Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Dr_Greenthumb
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 231
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:26 pm

Którą konsolę wybrać?

czw lis 05, 2009 7:08 am

Adahl pisze:
Nie sądzę by ktoś tutaj chciał nazywać innych piratami, po prostu często spotyka się takie określenie.


Nie? A mnie się zdaje, że przedmówca tak właśnie napisał:

ExiledDiclonius pisze:
Jeśli chodzi o moje zdanie to Xbox tylko wtedy jeśli nie masz zamiaru płacić za gry, a nastawiasz się na piraty.


Chyba, że to nadinterpretacja.

ExiledDiclonius pisze:
niestety taka jest smutna prawda, iż większość posiadaczy X360 ma wersje przerobioną, sam osobiście nie znam w realu osoby która miałaby nie przerobioną wersje konsoli. (...) Wystarczy spojrzeć na pctowców którzy ściągają każda grę która wyjdzie. i zazwyczaj nie jest to ważne czy dana gra jest fajna czy też nie. (...) Sam mam przerobioną wersję PS2 i około 100 tytułów z których grałem w może 15 pozycji.


Co do klocka - ja znam.
Jestem pctowcem i gier nie ściągam, tylko kupuję.
Moja PS2 też po dziś dzień nie jest przerobiona.

Twoje uogólnianie do mnie nie przemawia. Być może w Polsce większość posiadaczy klocka to piraci, owszem. Ale to jeszcze nie oznacza, że jest to konsola "tylko dla piratów".
 
Awatar użytkownika
Kiender
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 182
Rejestracja: wt paź 12, 2004 4:15 pm

Re: Którą konsolę wybrać?

czw lis 05, 2009 8:29 am

ExiledDiclonius pisze:
tylko chciałem zobrazować iż osobnik z przerobioną konsolą nie patrzy czy dana gra jest fajna czy też nie. Zawsze tak było jest i będzie.Wystarczy spojrzeć na pctowców którzy ściągają każda grę która wyjdzie.


Nie no sorry, ale to jakieś banialuki. Sam grałem na przerobionym PS2 i prawda że tytułów miałem cały stos, ale odpalałem w zasadzie tylko w te najlepsze pozycje. Reszte miałem do przeglądnięcia na szybko czy mi dana gra podejdzie czy nie. To co było warte to przechodziłem do końca.I tak mi jeszcze zostało kilka tytułów, które obiecałem sobie kiedyś przejść :wink:
Poza tym znam kilka osób które mają x360 i nikt nie ma przerobionej konsoli, może obracasz się w złym towarzystwie :)
 
Awatar użytkownika
Adahl
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 594
Rejestracja: sob cze 17, 2006 3:33 pm

Re: Którą konsolę wybrać?

czw lis 05, 2009 11:21 am

Wiesz Kiender u nie w otoczeniu przez wiele lat byłem traktowany jak freak bo nigdy nie przerobiłem żadnej konsoli :) Ale zapewniam, że faktycznie tacy ludzie istnieją - dla których brak pirackich kopii to niewybaczalny grzech. Co do klocka to również pozostanie u mnie nienaruszony, akurat należę do osób, które przerabiania konsol nie popierają, jak i samego piracenia.
 
Awatar użytkownika
tytacz
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 05, 2009 1:59 pm

Re: Którą konsolę wybrać?

czw lis 05, 2009 3:05 pm

Odpowiadając na pytanie zadane w temacie: W obecnym czasie to już zależy od preferencji gracza i tego jakie gry lubi. Czasy kiedy porty na PS3 były totalnie skopane minęły i teraz różnice ograniczają się co najwyżej do tego, że widać je mając odpalone obie wersje jednocześnie :). Ceny gier się nie różnią, bo wystarczy dobrze poszukać i trafić na okazję lub po prostu przejść się na lokalną giełdę komputerową :P.

O online się nie wypowiadam, bo po prostu nie mam czasu na granie po sieci :).

Oczywiście jak ktoś ściąga gry to wyboru nie ma, chociaż zauważyłem bardzo dobry trend do kolekcjonowania oryginalnych gier :). Mi się już na półce nie mieszczą pudełka i trzeba pomyśleć nad jakąś szafką :lol:
Ostatnio zmieniony czw lis 05, 2009 3:08 pm przez tytacz, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
J0HNY
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pt gru 18, 2009 4:31 am

Re: Którą konsolę wybrać?

pt gru 18, 2009 4:58 am

tak jak powiedział "Jerry2k" - wszystko powiedziane w 2 postach :D

ja osobiscie posiadam X360 już 3 lata, oczywiście nie obeszło się bez awarii jaką jest tak zwany "three rings of death" no więc w 2 tygodnie mi naprawili i już ponad rok nie mam żadnych problemów. PS3 się tobie nie popsuje według mnie, ale jeśli chodzi o grę Online to definitywnie X360.

Udanego wyboru życzę :)
 
down22
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 21, 2016 12:25 am

Którą konsolę wybrać?

pn mar 21, 2016 12:29 am

Zdecydowanie wybieram xbox. Miałem PS3 teraz mam xbox360 naprawdę powala PS3. Wiem że to tylko moje odczucie:)
 
myciu
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pn mar 21, 2016 12:31 pm

Którą konsolę wybrać?

wt mar 22, 2016 11:05 am

A ja polecam PS4 grałem w xboxone bardziej mi pasował ps4
 
justysia
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: wt mar 29, 2016 10:07 am

Którą konsolę wybrać?

śr mar 30, 2016 2:54 am

a nie warto kupić ps3 ale używane , czasem można trafić na ciekawe okazje??ak sądzicie
 
lukaszwrobel
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 10:25 am

Którą konsolę wybrać?

śr kwie 27, 2016 3:17 pm

ŚWIETNIE wam to wyjaśni Sheldon z serialu The Big Bang Theory polecam ten odcinek śmieszny ale też merytoryczny.
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Którą konsolę wybrać?

pn maja 02, 2016 8:40 pm

Na chwilę obecną nie opłaca się kupować żadnej konsoli. PS4 i XBOX One pokazały, że konsole nie są w stanie dotrzymać kroku na płaszczyźnie wydajności. Rzadko która gra chodzi na więcej niż 30 fps, odstając jednocześnie jakościowo od PC. Jeśli ktoś się zastanawia teraz co kupić - poczekać na nowsze wersje, które będą z końcem roku albo przejść na PC.

PS3 na tę chwilę jest o wiele lepszym rozwiązaniem, ponieważ jest gigantyczna ilość gier w które można spokojnie tłuc jeszcze ładnych parę lat. Naprawa PS3 jest z reguły tania jak barszcz, więc ewentualna awaria nie boli. Podmiana dysku twardego, żeby mieć do dyspozycji pojemność nawet 2TB jest prosta, modowanie firmware, żeby było wsparcie dysków zewnętrznych również.
 
Bonsa
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: czw maja 05, 2016 6:02 pm

Re: Którą konsolę wybrać?

czw maja 05, 2016 6:07 pm

Polecam PS4!:)
 
Awatar użytkownika
Exar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 482
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 9:01 am

Re: Którą konsolę wybrać?

pt maja 06, 2016 5:35 pm

Na chwilę obecną nie opłaca się kupować żadnej konsoli.


Mocne stwierdzenie. Przede wszystkim chyba trzeba sobie odpowiedzieć po co ma być ta konsola. Ja np. mam XBOX360, raz na dwa tygodnie pojeżdżę przy piwku bezalko w Forzę, gramy z żoną raz na miesiąc w gry w stylu LEGO i doskonale się wbrew pozorom przy tym bawimy. Siedzimy rozwaleni na kanapie i po prostu się relaksujemy. Zupełnie mnie nie interesuje ile jest FPS, ile ma dysku, ile RAMu, jaki OS - wkładam płytę i gram. No i nie wyobrażam sobie, aby podpinać do telewizora komputer za każdym razem i na nim grać w cokolwiek - jest to dla mnie zbyt upierdliwe (a nie mam też warunków mieszkaniowych, żeby komputer stał na stałe podpięty do TV).
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Którą konsolę wybrać?

ndz maja 08, 2016 3:28 pm

Exar pisze:
Zupełnie mnie nie interesuje ile jest FPS, ile ma dysku, ile RAMu, jaki OS - wkładam płytę i gram.


Czyżby? Włóż zatem płytę z najnowszym Assasinem, który nie jest w stanie działać szybciej niż 30 fps. Co za tym idzie? widzisz klatkowanie i spadki wydajności, czyli to co jest zaprzeczeiem idei konsoli. Konsole ósmej generacji nie są w stanie zapewnić teo co konsole 6 i 7 generacji (PS2 i PS3), czyli 5+ lat bez potrzeby wydawania złotówki na sprzęt. Mamy ledwie 3 lata od premiery a już producenci gier narzekają, że konsola ich ogranicza. Przypomnę tylko, że w przypadku PS3 w 2009 roku (czyli 3 lata po premierze) producenci nie potrafili jeszcze wykorzystać w 100% możliwości konsoli.

Exar pisze:
Mocne stwierdzenie.


Ale prawdziwe. Jesli chcesz kupić teraz konsolę to zupełnie się to nie opłaca, ponieważ Sony w tym roku wyda PS4.5 a Microsoft XBOX Two. Co za tym idzie - po pierwsze ceny PS3 i PS4.0 i ich Xboxowych odpowiedników pójdą mocno w dół. Dlatego też w drugiej części wpisu powiedziałem o tym, że na chwilę obecną PS3 jest najlepszym rozwiązaniem. Na tę konsolę cały czas wychodzą nowe tytuły, przerobioną używkę w dobrym stanie można kupić za 500zł z kontrolerami i move...
 
sister88
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 11, 2016 8:07 pm

Re: Którą konsolę wybrać?

śr maja 11, 2016 8:12 pm

Zdecydowanie polecam urządzenia marki Sony :) Pozdrawiam
 
gryznowski8
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: pt lut 20, 2015 1:11 pm

Re: Którą konsolę wybrać?

wt cze 07, 2016 2:02 pm

Ja tam lubie xbox360 i uwazam, ze to byla jedna z lepszych konsol w historii, pomimo tego parszywego bledu z czerwonymi swiatelkami. Teraz chce kupic ps4 dla odmiany, 15 lat temu mialem psx'a i to byly dopiero emocje... :D
 
Sylwio1990
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 04, 2018 3:24 pm

Re: Którą konsolę wybrać?

pn cze 04, 2018 3:30 pm

Ps4 daję radę ale obecnie tylko wersja pro jeśli chcesz grać płynnie w najnowsze gry. 
 
tratwa1
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: pn lip 23, 2018 7:50 pm

Re: Którą konsolę wybrać?

ndz sie 26, 2018 10:01 am

Na dzień dzisiejszy polecam serdecznie PS4 Pro, ja mam, chwalę sobie. Chodzą słuchy, że za rok - 2 ma się pojawić PS5... Ale widząc ile jest gier na 4, których jeszcze nie miałem czasu ograć, to się nie boję o tą 5... Coś czuję, że kupię dopiero, kiedy wyjdzie wersja pro...
 
deegree44
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob wrz 01, 2018 6:42 pm

Re: Którą konsolę wybrać?

sob wrz 01, 2018 6:44 pm

Grafika - Xbox One X. Samochodówki - Xbox. Gry ogólne - wedle preferencji i tego co mają znajomi. Exy - PS4. VR - PS4 PRo. Gry bez kupowania, a na abo - Xbox.
 
CreatorSmoke
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz wrz 16, 2018 5:35 pm

Re: Którą konsolę wybrać?

ndz wrz 16, 2018 5:37 pm

W zasadzie mogę zgodzić się z przedmówcią. 
 
dihos876
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: czw wrz 20, 2018 8:02 pm

Re: Którą konsolę wybrać?

czw wrz 20, 2018 8:05 pm

Ja ma Xbox one i nie narzekam
 
alanowak1985
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob lis 17, 2018 1:04 pm

Re: Którą konsolę wybrać?

sob lis 17, 2018 1:07 pm

PS4 Pro jest na ten moment najrozsądniejszym rozwiązaniem zarówno pod względem finansowym jak i również ilości gier.
 
elak2000
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pt gru 28, 2018 11:14 pm

Re: Którą konsolę wybrać?

pt gru 28, 2018 11:15 pm

Ja osobiście kupiła bym Xboxa bo są na niego lepsze tytuły i ma lepsze wsparcie ale to kwestia gustu.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości