Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Arisu
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 157
Rejestracja: ndz paź 12, 2003 5:28 pm

Blade Trinity

sob wrz 18, 2004 9:23 pm

http://www.comingsoon.net/films.php?id=5215

Teaser, trailer oraz kobieta w akcji :-)

Zapowiada się widowiskowo.
Jako, że bardzo lubię poprzednie Blade'y to się chętnie wybiorę.
Ostatnio zmieniony śr wrz 22, 2004 9:46 pm przez Arisu, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

wt wrz 21, 2004 1:06 pm

Trailery obejrzałem, nieźle się zapowiada trzecia część pogromcy. Z tym, że wydaje mi się, iż film ten zatracił klimat, który w pierwszej części był
w niektórych momenatch widoczny. Miałm nadzieję, że w części drugiej się robuduje, a tutaj z niezłego potencjału zrobił się normalny widowiskowo/rozrywkowy film. Mimo to podobają mi się Blade'y, po prostu już nie nastawiam się na mocny film, tylko na dobrą rozrywkę. Aha, zauważyliście, że pod koniec jednego z filmików jest muzyczka z Matrixa?
 
Awatar użytkownika
Arisu
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 157
Rejestracja: ndz paź 12, 2003 5:28 pm

wt wrz 21, 2004 8:27 pm

Umbra pisze:
Aha, zauważyliście, że pod koniec jednego z filmików jest muzyczka z Matrixa?


Prawda? W pierwszej chwili zupełnie nie zajarzyłam skąd znam ten kawałek. A potem trochę mnie to rozśmieszyło, czy mam to odebrać jako takie przymrużenie oka w stronę widza? Na zasadzie, tak, tak, będą latać.

Mam sentyment do Blade'a I (acz wyrzuciłabym panią doktor), II część zaś miała klimaty naprawdę ciekawe. No i ta kąpiel we krwii... i ładna wampirzyca.

Bardzo chętnie obejrzę III, w której jak widać z trailera, chłopak od pizzy chyba wyrósł i spoważniał, a kobietka też niczego sobie.
Ostatnio zmieniony śr wrz 22, 2004 9:48 pm przez Arisu, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

wt wrz 21, 2004 8:59 pm

hm, blade'a nie znoszę i mówię to otwarcie.

Puchnące wampiry czy skręcające na zakrętach światło mnie rozbija. Jakoś nie mogę się przemóc i tyle:P
 
Kruk
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 07, 2004 2:11 pm

śr wrz 22, 2004 12:25 am

Obejrzałem trailery i czekam z pewnym takim zainteresowaniem :-) Intelektualne to nie będzie, fabuła też pewnie nie będzie przytłączająca jeśli chodzi o sensowność, ale jakoś tak w sumie lubię tą Bladą Wietrzną Owcę :-)
 
Awatar użytkownika
Arisu
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 157
Rejestracja: ndz paź 12, 2003 5:28 pm

śr wrz 22, 2004 6:50 am

Jestem ciekawa czy wreszcie ukatrupią Blade'a, bo cały czas to zapowiadają... znaczy wiem, ze nawet jesli go ukatrupią to i tak znajdą sposób, żeby go "ożywić" w części czwartej czy dziesiątej... myślę, że jednak jakby tak Blade zginął był wziął na amen i z martwych nie powstał to nawet byłoby ciekawe. Takie trochę wręcz nietypowe. Z drugiej strony za wielu opcji nie ma. albo Blade przezyje, albo zginie. obie opcje są jakby przewidywalne. Zawsze można się zastanawiać jak przeżyje albo jak zginie. ewentualnie może się zmienić w tego złego (znaczy przejść na mroczną stronę mocy), ale to przerabiać będziemy w III Epizodzie, poza tym drugiego lorda Vadera nie będzie. acha, to nie ten film, ale chodziło mi o przykład. Jednak smutny byłby taki upadek Blade'a i jakże ludzki...

Wszyscy bohaterowie są w sumie jakoś tako mało ludzcy :-)
Ostatnio zmieniony śr wrz 22, 2004 9:51 pm przez Arisu, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

śr wrz 22, 2004 1:09 pm

Blade przeżywa w III części. Wystawiałem o tym newsy na stronie głównej. Owszem początkowym zamiarem twórców filmu była jego śmierć, lecz jakiś czas po tym internet obiegła wiadomość, że jednak przeżyje.
 
Awatar użytkownika
MadMartigan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 53
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 12:04 pm

pn wrz 27, 2004 12:33 pm

Zapowiada się interesująco. Lubię poprzednie części, zwłaszcza Blade2(mój ulubiony film o superbohaterze). Teaser, trailer i clip z panna Biel katującą wampiry nastawiaja mnie jak najbardziej pozytywnie.
 
Awatar użytkownika
john constantine
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1571
Rejestracja: pn paź 27, 2003 9:53 pm

blade3 again

śr lis 17, 2004 2:14 pm

otórz czytałem dziś recke tego filmu i ponoć(zaskoczenie)wypada bardzo dobrze.miedzy innymi dlatego ze dostał kategorię r(czyli tylko dla doroslych).
tak wiec zapowiada się ponoć ostre bezkompromisowe kino.
 
Awatar użytkownika
NMX
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 82
Rejestracja: wt cze 17, 2003 4:23 pm

pn lis 29, 2004 11:13 pm

ja jestem bardzo ciekaw jak wypadnie ten film bo do tej pory obydwie części trzymały klimat i realia świata. Czytałem conieco o fabule trójki i brzemi intrygująco... zobaczymy...
 
Jackson
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 224
Rejestracja: wt paź 25, 2005 2:07 pm

pn lis 29, 2004 11:40 pm

Jesli bedzie na poziomie jedynki to bedzie super. Bledow dwojki raczej nie powtorza, wiec pewnie bedzie niezle.
 
Awatar użytkownika
john constantine
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1571
Rejestracja: pn paź 27, 2003 9:53 pm

wt lis 30, 2004 2:28 pm

czytałem reckę w necie i ponoć film jest swietny(recka z www.aintitcool.com a ja sie zazwyczaj z nimi zgadzam w opiniach).ponoć sam blade wypada slabiej niż hannibal king i abigail whistler.
a z ciekawostek-rezyseruje david s goyer(autor scenaru do min blade,blade 2 i batman begins).
 
Awatar użytkownika
Dotzent
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:53 pm

śr gru 01, 2004 8:28 pm

Jeszcze jedna ciekawostka dla ludzi lubiących wrestling. Jarko - antagonistę Blade'a - gra Paul Michael Levesque (lepiej znany jako Triple H) z federacji WWE.
 
Awatar użytkownika
john constantine
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1571
Rejestracja: pn paź 27, 2003 9:53 pm

pn sty 03, 2005 4:26 pm

miażdżące recenzjie ten film dostaje
miażdżące
 
Awatar użytkownika
Gamart
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: sob mar 27, 2004 12:12 am

pn sty 03, 2005 4:34 pm

Fajnie, że pojawili się Nightstalkers, ale jedynka nadal lepsza
 
Awatar użytkownika
DrugiejSzansy
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 521
Rejestracja: czw gru 23, 2004 9:43 am

wt sty 04, 2005 1:32 pm

ostrze zabki . . .
dodam jedynie od siebie, że za duż czesc soundtracku bedzie odpowiadał producent z rodziny WU - RZA. O ile jego projekty czysto muzyczne nie zawsze trzymały poziom, do do filmowych soundtracków mocno sie przykładał i sa tego dobre efekty (<KB> i <GHostDOg>)
 
Awatar użytkownika
Dotzent
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:53 pm

wt sty 04, 2005 3:50 pm

"Ghost Dog" - racja, muza świetna. Ale w "Kill Billu", to zrobił dwa kawałki i chyba najgorsze z całego soundtracku. Jedno z jego nowszych osiagnięć "Soul Plane" wołało o pomstę do nieba. Ale RZA lubię i cieszę się, że to on robił muzę do Blade'a 3.
 
Awatar użytkownika
DrugiejSzansy
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 521
Rejestracja: czw gru 23, 2004 9:43 am

śr sty 05, 2005 11:10 am

mine sie tam ta melo-rap-recytacja-zwał-jak-zwał w Odzie do O-ren-ishi podobała.
 
Awatar użytkownika
graves
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1538
Rejestracja: czw paź 13, 2005 4:56 pm

ndz sty 30, 2005 9:53 pm

Napewno lepsze niż dwójka, ale też bez rewelacji. Fajne kino akcji, bez wyższych celów. Fajna rozwałka wampirów (jak w każdym Bladzie) :roll:
Jedna innowacja, która mnie się podobała to przeskakiwanie z budynku do budynku (przez okna lub ściany) :roll:
Drake - taki średni sobie. W formie podstawowej przypomina mi Predatora - szczególnie z "twarzy" :roll:
 
Awatar użytkownika
john constantine
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1571
Rejestracja: pn paź 27, 2003 9:53 pm

pn sty 31, 2005 2:06 pm

wiec warto wydać te 15 zet na bilet?
bo nie słyszałem zbyt wiele pozytywnych recenzji...........
 
Awatar użytkownika
graves
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1538
Rejestracja: czw paź 13, 2005 4:56 pm

pn sty 31, 2005 3:54 pm

john constantine pisze:
wiec warto wydać te 15 zet na bilet?
bo nie słyszałem zbyt wiele pozytywnych recenzji...........

Film jest średni, ale w porównaniu z naprawdę kiszkowatą dwójką - znaczna poprawa (zresztą nietrudno o to było). Namawiać nikogo na ten film nie zamierzam :roll:
 
Awatar użytkownika
zsasz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 469
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 6:59 pm

pt lut 04, 2005 1:07 pm

graves pisze:
john constantine pisze:
wiec warto wydać te 15 zet na bilet?
bo nie słyszałem zbyt wiele pozytywnych recenzji...........

Film jest średni, ale w porównaniu z naprawdę kiszkowatą dwójką - znaczna poprawa (zresztą nietrudno o to było). Namawiać nikogo na ten film nie zamierzam :roll:

Zobaczę dla Jessiki Biel i wampirzych ząbków, których jestem fanem. A nawiasem mówiąc, ciekawe czy poprzestaną na trójce, czy będą kontynuować do momentu, aż wychodzący z kina widzowie będą zwracać popcorn wszamany podczas seansu.
 
Jackson
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 224
Rejestracja: wt paź 25, 2005 2:07 pm

pt lut 04, 2005 4:06 pm

zsasz pisze:
c czy będą kontynuować do momentu, aż wychodzący z kina widzowie będą zwracać popcorn wszamany podczas seansu.

Do takich sytuacji dochodzilo juz podczas seansow czesci drugiej, wiec widac producentow wcale to nie zrazilo. Ba, pewnie nawet uznali, ze stworzono film, ktory tak silnie uzewnetrznia uczucia i emocje widzow ;)
 
Awatar użytkownika
kingquest
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 599
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 9:44 pm

sob lut 12, 2005 3:30 pm

No ja dopiero dzisiaj obejrzałem i... jestem załamany. Myslałem że po nieudanej dwójce trzecia częśc będzie lepsza ale tak się nie stało i jest jeszcze gorsza. A przecież tak fajnie można było zrealizować ten film, niestety wyszło jak wyszło
 
Awatar użytkownika
Milord
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 85
Rejestracja: śr paź 29, 2003 4:25 pm

sob lut 12, 2005 5:01 pm

Przestańcie wreszcie narzekać na dwójkę. Była z pewnością udana.
 
Jackson
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 224
Rejestracja: wt paź 25, 2005 2:07 pm

sob lut 12, 2005 5:07 pm

Milord pisze:
Przestańcie wreszcie narzekać na dwójkę

Czemu?
 
Awatar użytkownika
Milord
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 85
Rejestracja: śr paź 29, 2003 4:25 pm

sob lut 12, 2005 5:11 pm

Bo na to nie zasługuje
 
Jackson
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 224
Rejestracja: wt paź 25, 2005 2:07 pm

sob lut 12, 2005 5:40 pm

Milord pisze:
Bo na to nie zasługuje

Argumenty?
 
Awatar użytkownika
Milord
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 85
Rejestracja: śr paź 29, 2003 4:25 pm

sob lut 12, 2005 7:01 pm

Blade 2 to krwawa nawalanka łącząca w sobie elementy komiksu o superbohaterach i horroru. W takich filmach liczy się realizacja, a ta w tym wypadku stoi na dobrym poziomie, więc czego się tu czepiać ?
PS - dzisiaj będzie "jedynka" w TVP1
 
Awatar użytkownika
kingquest
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 599
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 9:44 pm

sob lut 12, 2005 8:41 pm

Milordzie każdy twierdzi że Blade 2 jest filmem słabym i ja też tak twierdzę bo... jest słaby :D Jest nudny, liniowy i cały czas się nawalają bezsensowna sieczka.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości