Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 14
 
Awatar użytkownika
J
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: pn maja 17, 2004 5:59 pm

pn paź 11, 2004 3:00 pm

Tylko, że zostały niecałe dwa tygodnie...
 
Awatar użytkownika
Linka
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 581
Rejestracja: czw wrz 04, 2003 4:42 pm

pn paź 11, 2004 6:12 pm

Będę niezaleznie od programu. Pewnie zawalę przez to szkołę ale i tak będę :) Nanaki też będzie.
 
Awatar użytkownika
Mitu
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 147
Rejestracja: sob lip 31, 2004 11:25 pm

pn paź 11, 2004 6:13 pm

Linka pisze:
Będę niezaleznie od programu. Pewnie zawalę przez to szkołę ale i tak będę

No to witaj w klubie...... cholera, teraz dopiero moja babka od matmy będzie się mogła do mnie przyczepić :(
 
Awatar użytkownika
Nanaki
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: sob cze 19, 2004 11:33 pm

pn paź 11, 2004 8:52 pm

A co ze szkołą to ja jeszcze nie wiem, ile biore kasy - nie wiem, wiem tyle, ze CHYBA pojade ( ;P) widze, zę już skaczecie z radości ;]
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

pn paź 11, 2004 10:38 pm

Przecieki :)

Kilkanascie propozycji programu Imladris 8 mozna podejrzec na stronie kownentu: http://imladris.ggff.rpg.pl/8/index.php?action=atrakcje

Pelny program z rozpiska godiznowa juz nidbawem.
 
Awatar użytkownika
Wojteq
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1934
Rejestracja: ndz lut 08, 2004 12:00 am

pn paź 11, 2004 10:52 pm

No i ja tez bede. Mam nadzieje ze tym razem nic mi juz nie przeszkodzi w radosnym konwentowaniu...
 
Awatar użytkownika
MidMad
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 133
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 9:31 pm

pn paź 11, 2004 10:53 pm

Mamy nadzieje, ze nasze propozycje Was zainteresuja :)

Dla namietnych graczy przygotowalismy tez GamesRoom, a dla nalogowych RPGowcow - sesje z zaproszonymi znanymi Mistrzami Gry, tak wiec atrakcji nie powinno zabraknac.
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

pn paź 11, 2004 10:58 pm

No dobra panowie i panie.
Przecieki programu już są.
Konwent za niecałe dwa tygodnie.
A tutaj jak ktoś coś napisze to "ee ja będe, będzie fajnie i w ogóle super, a tak w ogóle to nie ma programu i nie wiem czy będe"
Heh może nie tak to wygląda, ale zbierając wasze wszystkie posty...
Na forum ConQuestu był większy ruch i chociaż ludzie pisali praktycznie tylko o tym, że będą i, że będzie super, to prawda jest taka, że co tu można jeszcze pisać. A to jest forum Imladrisu. A więc piszcie, chwalcie się przyjazdem wtedy będę mógł, jak inni umówić się z wami na różne ciekawe spotkania (nie chodzi mi tylko o piwo :wink:). Ożywcie to forum, bo coś tu drętwo, a w końcu to jest Imladris i to w Krakowie, a to oznacza dobrą zabawę, na pewno ciekawy zlot, prelegentów, konkursy, sesje rpg po nocach i około 2 setek knajp w pobliżu rynku. ( :D )A tak naprawdę to na pewno mase rzeczy więcej.
(Jak ktoś nie napisze przynajmniej 2 postów a pojawi się na konwencie, płaci 5 złotych dodatkowo)
Pozdrawiam.
Ok ostatni nawias to żart :razz:
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

wt paź 12, 2004 12:27 pm

MidMad SUPER ale mam pytania :

Ile będzie tych sesji ? Bo chciałbym uniknąć wydarzeń z Krakonu pare lat wstecz gdy ludzie wywracali stół na którym były karteczki na sesje :) Bo tez chciał bym się dopchać. A to na owym Kraku było niemożliwe.
Po ciągłym prowadzeniu chciałbym w końcu sobie pograć. :)
 
Awatar użytkownika
ghoulas
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 313
Rejestracja: wt paź 28, 2003 12:42 pm

wt paź 12, 2004 1:03 pm

Umbra pisze:
nie chodzi mi tylko o piwo



NIE??!! :razz:

No dobra dobra, wiem że niechodzi tylko o piwo (no chyba że 2 piwa), a pojawię się na Imladrisie na 99% choć przyjadę troche poźno w piątek (niestety praca i dojazd :( ) ale i tak pewnie zdążę na większość atrakcji.
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

wt paź 12, 2004 1:50 pm

Spoko Ghoulas bo ja też nie wiem kiedy będe w piątek na Imladrisie. A to dlatego, że:
a) Nie wiem kiedy się Imlal zaczyna
b) Nie wiem o której zaczyna nam się koncert
c) Nie wiem o której kończy nam się koncert
d) Nie wiem ile wypijemy, przed i po koncercie :wink:
Ale na pewno jestem od rozpoczęcia przynajmniej kilka godzin (2, 3 na bank)
I po koncercie żeby nie stracić więcej tego na pewno ciekawego zlotu wracamy od razu.
I drugie spoko bo jak już będziesz możemy się umówić na to piwko.
:)
 
Awatar użytkownika
Crokus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 80
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 10:09 am

wt paź 12, 2004 3:17 pm

Natomiast wszystko wskazuje na to, że zjawi się dość liczna grupka z Trójmiasta. Jak na razie, w miarę zorganizowanych, jest nas 5 osób i jest szansa, że będzie więcej. Drżyj Krakowie!
 
Awatar użytkownika
piotr pielgrzym
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: wt kwie 20, 2004 9:03 pm

wt paź 12, 2004 4:18 pm

Ja będę, chociaz jeszcze nawet nie wiem, czy przyjeli moja prelekcje o dwudziestoleciu medzywojennym na ziemiach II Rzeczpospolitej. Ale tak czy inaczej będę i będzie fajnie ;-) Rok temu było fajnie, wiec nie widze przeciwwskazan, dlaczego w tym mialoby byc inaczej.
Nie nalezy tez zapominac, ze w latach dwudziestych w Krakowie nie było prohibicji, dlatego tez nie powinno sie jej wprowadzac ;-)
 
Awatar użytkownika
Kiender
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 182
Rejestracja: wt paź 12, 2004 4:15 pm

wt paź 12, 2004 4:24 pm

Witam ziomali :mrgreen:
To mój pierwszy raz tutaj ( wreszcie ). Korzystając że jesem na antenie chciałbym zaprosić na mój konkurs szpiegowski, który odbedzie się na imladrisie ( propably sobota o 11.00 ) > tematyka związana ze szpiegostwem ( filmy, rpg , książki , fakty ), agencjami wywiadowczymi, tajnymi projektami inwigilacyjnymi itp.
Zapraszam serdecznie, zgłoszenia parami ( homo lub hetero )
 
Awatar użytkownika
Krakonman
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 653
Rejestracja: pt gru 12, 2003 9:14 am

wt paź 12, 2004 5:52 pm

piotr pielgrzym pisze:
Nie nalezy tez zapominac, ze w latach dwudziestych w Krakowie nie było prohibicji, dlatego tez nie powinno sie jej wprowadzac ;-)
W takim razie zglos sie do mnie zaraz po przyjezdzie i powiedz mi, w ktorej sali bedziesz, zebym mogl cie znalezc, jak trzeba bedzie kible sprzatac, bo ja nie mam ochoty tego robic na kolejnym konwencie.
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

wt paź 12, 2004 6:22 pm

Piotr Pielgrzym (i ewentualni inni, ktorzy czekaja na potwierdzenie) - potwierdzenia sa rozsylane, mielismy, khem, drobne zawirowanie w liscie prelekcji dzieki paru osobom (evil grin) i jest poslizg okolo 48 godzin ze wszystkim, za co najmocniej przepraszam. Do czwartku.piatku wszystko powinno byc juz wiadome.
 
Awatar użytkownika
Żółw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: sob kwie 10, 2004 2:29 pm

wt paź 12, 2004 7:22 pm

Umbra - ja będę :)


I jeszcze pare osób (evil grin).
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

wt paź 12, 2004 8:27 pm

Szept robi filmowo-muzyczny??? Pogięło was? Seji, przecież pytania typu "co się kojarzy autorowi konkursu z tą muzyką" są... no wiadomo jakie są..

Nie mogę się doczekać:>
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

wt paź 12, 2004 8:56 pm

piotr pielgrzym napisał:
Nie nalezy tez zapominac, ze w latach dwudziestych w Krakowie nie było prohibicji, dlatego tez nie powinno sie jej wprowadzac

W takim razie zglos sie do mnie zaraz po przyjezdzie i powiedz mi, w ktorej sali bedziesz, zebym mogl cie znalezc, jak trzeba bedzie kible sprzatac, bo ja nie mam ochoty tego robic na kolejnym konwencie.


Krakon dajżesz spokój :wink: Zamiast odstraszać odeślij do knajpki, wiesz, że jak ktoś będzie chciał to i tak się napije. A gdzie i "jak"
to już inna sprawa. Mam nadzieję, że (no powiedzmy to sobie szczerze
i głośno - pić się będzie) wszyscy którzy przyjdą na Imladris prócz grania
w rpgi, słuchania prelekcji etc. jak już będą pić to będą to robić bez bydła, i będzie można napić się z nimi w miłej atmosferze. Konwent niedaleko rynku, w koło rynku wiele knajp. Jak już idziecie na picie, róbcie to albo w knajpach, albo spokojnie bez bydła bo i tak jeżeli nie zachowacie tego umiaru możecie zostać usunięci. Od czegoś ta obsługa jest, a dla tych co na konach nie byli albo nie zwracali uwagi na takie rzeczy to Krakon i tak za mało napisał. Bo bydło (przyłóżmy na Krakonach gdzie miedzy innymi pisuary pozatykane od niezbyt przyjemnych rzeczy powodowanych zbyt wielką ilością alkoholu w jeden wieczór/noc) jest czasem niemałe. A po co to? Po nic, ano dlatego wiem, że będzie miło :)
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

wt paź 12, 2004 9:08 pm

Ja jestem całym sercem za Krakonmanem.
Picie na konwencie powinno być zakazane. Zbyt wiele razy przeszkadzało ni zachowanie niektórych na bani. Są tacy ktrzy nie znają umiaru - a pozwalanie innym a zakazywanie drugim się nie sprawdza. Totalny zakaz i po sprawie - są knajpy w pobliżu i każdy może się tam napić.
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

wt paź 12, 2004 9:11 pm

Neishin - well...coz, widac Szept lubi pokazywac wszystkim od czego mu...eee... wstaja wlosy na glowie :>

I ja chyba zreszt tutaj bylem przeciw :P

Ale i tak biore udzial :P
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

wt paź 12, 2004 9:14 pm

To organizatorzy mogą brać udział?
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

wt paź 12, 2004 9:39 pm

Organizatorzy zawsze moga brac udzial w konkursach - tak jest w regulaminie Imladris odkad pamietam.
 
Awatar użytkownika
Krakonman
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 653
Rejestracja: pt gru 12, 2003 9:14 am

wt paź 12, 2004 11:34 pm

Umbra pisze:
Krakon dajżesz spokój :wink: Zamiast odstraszać odeślij do knajpki, wiesz, że jak ktoś będzie chciał to i tak się napije. A gdzie i "jak"
to już inna sprawa. Mam nadzieję, że (no powiedzmy to sobie szczerze
i głośno - pić się będzie) wszyscy którzy przyjdą na Imladris prócz grania
w rpgi, słuchania prelekcji etc. jak już będą pić to będą to robić bez bydła, i będzie można napić się z nimi w miłej atmosferze. Konwent niedaleko rynku, w koło rynku wiele knajp. Jak już idziecie na picie, róbcie to albo w knajpach, albo spokojnie bez bydła bo i tak jeżeli nie zachowacie tego umiaru możecie zostać usunięci. Od czegoś ta obsługa jest, a dla tych co na konach nie byli albo nie zwracali uwagi na takie rzeczy to Krakon i tak za mało napisał. Bo bydło (przyłóżmy na Krakonach gdzie miedzy innymi pisuary pozatykane od niezbyt przyjemnych rzeczy powodowanych zbyt wielką ilością alkoholu w jeden wieczór/noc) jest czasem niemałe. A po co to? Po nic, ano dlatego wiem, że będzie miło :)
Problem w tym, ze jak juz ktos zrobi bydlo, to bedzie troche za pozno. Z doswiadczenia wiem, ze znajdzie sie paru idiotow, ktorzy slowa umiar nie znaja. Umbra, ja wiem, ze fajnie jest sie napic piwka z kumplami na konwencie, ale zmienilbys podejscie, gdybys mial pozniej sprzatac cudze pawie. Naprawde nie mam ochoty tego robic. Najlatwiej jest sie wyrzygac na korytarzu i isc spac, a obsluga niech sie martwi.
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

śr paź 13, 2004 12:22 am

No Krakon ja cię rozumiem. Po prostu nigdy nie musiałem tego robić (sprzątać po ludziach takich "odpadów") i wiem, że gdybym musiał pewnie zmienił bym to podejście. Ja po prostu jestem ciągle tym optymistą :wink: Ale spoko przynajmniej my możemy się kulturalnie piwka napić. Więc liczę na przynajmniej jedno jak znajdziesz na Imlalu czas.
Ostatnio zmieniony śr paź 13, 2004 12:30 am przez Umbra, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Krakonman
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 653
Rejestracja: pt gru 12, 2003 9:14 am

śr paź 13, 2004 12:27 am

Umbra pisze:
No Krakon ja cię rozumiem. Po rpostu nigdy nie musiałem tego robić 9(sprzątać po ludziach takich "odpadów") i wiem, że gdybym musiał pewnie zmienił bym to podejście. Ja po prostu jestem ciągle tym optymistą :wink: Ale spoko przynajmniej my możemy się kulturalnie piwka napić. Więc liczę na przynajmniej jedno jak znajdziesz na Imlalu czas.
Obawiam sie, ze za wiele go nie znajde.
 
Awatar użytkownika
Puszon
Wydawnictwo Kuźnia Gier
Wydawnictwo Kuźnia Gier
Posty: 164
Rejestracja: pt maja 07, 2004 12:33 pm

śr paź 13, 2004 11:38 am

neishin pisze:
Szept robi filmowo-muzyczny??? Pogięło was? Seji, przecież pytania typu "co się kojarzy autorowi konkursu z tą muzyką" są... no wiadomo jakie są..

Nie mogę się doczekać:>

szynszyla.. startujemy razem??? :)
Mysle, ze powinnismy sobie juz poradzic z chorymi skojarzeniami szepcia...

Seji pisze:
Organizatorzy zawsze moga brac udzial w konkursach - tak jest w regulaminie Imladris odkad pamietam.

Jam sie to nie chwalac wprowadzil taki zapis do regulaminu Imladrisu (a takze Krakonu, ConQuestu...). Nie po to sie przeciez namawia ludzi do robienia fajnych konkursow, zeby potem w nich nie wystartowac :D... Choc oczywiscie to co robi Szept to przegiecie... on chyba zamawia tylko takie konkursy w ktorych wygrywa :D
 
Awatar użytkownika
Crokus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 80
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 10:09 am

śr paź 13, 2004 7:28 pm

No i zwała :/ Na konwencie będę, ale dopiero w sobotę. Czemu? Bo mi !@$@#!@#$%*&*(%$!@% takie syny dowaliły zajęćia w piątek do 19 :( Normalnie załamka
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

śr paź 13, 2004 7:58 pm

Puszonku, startujemy! Rozwalimy wszystkich wszem i wobec. Jeszcze Pana Rzadeczka do drużynki weźniemy i będzie gicik:>
Albo tą lamę Tarkisa, Tarkiresem zwanego:P
 
Awatar użytkownika
Elma
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 36
Rejestracja: sob lip 05, 2003 11:56 am

śr paź 13, 2004 10:35 pm

hmm Szept obiecal, ze formula konkursu bedzie hmm.. troche inna niz sie spodziewacie HAHA ma zaskoczyc Was wszystkich!!!
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 14

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości