Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
 
Awatar użytkownika
Lord Xan
Administrator
Administrator
Posty: 608
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 7:09 pm

Re: Przedstawmy się

sob wrz 29, 2018 12:06 am

Jeśli chcesz skorzystać z tego wątku do przedstawiania się, proponuję nawiązać jakoś do tematyki działu – komiksów, albo chociaż jakichkolwiek dzieł kultury. Wpisy zawierające wyłącznie słowa przywitania czy pozdrowień będą kasowane.

Jak zawsze – staramy się jakoś ubogacić społeczność ;)
 
Awatar użytkownika
Kaś
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pn sty 03, 2022 10:15 am

Re: Przedstawmy się

sob sty 08, 2022 12:11 pm

Cześć :) historię z książkami rozpoczęłam w wieku bodajże 10 lat i oczywiście był to Harry Potter, gdyby nie to, to raczej bym nie wiedziała, że kocham czytać. Z lektur szkolnych przeczytałam tylko "Dżuma" - ogólnie lektury to była dla mnie męka, więc szybko odpuszczałam. Teraz o wiele starsza, raz w roku sięgam po niektóre pozycje typu "Nowy wspaniały świat" czy też "Duma i uprzedzenie", bardziej z ciekawości, uważam że do niektórych książek trzeba dorosnąć.
Uwielbiam czytać fantasy, romanse, kryminały i ostatnio przymierzam się do horrorów :) od czasu do czasu czytam manhwa. Mało co oglądam, zdarza się raz na parę miesięcy serial czy film, za to anime u mnie nie może zabraknąć :)

Miło mi Was poznać :)
 
Owacja
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 30
Rejestracja: czw sty 06, 2022 11:16 pm

Re: Przedstawmy się

śr lut 23, 2022 3:12 am

Cześć
U mnie wygląda to różnie, raz czytam dużo, innym razem przez długi okres czasu nie czytam wcale. Obecnie mam dobrą passę przez ostatnie dwa miesiące. Moją pierwszą książką był mały książe, którego przeczytałem jeszcze nim został zadany jako lektura szkolna. Wciąż uważam, że trafiła mi się całkiem niezła lektura jak na początek.
Czytam powieści fantasy oraz sci fi oraz bardzo lubię filozofię.
 
AdiosAmigos
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 07, 2024 12:11 pm

Re: Przedstawmy się

sob lut 10, 2024 7:59 am

Witam wszystkich, dzięki komiksom nauczyłem się czytać :D po prostu ojciec mi kupował za dzieciaka, a gdy go pisałem co jest tutaj napisane, to namawiał mnie do czytania. Oczywiście z ulubionych tytułów to bez wątpienia Lobo :)
 
Awatar użytkownika
Exar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 482
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 9:01 am

Re: Przedstawmy się

sob lut 17, 2024 12:54 pm

Lobo, klasyka, kiedyś miałem wszystkie wydane w Polsce numery ale poszły na handel przy którejś przeprowadzce…
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości