przejść i mieć poczucie spełnionego obowiązku. no i jak dla mnie za długa, bo mnie męczy lekko, ale nie aż tak żeby odpuścić.
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

Darksiders

wt kwie 26, 2011 11:01 am

O ile Castlevania też jest fajna, to dla mnie nie przebija Darksidersów. Po prostu w C:LoS ktoś zupełnie skiepścił fabułę traktując ją jak zło konieczne.
 
Awatar użytkownika
Gonz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 496
Rejestracja: pn sty 18, 2010 3:34 pm

Darksiders

wt kwie 26, 2011 11:52 am

Mnie tam w Caslevanii ujął akurat setting. gotycki zamek, klasyka grozy, prawie jak Van Helsing z Wolverinem, który to film większość osób osłabiał, a mnie bawi. tylko levele pustynnych pustkowi zasysały. jednak za gejmplej C>D, zwłaszcza że historia o apokalipsie też jakaś niszcząca nie jest (przyznaję że finału nie znam), ot - ciąg misji który ma prowadzić do ostatecznej konfrontacji.
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

Darksiders

wt kwie 26, 2011 7:35 pm

Owszem, zgadzam się, wampirze klimaty były w Castlevanii w tak zwaną fpytę, zwłaszcza odjazdy kamery przy zamku. Co da fabuły - Castlevania ją ma, tylko straszliwie skopaną, naprawdę można to było o wiele lepiej poprowadzić i wtedy mogłaby być miażdżąca.
 
Awatar użytkownika
Gonz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 496
Rejestracja: pn sty 18, 2010 3:34 pm

Darksiders

śr kwie 27, 2011 12:06 am

różnica też poleca na samej rozgrywce. Darksiders jest bardziej eksploracyjne, nowe itemy itd, Castlevania jest bardziej nastawiona nieco na siekę. system walki bardziej mi przypasił, to w moim przypadku duuużo zmienia. no i robert carlyle+patrick stewart > 2x mark hamill.
 
Awatar użytkownika
Dr_Greenthumb
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 231
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:26 pm

Darksiders

pn maja 23, 2011 1:48 am

Sam nie grałem, spoglądałem tylko przez ramię mojej żony. Poszła niejako za ciosem, biorąc Darksiders na tapetę tuż po wbiciu platyny w Bayonettcie. Pograła trochę i znudzona odstawiła na półkę bodaj przy drugim bossie, wracając do pierwszego Wiedźmina na PC.

Z boku też zbyt ciekawie nie wyglądało :razz:
 
Awatar użytkownika
Gonz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 496
Rejestracja: pn sty 18, 2010 3:34 pm

Darksiders

pn maja 23, 2011 10:49 pm

Złe podejście. DS to nie do końca slasher, bardziej action-adventure takie, gdzie sie chodzi, rozwiązuje zagadki a czasem kogoś sieknie. system walki jednakowoż faktycznie 2goligowy.
 
Awatar użytkownika
Tiana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: pt lip 15, 2016 12:20 pm

Darksiders

czw lip 28, 2016 1:27 pm

Według mnie Darksiders to jedna z lepszych gier, właśnie ze względu na to, że nie jest typową rąbanką. Świetny pomysł, doskonała realizacja, no i nie ukrywajmy: Wojna, Jeździec Apokalipsy - no kto by nie chciał grać takim wypasionym bohaterem? :D
 
KaskaYen
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 11, 2018 9:58 am

Re: Darksiders

pn cze 11, 2018 10:00 am

Gierka bardzo fajna :) I Teraz można kupić w naprawdę dobrej cenie, a nie zestarzała się zbytnio. Fajny klimat i dobra mechanika rozgrywki. Polecam!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość