Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Lord Xan
Administrator
Administrator
Posty: 608
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 7:09 pm

Wskrzeszanie martwych jako inteligentnych nieumarłych

pn paź 01, 2018 6:44 pm

Poszukuję sposobów, aby z martwej istoty uczynić nieumarłego. Jak ożywić martwego jako inteligentnego nieumarłego tak, by zachował własną osobowość i zdolności.

Jedyne, co na razie udało mi się znaleźć, to dread warrior z Unapproachable East tworzone specjalnym zaklęciem 6 poziomu – i faktycznie z truchła da się stworzyć inteligentnego nieumarłego o zdolnościach posiadanych za życia – ale ogromna kara do inteligencji boli. Nieumarli tworzeni zaklęciami create undead i create greater undead to zupełne wynaturzenia czy potworności i niestety nie spełniają moich oczekiwań.

Gramy w dość restrykcyjnym settingu, gdzie czarów wskrzeszenia, zmartwychwstania nie ma, ale nekromancja i nieumarli mają się dobrze – a sposób, by przywrócić zmarłego kompana do "życia" by nie zaszkodził.
 
Awatar użytkownika
Lord Xan
Administrator
Administrator
Posty: 608
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 7:09 pm

Re: Wskrzeszanie martwych jako inteligentnych nieumarłych

pn paź 01, 2018 10:18 pm

W Księdze plugawego mroku moją uwagę przykuły szablony stworzenia trupiego i kościanego – da się je tworzyć czarem stworzenia nieumarłego. W zasadzie rozwiązuje to mój problem, bo proces kreacji jest prosty jak każdy inny, niezbyt plugawy, a stworzeni nieumarli wiernie zachowują swoje cechy.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości