Zrodzony z fantastyki

 
Damador.
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1094
Rejestracja: pn sie 09, 2004 1:36 pm

ndz paź 10, 2004 11:36 pm

Widmo pisze:
Cześć!!!
Jaki jest sposób na zrobienie najlepszej bitwy? Chodzi mi o to że nie można raczej zrobić bitwy kilku setek wojowników, bo jakby to wyglądało( te rzuty na trafienie i obrażenia byłyby ich co najmniej 2 razy więcej niż wojowników walczących po obu stronach- jeśli licząc że wszyscy trafili). Może macie jakiś sposób na przeprowadzenie wielkiej bitwy w mniej uciążliwy sposób??? Jakieś tabelki opracowaliście czy coś w tym stylu????

"Cry Havoc " wydane prze Mallhavoc Press
 
SpeLLbReaKeR
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 260
Rejestracja: pn paź 11, 2004 2:57 pm

pn paź 11, 2004 3:16 pm

Według mnie jak ktos chce miec tą "Czystą Sieke" to niech se ma, ale co to za gra:
MG: Widzisz cieżko rannego "Gościa" Co robisz?
Gracz: No to Szarżuje !!! :karabin:

Jak ktos tak lubi tak grac to polecam "Diablo" i Pierwszego "ID".
 
Awatar użytkownika
Elek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 344
Rejestracja: wt mar 02, 2004 9:43 pm

śr paź 13, 2004 8:41 pm

Według mnie jak ktos chce miec tą "Czystą Sieke" to niech se ma, ale co to za gra:
MG: Widzisz cieżko rannego "Gościa" Co robisz?
Gracz: No to Szarżuje !!!

Jak ktos tak lubi tak grac to polecam "Diablo" i Pierwszego "ID".

Wcale tego nie wiedziałem. :(
...
Wspominać takie sesje z łezką w oku :? jak dla mnie to trochę dziwne, oczwiście ja także lubie czasem pograć w przygody w których walka jest na pierwszym planie, ale bez przesady.
Nie chciałbym zagrać w przygodę typu "widzicie grobowiec". Taka przygoda na walkę według mnie ma sens tylko gdy obdarzymy ją jakąś nie zgorszą fabułą, może nie skomplikowaną, ale jakąś musi mieć.
 
Awatar użytkownika
Silimarilion
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 325
Rejestracja: wt kwie 06, 2004 6:15 pm

czw paź 14, 2004 10:03 pm

Takie sesje miały w sobie mnóstwo spontaniczności. Nikt wtedy dobrze nie znał systemu a co dopiero zasad. Była to nowość - coś w co chciało się grać. Ah jak ja pamiętam te przekrzykiwania graczy i ryk bojowy krasnoludzkiego Wojownika mojego brata. Z chęcią bym powrócił do takich sesji - wtedy sesje miały tą magie która sprawiała ,że aż chciało się coś robić na tą sesje - teraz jest to wszystko bardziej rutynowe - nie ma tej magii. Wszystko się powoli wypala.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości