Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Ulli
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 128
Rejestracja: czw sie 26, 2010 1:30 pm

Duża kolekcja Podręczników RPG do oddania lub sprzedania.

ndz gru 02, 2018 8:40 am

Obrazek

Mam regał podręczników RPG i książek fantasy do oddania dowolnemu klubowi fantastyki z Polsce. To co widać na zdjęciach to nawet nie 1/6 kolekcji. Niemal wszystko rzeczy albo w stanie idealnym, albo posiadające pełnię cech użytkowych  tzn. kompletne, niewypadające kartki itd

Co jest?

Niemal kompletne Earthdawn jedynka wydana po polsku.
Warhammer jedynka bez kampanii wewnętrzny wróg, pierwszej części Ogień w górach.
Warhammer dwójka bez wydanego ostatnio dodatku o wampirach i księgi zbawienia (arcylicz jest).
Dwory końca świata, Diadem, Klanarchia, Zamek Falkenstein, Exalted jedynka wydana po polsku, Pathfinder podstawka z flip mapą oryginał paizowski.
Świat Mroku  (to jest chyba trójka) podstawka, wampir, wilkołak
Dark Heresy wydana po polsku z ekranem
D&D komplet wszystkich edycji, które ukazały się po polsku , czyli:
Komplet do D&D 2: Podręcznik gracza, Przewodnik Mistrza Podziemi, Księga potworów
D&D 3,0: Przewodnik mistrza Podziemi, Podręcznik Gracza, księgi potworów i komplet przygód od Bezsłonecznej Cytadeli poczynając, Władcy dziczy, Pieśń i Cisza itd. ...
Żyjący Greyhawk
D&D 3,5 wszystko (dodatki do Faerunu też)
D&D 4 wszystkie trzy
Midnigt, Dragonlance Opis Świata
Gasnące słońca Komplet

Savage Worlds podstawka, Deadlands, Interface Zero, Nemezis, Bestie i Barbarzyńcy, Strzępy Sztandarów i coś tam jeszcze
Adventurers trzy pierwsze
Wolsung Podstawka
Komplet podręczników rpg do pieśni Lodu i Ognia wydanych po polsku.

Trzy worki kości, jakaś figurka zabójcy trolli do posklejania i pomalowania, kilkanaście figurek do D&D i sporo znaczników.

Wszystko to może dostać dowolny klub RPG w Polsce (byle nie powstał wczoraj) zupełnie za darmo. Pierwszeństwo ma Stowarzyszenie Fantastyki Gladius z Legnicy.

Warunkiem jest zgłosić się po to do mnie do Legnicy i zabrać. Niczego nie wysyłam, niczego nie pakuję, niczego nie noszę, bo nie mogę. Czekam na operację kręgosłupa.

Jeśli do sylwestra żaden klub tego nie weźmie będzie do sprzedania, ale też odbiór osobisty.
Ostatnio zmieniony śr gru 05, 2018 9:03 pm przez Ulli, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Ulli
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 128
Rejestracja: czw sie 26, 2010 1:30 pm

Re: Duża kolekcja Podręczników RPG do oddania lub sprzedania.

wt gru 04, 2018 10:30 am

Obrazek
W komplecie te książeczki a także duże mapy Greyhawku i Starego Świata.
 
Awatar użytkownika
sarigalae
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 05, 2018 1:23 pm

Re: Duża kolekcja Podręczników RPG do oddania lub sprzedania.

śr gru 05, 2018 1:25 pm

Witam. Jesteśmy jako Leszczyński Klub Fantastyki zainteresowani ofertą. Jeśli nadal aktualne to prosimy o odpowiedź zwrotną :)
 
Awatar użytkownika
sarigalae
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 05, 2018 1:23 pm

Re: Duża kolekcja Podręczników RPG do oddania lub sprzedania.

śr gru 05, 2018 1:27 pm

Jeśli nadal aktualne to proszę odpowiedź :) Leszczyński Klub Fantastyki działa od 2012 więc nie od wczoraj :)
 
Adastrowiczka
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr gru 05, 2018 3:24 pm

Re: Duża kolekcja Podręczników RPG do oddania lub sprzedania.

śr gru 05, 2018 3:28 pm

Zielonogórski Klub Fantastyki Ad Astra chętnie przytuli i zaopiekuje się Twoją kolekcją. Mamy kierowcę, który może po to podjechać. Nasza sekcja RPG prężnie działa i cyklicznie organizuje całodniowe RPG Daye. Możesz nas znaleźc też na kanale Baniaka.
 
Awatar użytkownika
Ulli
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 128
Rejestracja: czw sie 26, 2010 1:30 pm

Re: Duża kolekcja Podręczników RPG do oddania lub sprzedania.

śr gru 05, 2018 3:37 pm

Witam!

Sypło zgłoszeniami chętnych do przygarnięcia książek. Osiem zgłoszeń i wszystko dzisiaj do piętnastej. Robi się lawina dlatego nie będę czekał do sylwestra.
Postanowiłem podarować wszystko Leszczyńskiemu Klubowi Fantastyki, który zgłosił się do mnie w osobie Kamila "KovU" Cendrowskiego.
Raz, że z tych ośmiu zgłoszeń są najbliżej, a dwa jest to stosunkowo młody klub na dorobku.

Dziękuję fantastycznej braci.
 
Awatar użytkownika
Ulli
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 128
Rejestracja: czw sie 26, 2010 1:30 pm

Re: Duża kolekcja Podręczników RPG do oddania lub sprzedania.

czw gru 06, 2018 3:27 pm

Niektórzy nadal piszą że chcieliby je dostać, więc napiszę to wyraźnie.
Podręczniki otrzymał Leszczyński Klub Fantastyki. Krótko przed umieszczeniem notki z moją decyzją poinformowałem przedstawicieli klubu. Zjawili się u mnie niewiele ponad 2 godziny później i wszystko zabrali. Błyskawiczna akcja. Nie posiadam już tych książek. Proszę pisać do Leszczyńskiego Klubu Fantastyki.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości