Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

Moce Albionu?

śr sty 12, 2005 1:56 am

Czy ktoś z Was ma może tą pozycję Sfery? Jak wygląda gra, dobrze jest zrobiona?

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
Alakhai
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: sob sty 08, 2005 7:30 pm

śr sty 12, 2005 10:41 am

hmm co prawda nie mam tej ale mialem przyjemnosc nie raz w nia zagrac :) i wrazenia troche dziwne , bo sam pomysl gry wykonanie itd. spoko ale jesli chodzi o zasady :? to sie zastanawiam czy warto było az tak komplikowac , bo mozna tam uzywac zarówno walki wrecz czyli białą bronia jak i takze parac sie magia , tylko ze czasami troche to dziwne , trudno dokladnie strescic ale wiem jedno ze jesli masz mozliwosc kupienia tej gry niedrogo i bedziesz mial z kim zagrac kogo nie przestrasza oprocz parametrow sila i moc ich zmodyfikowane wlasciwosci (trzeba zagrac :wink: ) to mysle ze spoko
aha zaznaczam ze gralem w nia dawno(około 4 lat temu) i moze dlatego wtedy mi sie wydawała az tak skomlikowana i moze wlasnie czasami przez to nudna ale raczej tak nie jest

:)
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

śr sty 12, 2005 3:21 pm

Po prostu jestem związany z wielką miłośniczką mitu arturiańskiego...:]
Chyba mnie zachęciłeś.

Pozdrówka
 
Awatar użytkownika
Alakhai
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: sob sty 08, 2005 7:30 pm

śr sty 12, 2005 5:48 pm

no to sie ciesze :) a i jest fajnie bo nie ma czegos takiego jak narzucone parametry twego woja czy maga tylko masz ustalona liczbe pkt i sam je rozdzielasz pomiedzy parametry :razz:
 
Hamidaro
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: wt wrz 25, 2007 12:21 pm

wt cze 10, 2008 5:59 pm

Ja mam tę grę na sprzedaż jak by ktoś miał ochotę kupić to pisać na maila
[email protected]
to nie oferta bo nie zależy mi na sprzedaży ale przysługa dla tych co są prawdziwymi fanami.
 
Kelvardill
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pt lis 07, 2008 11:21 am

pt lis 07, 2008 12:10 pm

Witam,
Od strony graficznej gra prezentuje się poprawnie. Postacie robią najlepsze wrażenie. Żetony klasyczne, prezentują broń, magiczne przedmioty, wierzchowce itd. Plansza, graficznie pozostawia pewne niedociągnięcia, z pewnością jest gorsza aniżeli ta w Robi Hood. Ma zbyt jaskrawe kolory i brak na niej ciekawych szczegółowych ilustracji. Odnośnie zasad; są one do przełknięcia ale instrukcja prezentuje je w zbyt zawiły sposób. Ja osobiście wprowadziłem szereg zmian ale nie wyszliśmy z ziomkami poza ogólne ramy zasad podstawowych.
Ogólnie grę można by było ubarwić bo w pewnym sensie jest uboga odnośnie wydarzeń na planszy. Mam spory sentyment do tej gry, kupiłem ja gdy byłem dzieckiem za około 14 zł i pomimo średniej mechaniki, spędziłem przy niej z kolegami sporo godzin. Dziś patrząc z tej perspektywy, nie zagrał bym w tą grę na zasadach podstawowych, bez wprowadzenia naszych modyfikacji ale ktoś kto spotyka się z grą po raz pierwszy, będzie miał frajdę, przez kilka rozgrywek ale później będzie raczej potrzeba zmian albo gra wyląduje w szafce.
Pozdrawiam...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości