Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
Draker
Administrator
Administrator

Podzial forum WoD

wt gru 28, 2004 11:53 am

Od pewnego czasu krazy mi po glowie mysl: czy nie warto by podzielic forum WoDu na poddzialy. Czy nie wyodrebnienie dzialu Wilka, Wampira, Maga i np. innych systemow WoDu nie przyczyniloby sie do wiekszej
aktywnosci calosci wodnego dzialu forum?

Co o tym myslicie?

Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

wt gru 28, 2004 12:04 pm

plus dzial Nowy Wod i tam tez podzial..... Bo tego nie unikniesz wczensiej czy pozniej. A wymieszac sie tego raczej nie da. Podzial - fajnie. Ale na dwie edycje to sie raczej nie rozerwiemy - za duze to bedzie.

Awatar użytkownika
D1SoveR
Częsty bywalec
Częsty bywalec

wt gru 28, 2004 12:13 pm

Naprawdę uważasz podział za potrzebny?
Forum jakoś funkcjonuje w obecnej formie.

Awatar użytkownika
Kozmoor
Stały bywalec
Stały bywalec

wt gru 28, 2004 12:37 pm

Draker, aż taki duży podział nie jest potrzebny.
To,że wyodrębniłbyś osobne działy dla poszczególnych systemów WoDu
tylko by wprowadziło chaos i pogorszyłoby czytelność tego podforum.

Jednak wybiegając myslą w przyszłość , przychyliłbym sie do pomysłu podzielenia tego forum pod kątem "starego" i "nowego" WoDu

np:

WoD (1ed,2ed,rev)
nWoD
Forum Ogólne - wbrew pozorom to ogólne forum przyda się do przeprowadzania dyskusji porównawczych dotyczących obu "odsłon"
Świata Mroku, dyskusji "ogólnoWoDowych" itp...

Awatar użytkownika
Mr.Ale
Zespolony z forum
Zespolony z forum

wt gru 28, 2004 1:12 pm

No właśnie, raczej jedynie na stary i nowy WoD... a podział wewnątrz wyglądał by mniej wiecej tak, ze przed nazwą tematu byłoby [W:M] czy [M:W] czy [W:A] czy [W:MW] czy coś podobnego... choć i to nie jest konieczne, wystarczy podział na stary i nowy...

Awatar użytkownika
Sting
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

wt gru 28, 2004 2:01 pm

Pomysł podziału Koziego bardzo mi się podoba. Pozwoli to uniknąć nieporozumień w dyskusjach bo te dwie edycje (old WOD i new WOD :razz: ) diametralnie się od siebie róznią.

Taki podział powinien powstać na Polterze jak najszybciej.

Pozdrawiam!

Weaver
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

wt gru 28, 2004 2:13 pm

Dla mnie podział wystarczyłby tylko na Nowy ŚM i stary WoD :wink: Chociaż, jak na to patrzę, to uporządkowanie Ogólne - Kłakowe - Wampiryczne - Magyczne miałoby nawet sens, chociaż nie wiem, czy wprowadzi to harmonę w chaosie :)

Awatar użytkownika
Teukros
Stały bywalec
Stały bywalec

śr gru 29, 2004 10:24 am

Pomysł podzielenia na stary i nowy WoD nie jest zły. Będziemy mogli na bierząco śledzić zmiany w zainteresowaniu tymi settingami.

Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr gru 29, 2004 12:11 pm

Dla mnie nie ma to wiekszego sensu. W koncu WoD to wieksza calosc i wszystko sie zazebia, no, przynajmiej ja to tak odbieram.
Poza tym podzialow juz tu mamy dosc, i jakies kolejne sztuczne nie sa potrzebne. Trzeba by bylo cztery razy klikac, zanim by sie wlazlo na wlasciwe forum. A nie tylko ja jestem leniwy, podejrzewam...

Awatar użytkownika
ShpaQ
Zespolony z forum
Zespolony z forum

śr gru 29, 2004 6:25 pm

Moim skromnym zdaniem podzial na nWod i sWod jest w porzadku. Natomiast podzielenie tego na konkretne systemy wprowadzi niezgorszy chaos. Po prostu jest tego zbyt dużo. :wink:

Awatar użytkownika
Sting
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

czw gru 30, 2004 4:40 pm

MacKotek pisze:
Dla mnie nie ma to wiekszego sensu. W koncu WoD to wieksza calosc i wszystko sie zazebia, no, przynajmiej ja to tak odbieram.

nWOD ze starym nie zazębia się nawet w najmniejszym stopniu. To dwie, zupełnie oddzielne gry. Wiem o czym mowię, bo jak inwestuje grubą kasę w nWOD żeby być na bieżąco :razz: .

Podział IMO jest potrzebny.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Dox
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn sty 03, 2005 2:03 pm

nowy i stary, wiecej to juz dorabianie na sile. Szczerze powiedziawszy to chetnie wywalilbym nowy wod na zupelnie oddzielne forum, bo jedyna czescia wspolna tych systemow sa nadnaturale. Cala reszta to oddzielne bajki.
Pozdrowka
Dox

Awatar użytkownika
Panthera
Częsty bywalec
Częsty bywalec

pn sty 03, 2005 5:10 pm

Zgadzam sie. Podzial NWOD i WOD wystarczy. Dzielenie na cos wiecej narobi tylko balaganu.

Awatar użytkownika
Sting
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pn sty 03, 2005 6:24 pm

Dox pisze:
Szczerze powiedziawszy to chetnie wywalilbym nowy wod na zupelnie oddzielne forum

No tak ale oba sa firmowane jako World of Darkness więc chyba powinny być w jednym forum.

Zgadzam się w pełni, że wystarczy podział na nWOD i WOD.

Pozdrawiam!