Zrodzony z fantastyki

 
KonradOliwer
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 12, 2018 8:29 pm

Narzędzie online wspierające prowadzenie sesji

pn lis 12, 2018 8:44 pm

Witam, mam nadzieję, że jest to poprawne miejsce na umieszczenie tej wiadomości. Jeśli nie, przepraszam za kłopot.

Chciałbym Was prosić o pomoc w poniższym temacie.
Ze znajomym rozważamy różne projekty informatyczne, którymi możemy się zając w planowanym przez nas kilkunastodniowym hakatonie. Jednym z rozważanych pomysłów jest narzędzie do wsparcia w prowadzeniu kampanii. Żeby ocenić pomysł warto by było zapoznać się z tym, czy potencjalny produkt cieszyłby się zainteresowaniem i czy ma szanse stać się w przyszłości rentowny. Chętnie bym usłyszał bym zdanie na jego temat aktualnie  aktywnych mistrzów gry z dłuższym stażem w prowadzeniu. Ponieważ jestem mocno ograniczony czasowo, chciałbym zorganizować w tym tygodniu rozmowę zdalną, w której przedstawię pomysł i wysłucham waszych uwag. Ceny również było by dla mnie usłsyzanie o narzędziach (programach/stronach), które wykorzystujecie do swoich RPG'owych sesji (wystarczy wpis w temacie).

Dzięki za wysłuchanie.  :)
 
Awatar użytkownika
Lord Xan
Administrator
Administrator
Posty: 608
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 7:09 pm

Re: Narzędzie online wspierające prowadzenie sesji

śr lis 14, 2018 4:24 pm

Jako MG bardzo potrzebowałbym narzędzia, w którym mógłbym gromadzić powstającą wiedzę. Łatwe tworzenie grafów, pól do wrzucania tekstu, grafik, relacji między tymi polami. Takie coś do budowania elastycznej i łatwo edytowalnej mapy myśli danej rozgrywki. 

A oczywiście korzystam z roll20, google drive'a do tworzenia współdzielonych dokumentów – tabel, zestawień, list.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość