Zrodzony z fantastyki

 
Vader

śr wrz 08, 2004 9:11 am

ziom87: Poszukaj w słowniku słówek "ironia", "cynizm", "parodia", "pastisz" i paru innych bliskoznacznych. To pomoże Ci zrozumieć zawrotną głębię mojej wypowiedzi.
 
Awatar użytkownika
Draker
Administrator
Administrator
Posty: 2295
Rejestracja: ndz mar 16, 2003 1:04 pm

śr wrz 08, 2004 9:28 am

Panowie, panowie, nudzi wam sie czy co? Vader juz przekazal to co chcialem tutaj napisac. Komus nie odpowiada jakos dyskusji w dziale MtG to przeciez wcale nie musi tam wchodzic, przeciez i tak PiG_Dog nie jestes fanem tej karcianki.

I prosilbym o zaprzestanie wzajemnego obrazania siebie i swojego hobby, szczegolnie, gdy nie ma sie pojecia o czym sie pisze.
 
Awatar użytkownika
Rebound
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9343
Rejestracja: czw cze 05, 2003 2:32 pm

śr wrz 08, 2004 10:01 am

Sorry, ale nie mogę się powstrzymać.

Tak naprawdę to nie rozumiem o co cała ta dyskusja. Czy jest jakiś JEDEN konkretny i "uwierający" wszystkich powód, dla którego połączenie się nie podoba?

Ilość postów? Dla wiadomości userów podam, że na Forum administracyjnym toczona była dyskusja o całkowitym skasowaniu ilości postów pod awatarem. Po tym co tu widzę, powoli zaczynam skłaniać się ku tej opcji, choć wcześniej wolałem nie.

Po drugie - jako ktoś, kto dość dawno temu udzielał się na forum MT:G i również był w czołówce piszących chcę powiedzieć, że nie jest to miejsce, gdzie ludzie przerzucają się cyferkami (chyba, że jest to temat wypełnioney postami początkujących userów). Niektóre dyskusje (i nie jest to mniejszość) to spore wypowiedzi dot. rozgrywania gry, gry danym deckiem itp. Wiem, bo sam tam byłem i sporo grałem.

IMHO nie jest to miejsce na zarzucanie ludziom, że "wasa dyskusja to cyferki, a nasza to mega-głębokie przemyślenia".Sam wypowiadam się ze słabszej pozycji, ponieważ na forum D&D większość ludzi nie osiągneła jeszcze 18-tki, a poziom ich wypowiedzi i gramatyka często pozostawia sporo do życzenia... niestety. Co nie zmienia faktu, że wciąż nie rozumiem po co całe to zamieszanie. Powtarzam - JEDEN RACJONALNY powód.
 
Awatar użytkownika
Pig_Dog
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 209
Rejestracja: pn maja 31, 2004 7:18 pm

śr wrz 08, 2004 11:50 am

A ja proponuję żeby każdego z M:tG oblać gorącą smołą i wytarzać w jego własnych kartach.

PS> głównie nie chodzi mi o cyferki co o sposób ich zdobywania, ale niweważne.
 
Awatar użytkownika
Singer
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 573
Rejestracja: wt lis 18, 2003 9:41 pm

śr wrz 08, 2004 12:36 pm

Ekheem, Pig_Dog uważam, że to zdanie ze smołą jest nie na miejscu - nie każdy jest zwolennikiem takich atrakcji - zostaw dla siebie swoje preferencje a nie wymuszasz je na innych, okey? :P
 
Awatar użytkownika
Pig_Dog
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 209
Rejestracja: pn maja 31, 2004 7:18 pm

śr wrz 08, 2004 12:37 pm

To była moja mała złośliwa i wcale niegłęboka odpowiedź na posta Wiadra, który zaproponował nam tatuaże. :razz: :razz:
 
Awatar użytkownika
Singer
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 573
Rejestracja: wt lis 18, 2003 9:41 pm

śr wrz 08, 2004 12:48 pm

No to nie rozumiem tematu - skoro 'spamujemy' tylko na MtG to co Wam szkodzi, że 'zaśmiecamy' nasze działy? :> A jeśli cyferki dla Was nie znaczą nic po co je likwidować? Chyba jednak cos znaczą skoro chcecie by ich nie było widać :P.
 
Awatar użytkownika
Pig_Dog
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 209
Rejestracja: pn maja 31, 2004 7:18 pm

śr wrz 08, 2004 12:55 pm

Czy ja napisałem że nie chcę, czy nie życzę sobie wyświetlania liczby postów pod avatarem? Nie przypominam sobie, a z tego co widzę optował za czymś takim eks gracz w Magica, czyli Rebound. Ja chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że jeśli ktoś wpada z takimi cyferkami na nasze fora, może to być bardzo irytujące... Nie chce mi się powtarzać po raz kolejny argumentów o nabijaniu postów 2-3 zdaniowymi wypowiedziami, czy ogłoszenia o sprzedaży tipsów (przedłużacie paznokietki chłopcy?)...

To by było na tyle. Po prostu nie spamujecie tylko na M:tG. Dopóki tak było żaden z nas nie pojawiał się na waszym forum i nie próbował po was jeździć, prawda?
 
Awatar użytkownika
Lack
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 117
Rejestracja: śr kwie 14, 2004 3:18 pm

śr wrz 08, 2004 1:09 pm

Pig_Dog: Irytujące jest dla Ciebie, że ktoś ma więcej cyferek niż Ty? Pogratulować samo-oceny...
W sprawie smoły: zakostkować wszystkich RPG'owców!
 
Awatar użytkownika
Singer
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 573
Rejestracja: wt lis 18, 2003 9:41 pm

śr wrz 08, 2004 1:09 pm

LoL. słuchaj Dog po pierwsze nie zaczynaj zabaw typu 'przedłużacie sobie paznokietki chlopcy' gdyż to świadczy tylko i wyłacznie o Twoim niskim poziomie intelektualnym, że posuwasz się do obrażania (swoją drogą przydałaby Ci sie reprymenda ale co tam) innych user'ów. Co za tolerancja - wprost niesamowite - ciekawy jestem jak reagujesz gdy ktoś smieje sie z określeń dotyczących Twoich hobby.
Poza tym co jest irytujące w cyfrach? Najwyraźniej strasznie Cie to boli, że ktos może mieć ponad 1000 postów, gdy Ty masz 250 :/. Jeśli posty nie mają znaczenia to po co jest ten temat pytam? Czepiacie sie czegos co Was nie obchodzi? Śmiech na sali - jeśli kogos nie interesowałby kolor skóry czarnego nie obrazalby go albo nie krzyczal - 'wyłącz kolor' tylko normalnie z nim egzystował. Na tej samej zasadzie jest z toba w tym momencie i MtG.
Plus, mi sie połaczenie podoba i wypowiadam sie nie tylko na MtG. Moze Ciebie boli bo o MtG zielonego pojęcia nie masz? Po co Ci ten dzial skoro nie możesz sie na nim wypowiedzieć? Bardzo egoistycznie, nie sądzisz? Gdyz niektórzy mogą sie interesować/zainteresować.
A 2-3 zdaniowe wypowiedzi znajdują się U NAS na forum więc po prostu tam nie zaglądaj i bedzie spokój. Zresztą dużo nie trzeba sie rozpisywać u nas by prowadzic dyskusję. Niedoceniasz naszego systemu gry i wykazujesz dużą nietolerancję.

EDIT: Odnośnie spamerowania lepiej przypatrz sie swoim 'ogromnym wywodom' (wcale nie 2-3 zdania nawet) typu:

Pig_Dog pisze:
No nie no Repek nie popełniaj herezji! Jakie Parente lepsze od Bonera??!! W normalnych warunkach zapytałbym czy sobie jaja ze mnie robisz


Tak wiele wnoszą do dyskusji ...
 
Awatar użytkownika
Pig_Dog
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 209
Rejestracja: pn maja 31, 2004 7:18 pm

śr wrz 08, 2004 1:21 pm

Zgadza się. Jestem ogólnie znany na forum z wielkiej nietolerancji i czepania się wszystkichy, tudzież wszystkiego, o czym co najmniej kilkanaście osób zaświadczyć może...

Co do obrażania zaczął niejaki Wiadro, ja zniżyłem mój poziom do ogólnie panującego, a z tego co się orientuję Wiadro jest wasz... Jeśli piszesz coś do mnie bezpośrednio prosiłbym Cię też o używanie wielkiej litery, ponieważ jak staram się to robić i pomimo złośliwości okazać pewien szacunek. Gdybym go nie miał nie rozmawiałbym w ogóle w tym temacie.

Połączenie mi się nie podoba, ponieważ pojawiło się nagle wielu userów o astronomicznej liczbie postów autorytarnie wypowiadających się na innych (czytaj naszych, jeśli chcesz rozgraniczać forach) forach. Jak widać nie zrozumiałeś mojej poprzedniej wypowiedzi, więc badź łaskaw udać się do niej i przeczytaj ją jeszcze raz.

PS. na naszym forum liczba postów o czymś świadczy. Najwytrwalsi spamerzy mają po 500 postów, u was jest to normalka. Z tym że u nas spamerzy nie mogą pisać 2 zdaniowych postów. Aluzju poniał?

http://forum.polter.pl/viewtopic.php?t=10682&start=0

Proszę bardzo. Zadowolony? To jeden z wielu takich moich postów... Czy chciałeś może jeszcze o czymś porozmawiać?
 
Awatar użytkownika
Yarghuzzz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1377
Rejestracja: sob sty 17, 2004 9:38 pm

śr wrz 08, 2004 1:28 pm

Tak Pig-Dog, ale walnąłeś tam dwa swoje posty jeden pod drugim. :P
Wybacz, nie mogłem się powstrzymać.
Osobiście trzymam się od forum M:tG z daleka, bo oni kozują fira na 4+, szczególnie jak mają dwa krity z tokenami w apkipie przy tramplingu, bo wtedy wchodzą w ciacho za trzy życia... :P :hahaha:
ech, wybaczcie... więcej nie będę :hahaha:
 
Awatar użytkownika
Singer
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 573
Rejestracja: wt lis 18, 2003 9:41 pm

śr wrz 08, 2004 1:30 pm

Nie obchodzą mnie wymówki kto zaczął - to takie dziecinne - moze jeszcze naskarżymy mamie? - raany ...
Poza tym mam wielką literę przy 'Cię/Ciebie' itp więc jeśli gdzieś sie wypsnęła to wina szybkiego pisania a nie braku szacunku.
Tak, ponial aluzju ale oprócz tego przykładowego najdłuższego postu masz też parowyrazowe - to jednak można takie pisać? :P
A rozmawiać mogę zawsze.
 
Awatar użytkownika
Lack
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 117
Rejestracja: śr kwie 14, 2004 3:18 pm

śr wrz 08, 2004 1:34 pm

Pig_Dog: świetny przykład, te dwa posty po jednym zdaniu idealnie obrazują Twoją hipokryzję.
Jedyna osobą która sie wywyższa jesteś Ty, wiele osób u nas ma kilkukrotnie dłuższy czas obecności na forum i mniej postów niż Ty nawet, i jakoś sie nikt nie burzy.

Masz kompleks małego (licznika postów)?
 
Awatar użytkownika
Pig_Dog
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 209
Rejestracja: pn maja 31, 2004 7:18 pm

śr wrz 08, 2004 1:42 pm

Lack radziłbym Ci uważać na słowa. Jeśli chcesz chętnie stoczę z Tobą ciekawą rozmowę. Prowadziłem takowe już z kilkoma osobami, nie ma sprawy możesz być następny. Po drugie dwa posty po jednym zdaniu? Dobrze. Ale to dwa posty, a nie 100. Bądź łaskaw przejrzeć dokładnie, zanim zaczniesz się wypowiadać, bo jak na razie delikatnie mówiąc jesteś ignorantem.

Co do dwóch postów jeden pod drugim to delikatnie mówiąc problem scalenia, ponieważ bądźcie łaskawi zauważyć że temat założyłem ja, a pierwszy psot jest Sejiego i w ogóle jakoś posty nie układają się w logiczną całość? :| Ups... Zapomniałem że to słowo jest zbanowane w czasie takich rozmów, ponieważ wpędza niektórych dyskutantów w niezdrowe podniecenie związane z użyciem nowego słowa, którego nie rozumieją.

Mnie połączenie nie odpowiada, nie odpowiada mi masowe pojawienie się nowych użytkowników na forum. To by było na tyle. Pig_Dog is out.
 
Awatar użytkownika
Lack
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 117
Rejestracja: śr kwie 14, 2004 3:18 pm

śr wrz 08, 2004 1:51 pm

Pig_Dog: ignorantem jesteś drogi kolego Ty, mówiąc, że ktoś tam, coś tam, gdzieś tam. Mówisz, że niektórzy userzy z M:tG spamują "wasze" fora, to się pytam którzy i które? No chyba, że wszyscy (jakieś 1800 zarejestrowanych osób) rzuciło się do pisania jednolinijkowców.
Nie potrzebuje Twoich rad, nie widze też sensu przeprowadzania z Tobą "ciekawych rozmów". 2 posty na 3 wysłane to już przy Twoich wszystkich (256 aktualnie) daje jakieś 170 postów jednolinijkowych. Nieźle, jak na 3 miesiące.
 
Awatar użytkownika
Pig_Dog
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 209
Rejestracja: pn maja 31, 2004 7:18 pm

śr wrz 08, 2004 1:57 pm

413 postów jak na 4 miesiące to też całkiem nieźle... Zwłaszcza takich jednolinijkowych, co?

PS> nie wiem skąd wziąłeś proporcje 2 na 3, ale niech Ci nawet będzie. Myślę że to jest coś w okolicach 1 do 3.
 
Awatar użytkownika
Rebound
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9343
Rejestracja: czw cze 05, 2003 2:32 pm

śr wrz 08, 2004 2:21 pm

W tym momencie nie wytrzymuję. Nie wiem z jakich powodów, Pig_Dog, nie podoba Ci się napływ nowych użytkowników na forum, ale nie są one chyba specjalnie racjonalne.

Z tego co wiem, to ilość użtykowników świadczy tylko o popularności forum, a dla ludzi związanych z Polterem jest to tylko powód do radości. Ludzie z Mt:G już teraz zaczynają udzielać się w takich działach jak Komiksy czy Film (mogę Ci nawet przytoczyć post sire'a, który czytałem parę minut temu - zdziwiłbyś się, gdybyś zobaczył jego długość), więc nie rozumiem - po prostu nie rozumiem o co chodzi z całą ta gadaniną. O ilość jednolinijkowych postów? A co Cię to obchodzi, skoro te posty nie pojawiają się obok Twoich wypowiedzi? O jakiś tam'autorytarny ton'? A ty niby jakim tonem zwracasz się do ludzi, Pig_Dogu, "znany na Forum z wielkiej nietolerancji itp'? Ehh... Brak mi słów.
 
Awatar użytkownika
Delta
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2859
Rejestracja: pn lis 25, 2002 10:59 pm

A zaloguje sie, niech strace...

śr wrz 08, 2004 2:36 pm

Pig_Dog pisze:
U nas istnieje coś takiego jak dyskusja. U was istnieje tylko coś takiego jak przerzucanie się cyferkami, co próbujecie zacząć tutaj uskuteczniać.

I to udowadniasz swoim jakże ciekawym stylem dyskutowania tutaj. Jak dla mnie po prostu wpadasz z ryjem do knajpy a nie dyskutujesz, a to nas oskarżasz o spam (o tym dalej).

Pig_Dog pisze:
PS> ja proponuję wprowadzić nową rangę... Dla każdego z M:tG, kto ma powyżej 500 postów "CHOLERNY SPAMER"

A ja każdego grającego w systemy nawiązujące do średniowiecza nazwać "ZAKUTĄ PAŁĄ", grających w wilkołaka oddać na szczepienie, krasnoludy do kopalni, a elfy do rezerwatu. :wink:

Pig_Dog pisze:
To była moja mała złośliwa i wcale niegłęboka odpowiedź na posta Wiadra, który zaproponował nam tatuaże.


Pig_Dog pisze:
Co do obrażania zaczął niejaki Wiadro, ja zniżyłem mój poziom do ogólnie panującego, a z tego co się orientuję Wiadro jest wasz...

Powyższe trzy cytaty raczej dowodzą, że to Ty zacząłeś od obrażania. A teraz my musimy sie zniżać do poziomu dyskusji, jaki Ty zapoczątkowałeś.

Pig_Dog pisze:
Zapomniałem że to słowo jest zbanowane w czasie takich rozmów, ponieważ wpędza niektórych dyskutantów w niezdrowe podniecenie związane z użyciem nowego słowa, którego nie rozumieją.

Mierzysz innych swoją miarą? Jeszcze jeden cytat odnośnie tego jak kto tutaj prowadzi dyskusje.

zion83 pisze:
a) nie obrażać ani WoDu, ani Młotka, ponieważ jego użytkownicy potrafią często coś więcej niż przerzucanie cyferkami (brawo PD!). Ci ludzie to często wręcz specjaliści, a nie - maniacy kolorowych kartoników (bez obrazy - cios za cios [sam grywam w Kult]).

Skoro uważasz, że gracze to nie są specjaliści w pewnym stopniu to pojedź sobie na prerelise następnego dodatku lub na regionalsy. Jedyne punkty pewnie dostaniesz z BYE'a.
U nas nikt nie przerzuca sie cyferkami, wiem bo przez pewien czas moderowałem CAŁE forum o M:tG. Specyfika polega na tym, że Wy sobie gadacie, wymyślacie nowe wstawki do sytemów - sam byłem długo MG, a pewnie moje 2 artykuły można jeszcze znaleźć na Valkirii, pozniej zabralem sie za swoj wlasny system, tylko nigdy nie chcialo mi sie wszystkiego spisac. W karciankach tak sie nie da, mowienie o strategii jednej karty sideboardowej do talii nie jest rzeczą, która się ciągnie w nieskończoność, za to my musimy pozniej przysiąść te 10h i więcej i przetestować jak rzeczywiście jest. Mamy podawać komuś LiveCoverage z gier? Po co jeśli można stwierdzić "A" jest mniej sytuacyjne od "B" i poprawia matchup z "C".

Pig_Dog pisze:
Zgadza się. Jestem ogólnie znany na forum z wielkiej nietolerancji i czepania się wszystkichy, tudzież wszystkiego, o czym co najmniej kilkanaście osób zaświadczyć może...

Jestem znany w jeszcze większej nietolancyjności, o czym może zaświadczyć spokojnie około 100 osób. Jak będzie Ci sie chciało przyjechać do kalisza znajde drugą 100. A jakoś jestem w stanie prowadzić dyskusje na odpowiednim poziomie.

Pig_Dog pisze:
PS. na naszym forum liczba postów o czymś świadczy. Najwytrwalsi spamerzy mają po 500 postów, u was jest to normalka. Z tym że u nas spamerzy nie mogą pisać 2 zdaniowych postów. Aluzju poniał?

Naprawde, u nas też o czymś świadczy. Ja naprzykład swoje posty nie zdobywałem komentując karty innych "O ale to super" tylko cierpliwie tłumacząc zasady, dyskutując o nowych dodatkach, strategiach. Jakoś nie czuje sie spamerem.
Nie rozumiem o co niektórym chodzi, u nas jest wielu użytkowników, a ja koś nie mam problemu ze stwierdzeniem który jest ile wart i jak sie zna. Licznik pełni marginalną funkcje, ale przydatną.
A teraz jesteśmy na JEDNYM FORUM i jakoś nie sądzę żeby sztuczne podziały na "tych z RPG" i "tych z M:tG" dużo wnosiły do jego rozwoju.[/quote]
 
Awatar użytkownika
Estel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 437
Rejestracja: sob lis 29, 2003 10:29 pm

śr wrz 08, 2004 2:51 pm

Dla wszystkich, którym połączenie się nie podoba mam dwa rozwiązania.
1) Zamknąć mordy, siedzieć cicho i pisac sobie jak dawniej nie dzieląc uzytkowników na tych i tamtych.
2) Poszukać nowego forum.
Wiecie co mi tak naprawdę przeszkada w tej fuzji? Wasze kłótnie między sobą na temat czy dobrze się stało czy nie. Gdybyście sobie oszczędzili i zaakceptowali (przemilczeli) fakt połączenia byłoby całkiem sympatycznie. A tak nie jest bo "oni" przecież są nienormalni! Grają w karcianki! Tylko, że poza tym to są tacy sami ludzie a że pojawiło się ich dużo...co z tego? Więcej osób do DYSKUSJI. Nie do kłótni. Ode mnie tyle.
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

śr wrz 08, 2004 3:04 pm

Dwie sprawy:

1. Kwestia postow Pig Doga na http://forum.polter.pl/viewtopic.php?t=10682&start=0. Po wrzuceniu nowej wersji phpbb wypadl mod odswiezajacy watki po edycji postow, co spowodowalo zaburzenia chronologii postow. Oryginalna kolejnosc byla taka: Pig Dog zaklada temat, ja pisze o Monachium, Pig Dog odpisuje.

2. Jak juz skonczyliscie flejma, to idzcie na piwo albo skopcie jakiegos dresa pod blokiem. Fora zostaly polaczone i rozlaczane nie beda, technikalia sa dogrywane. Ludzie z MTG i z pierwotnego forum Poletra juz zaczeli w miare bez problemow koegzystowac, a tylko tu jest darcie paszczy. Dajcie sobie spokoj.

Poza tym podpisuje sie pod Estelem w 100%. Jelsi macie jakis pomysl na usprawnienie forum po fuzji, to go tu napiszcie. Jak dalej bedzie sie rozmowa zmieniala w klotnie, temat ulegnie likwidacji.
 
Awatar użytkownika
Rebound
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9343
Rejestracja: czw cze 05, 2003 2:32 pm

śr wrz 08, 2004 3:48 pm

Seji! Nie masz prawa......!!! :P :P :P
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

śr wrz 08, 2004 6:09 pm

Mam _wszelkie_ prawa, Ree. :)
 
Awatar użytkownika
Wojewoda
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 902
Rejestracja: wt paź 28, 2003 9:21 pm

czw wrz 09, 2004 5:19 pm

No dobra, mi też się średnio podoba, że nie mogę na stronie głównej w rubryczce ostatnich poruszonych tematów znaleźć topiców o RPG, ale czy trzeba od razu się tak drzeć? Nie można by na poltku pop prostu ustawić osobnej rubryki ostatnie poruszane tematy na forum MTG?
Nie widzę problemu PD-mozesz pop prostu nie wchodzić na forum MTG i tyle, czy to takie straszne?
 
Awatar użytkownika
Thoron
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1853
Rejestracja: sob maja 01, 2004 9:03 pm

czw wrz 09, 2004 5:43 pm

Ja się już do fuzji przyzwyczaiłem. Początkowo przeszkadał mi totalny chaos,ale jak widać wszystko się już ustatkowało. Co do spamowania userów z M:tG (muszę tu użyć takiego podziału, ale traktuję wszystkich jako polterowiczów), to skoro spamują,to na swoich forach i niech tak zostanie. Mnie karcianki słąbo interesują, więc nie wchodze na forum karciankowe. Dalej, na offtopie zrobił się tlyko wysyp głupawek (przedtem też były, ale rzadko), ale wszystko się uspokoiło. JA tu widzę harmonię. Fuzja była jednakdobrym pomysłem, choć na początlku chwyciłem się za głowę.
 
Awatar użytkownika
zion83
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 126
Rejestracja: śr cze 16, 2004 6:37 pm

pt wrz 10, 2004 8:57 am

Hmmm...
Pomijam kwestie obrażania. Może i rzeczywiście przesadziłem (zawsze tak myślę, gdy dzięki mnie rozmowa zaczyna "szczypać")...?
Nevermind.
Licznik postów - rzeczywiście jest dla większości istotny. Oprócz "bossów" cała reszta użytkowników poltka to zwykli ludzie ,wchodzący tam dla "swoich celów". Jedyną szansą dla nich przy określaniu hierarchii jest właśnie ten wskaźnik. Gdyby było nas na poltku np. 20 - wtedy większość poradziłaby sobie bez podziałów hierarchicznych. Ale jest nas więcej i... etc.etc.
Co do M:tG - wbrew wątpliwościom - grałem, swego czasu nawet intensywnie. Zatem - ten zarzut jest conajmniej chybiony.
Co do połączenia - jeżeli to tak drażni, czy nie możnaby zrobić specjalnych "bramek"? W ten sposób RPGowcy nie spotykaliby Magicowców i odwrotnie. Wszystko to byłoby nadal poltkiem, ale te 2 "światy" miałyby oddzielne loginy i avatary dla tego samego użytkownika. Zatem - to, że np. dużo piszesz o RPG, mało świadczy w Magicu (i odwrotnie). :papieros:
 
Vader

pt wrz 10, 2004 9:19 am

Sorry, ale połączenie zostało uznane przez ciało redakcyjne za słuszne (już dawno temu) i żadne posunięcia separatystyczne nie będą popierane. :P Plemię przemówiło.
Poza tym udajemy, że hierarchię ustala jakość postów a nie ich ilość, co przy naszej dalszej agresywnej propagandzie może się urzeczywistnić (lub nie).
 
Awatar użytkownika
Rebound
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9343
Rejestracja: czw cze 05, 2003 2:32 pm

pt wrz 10, 2004 10:28 am

Miejmny nadzieję, że się urzeczywistni. Nie zmienia to faktu, że (jak już napisałem na administracyjnym) nawet najbardziej zatwardziali spamerzy nie przekraczają na ogół granicy 400 - 500 postów. Przedtem zostają wygryzieni przez powaznych użytkowników. Jest więc pewena, a nawet dość spora szansa, że kiedy spotykamy kolesia z dużą ilością postów, to jest on osobą kompetentną i piszącą na poziomie. Oczywiście zdarzają się wyjątki (prawda Seji :P?).
 
Awatar użytkownika
zion83
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 126
Rejestracja: śr cze 16, 2004 6:37 pm

pt wrz 10, 2004 11:10 am

Sorry, ale Seji nie jest taki straszny. Poznałem go trochę i wiem, że w niektórych kwestiach ma olbrzymie pojęcie.
Aha... Ja nie piszę o tym, co jest, ale o tym, jak jest postrzegane (takie tam... socjologizowanie...). Ilość jest cholernie męska.
 
Awatar użytkownika
Rebound
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9343
Rejestracja: czw cze 05, 2003 2:32 pm

pt wrz 10, 2004 11:26 am

LOL. Grunt to dostrzeganie emotek ;). Wtręt o Sejim miał być chwytem rozweselającym, a nie osobistym przytykiem. Ja też trochę go poznałem, a nawet przewiozłem samochodem do Warszawy (autografy rozdaję na ZahConie ;P) i też wiem, że czasem da się znim pogadać ;), jak nie ma pod ręką gumowego kurczaka tudzież czegoś równie zabójczego.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości