Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Re: [Warheim]Figurki i makiety

czw wrz 10, 2020 12:25 pm

Galeria: Teufelsnerg. Gospoda.

Dwa tygodnie temu zaprezentowałem Wam zdjęcia przedstawiające ukończone makiety wsi Teufelsberg, które staną się miejscem potyczek w Warheim FS.

Dziś mam dla Was pierwszy z wpisów w których możecie lepiej przyjrzeć się pojedynczym makietom. 

Pierwszą z makiet jest Gospoda, w końcu to zwykle pierwszy budynek odwiedzany przez przybywających do osady wędrowców.

Widoczny na zdjęciach płot, to Picket Fence Set #1 od Rubicon Models, z kolei stosy skrzyń to Ware Piles Boxed Set do Micro Art Studios. 

Skrzynka z pieczywem, podobnie jak szyld to prawdopodobnie HQ Resin, a worek z ziemniakami jest od Mini Monsters, zaś leżący nad szyldem kot najpewniej pochodzi od Dunkeldorf Miniatures.

Z kolei grzyby pochodzą z zestawów Goblin Forest Toadstools od Kromlech oraz 108 Mushrooms Set od SpellCrow.

Drzewa iglaste wyprodukował Noch, większe drzewa owocowe zrobiłem sam, a mniejsze kupiłem na Allegro.

Na ścianach przykleiłem kilka listów gończych, które możecie ściągnąć sobie i wydrukować w domu.

Zapraszam także na bloga DansE MacabrE gdzie znajdziecie odnośniki do recenzji wspomnianych wyżej produktów oraz poradników. Blog znajdziecie TUTAJ.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr wrz 16, 2020 8:36 am

Galeria: Kult Pogromców z Karak Kadrin. Pogromca Trolli.

Dziś mam dla Was zdjęcia kolejnego Krasnoluda do Kultu Pogromców z Karak Kadrin do Warheim FS, którego pomalowałem w ramach #65 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

Obrazek 
Obrazek 
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr wrz 23, 2020 9:05 am

Galeria: Niziołki z Krainy Zgromadzenia. Pasterz - chorąży.

Dziś mam dla Was zdjęcia kolejnego Niziołka służącego w szeregach kompanii Niziołki z Krainy Zgromadzenia do Warheim FS.

Więcej możecie przeczytać TUTAJ oraz TUTAJ i TUTAJ.

Obrazek 
Obrazek 
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

czw wrz 24, 2020 8:34 am

Galeria: Teufelsnerg. Gospodarstwo I.

Dwa tygodnie temu zaprezentowałem Wam zdjęcia gospody, a dziś mam dla Was zdjęcia pierwszego z gospodarstw.

Na gospodarstwo składają się dwa budynki. Pierwszym jest Dom III, drugi budynek to Stodoła. 

Widoczny na zdjęciach płot, to Picket Fence Set #1 od Rubicon Models, a beczki i ławka pochodzą od różnych producentów, w tym prawdopodobnie od HQ Resin oraz Micro Art Studios, a worek z ziemniakami jest od Mini Monsters.

Gęsi pochodzą z zestawów od Warlord Games w tym z Farmyard Animals.

Z kolei grzyby pochodzą z zestawu 108 Mushrooms Set od SpellCrow.

Zaś dynie i słonecznik najprawdopodobniej od Tereny do Gier.

Drzewa iglaste wyprodukował Noch, a drzewa owocowe zrobiłem sam.

Zapraszam także na bloga DansE MacabrE gdzie znajdziecie odnośniki do recenzji wspomnianych wyżej produktów oraz poradników. Blog znajdziecie TUTAJ.

Obrazek 
Obrazek 
Obrazek 
Obrazek 
Obrazek 
Obrazek 
Obrazek 
Obrazek 
Obrazek