Zrodzony z fantastyki

 
Modrak
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: czw sie 30, 2018 1:55 pm

Bestiariusz

czw sie 30, 2018 2:35 pm

Cześć wszystkim :)
Nie wiem w sumie czy piszę ten post w dobrym dziale, mam nadzieję, że tak.
Zwracam się do Was z prośbą o opinię, słowa krytyki i ogólnie o to, żebyście powiedzieli co sądzicie o tym pomyśle.
Parę lat temu stworzyłem kilka odcinków serii na YouTube pod tytułem Bestiariusz i zdecydowałem się do tego wrócić, bo już mogę.
Odcinki są o poszczególnych bestiach z mitów i legend, które dodatkowo pojawiają się w filmach, serialach czy grach. Podsyłam link do ostatniego filmu, który jest o Gryfach. Niedługo też powinien się pojawić odcinek o Hydrach. Zapraszam do obejrzenia i wypowiedzenia się na ten temat :)
Z góry dzięki
https://www.youtube.com/watch?v=YmU1H5DvfVY
 
Awatar użytkownika
Lord Xan
Administrator
Administrator
Posty: 608
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 7:09 pm

Re: Bestiariusz

ndz wrz 02, 2018 9:50 pm

Bardzo fajnie się słucha i fajny nurek w lore, ale rozwodzenie się na atrybutami w kolejnych odsłonach serii Heroes wydaje się najsłabszym fragmentem odcinka, nieco zapychacz. Byłym rad, gdybyś jeszcze okrasił materiał informacją, ze takie kryptydy pojawiały się w bestiariuszach antycznych, wierzono w ich istnienie, może podał autorów, którzy głosili ich prawdziwość ;)
Dobrze, że wróciłeś!
 
Modrak
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: czw sie 30, 2018 1:55 pm

Re: Bestiariusz

pn wrz 03, 2018 2:38 pm

Dzięki za dobre słowa, ale też za te uwagi, na pewno się do nich zastosuję :) W ciągu maksymalnie dwóch tygodni pojawi się obszerniejszy materiał na temat Hydry :) Zastanawiam się też nad stworzeniem serii typowo o mitologii słowiańskiej, co o tym myślisz?
 
Awatar użytkownika
Lord Xan
Administrator
Administrator
Posty: 608
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 7:09 pm

Re: Bestiariusz

pn wrz 03, 2018 4:50 pm

Czemu nie, temat chyba chodliwy na fali Wiedźminów.
 
Modrak
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: czw sie 30, 2018 1:55 pm

Re: Bestiariusz

pt wrz 07, 2018 1:03 pm

Tak, tylko gorzej z dotarciem do większej społeczności :P Asem marketingu nie jestem ;)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość