Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
meriq
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 87
Rejestracja: sob sty 14, 2006 11:26 pm

sob lut 03, 2007 7:08 pm

Nie mam Jackie Brown w zasadzie nic do zarzucenia. Fakt faktem większość fanów Quentina Tarantino dość sceptycznie podeszła do tego filmu. Obraz niewątpliwie zdecydowanie "spokojniejszy" od Wściekłych psów- o które już się tu ludzie na forum spierali czy też Pulp Fiction. Kamera nie biegnie- nie ucieka- a wszystko tworzy w miarę spójną całość. Może nie jest to film wybitny ale moim zdaniem warty poświęcenia mu odrobiny czasu i uwagi.
Poza tym jeżeli już porównywać Hostel i Jackie Brown to pomiędzy tymi filmami byłaby naprawdę spora przepaść. Film filmowi nierówny ale Tobie tego akurat nie muszę mówić Redaktorze :wink:
 
Craven

sob lut 03, 2007 7:16 pm

Nie musisz, ale ja po prostu nie zaliczam Hostela do filmów Tarantino.
 
Awatar użytkownika
meriq
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 87
Rejestracja: sob sty 14, 2006 11:26 pm

sob lut 03, 2007 7:24 pm

Może masz rację, ale po prsotu przez wzgląd na to że przez pewien dość długi okres czasu film ten reklamowano tym nazwiskiem-jakoś się cholerstwo tak do mnie przyczepiło i nie daje spokoju ;) Poczekamy zobaczymy. Teraz cierpliwie będę czekać na Grindhouse i Inglorious bestards. W międzyczasie oglądając co któryś poniedziałek w warszawskiej Lunie Pulp fiction :D
 
Awatar użytkownika
HarleenQuinzel
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: wt sty 22, 2013 2:09 pm

Re: Mr. Tarantino

wt sty 22, 2013 2:59 pm

Kocham Tarantino. Całkowicie się odnajduję w jego dziwactwie, uwielbiam krwawe sceny jego autorstwa (miód an oczy takiego psychopaty jak ja). Uwielbiam to, że rzucił szkołę i tyle osiągnął, pokazała że robienie filmów to talent, coś czego nie nauczy Cię szkoła. Oryginalna nie będę jak powiem, że najbardziej podoba mi się "Pulp Fiction".
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

Re: Mr. Tarantino

wt sty 22, 2013 5:46 pm

Nic tylko polecić najnowszy film "Django", jeśli jeszcze nie widziałaś. Zdecydowanie najlepszy obraz po Pulp Fiction
i Wściekłych Psach tego reżysera. Mnie osobiście cieszy fakt, że (jeszcze nie chce krakać) chyba zwiększa się powoli częstotliwość z jaką QT kręci filmy. Przerwa między Jackie Brown a Kill Billem była pięcioletnia, od tego okresu (2002) niewiele nakręcił, bo raptem trzy tytuły. Jeśli liczyć KB jako całość i nie biorąc pod uwagę gościnnych występów przy kręceniu innych filmów czy seriali oczywiście. Quentin jeszcze nigdy nie zawiódł i wiem, że nigdy nie zawiedzie. Pod tym względem, tej pewności, że na każdy jego film mogę się wybrać w ciemno stoi u mnie na półce obok takich panów jak Scorsese.
 
Awatar użytkownika
8547
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 94
Rejestracja: pt maja 04, 2012 11:43 am

Mr. Tarantino

ndz sty 27, 2013 10:27 am

Film Tarantino są bardzo ciekawe, uwielbiam jego poczucie humoru, uwielbiam jego fontanny krwi, uwielbiam fabułe, muzykę, obsadę, uwielbiam wszystko, co jest w jego filmach. Najlepszy film Tarantino to zdecydowanie Django, potem Pulp Fiction, potem Bękarty Wojny, co do reszty nie wiem. Bardzo je lubię, ale trudno jest mi je uszeregować.
 
Gendo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: czw lut 16, 2006 4:47 pm

Re: Mr. Tarantino

pt lut 22, 2013 8:29 pm

A ja po seansie Django stwierdziłem, że jestem już tarantino lekko zmęczony. Niby wszystko było ok, ale jako całość mi coś nie grało. Nie uważam też, że wszystkie jego filmy są rewelacyjne. Bękarty mnie lekko nudziły, to samo z Death Proof. Django był od nich o kilka klas lepszy ale to i tak nadal nie to samo kino co Wściekłe Psy czy PF.
 
Offlon58
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pn lis 18, 2013 1:07 pm

Re: Mr. Tarantino

czw lis 21, 2013 11:44 am

Jakoś filmy Tarantino w większości nie przemawiają do mnie. Planet terror... dziewczyna z karabinem zamiast nogi hmm... :D Kill Bill też jakoś nie należy do moich ulubionych ;P za to od zmierzchu do świtu jak najbardziej na + mimo ze tez miał kilka słabszych momentów sam film był niezły
 
Awatar użytkownika
Nunez
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pn lis 14, 2022 2:32 pm

Re: Mr. Tarantino

śr lis 30, 2022 1:17 pm

Z tarantino mam problem Pulp fiction jakoś mnie nie przekonało, chociaż miało swoje momenty, Once upon a time in Hollywood tak samo. Za to wszystkie części Kill Billa mnie porwały.
 
Awatar użytkownika
Raziel17
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: śr lis 09, 2022 3:48 pm

Re: Mr. Tarantino

śr lis 30, 2022 1:50 pm

Nunez pisze:
Z tarantino mam problem Pulp fiction jakoś mnie nie przekonało, chociaż miało swoje momenty, Once upon a time in Hollywood tak samo. Za to wszystkie części Kill Billa mnie porwały.

To ja mam z kolei na odwrót, lubię pulp fiction i uważam, że ma głębszy sens niż Kill bill, który skupia się głównie na rzeźni.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość