Zrodzony z fantastyki

Weźmiesz udział w Konwencie Krakon 2005?

Czas głosowania minął czw sty 27, 2005 11:46 pm

Liczba głosów: 0

Awatar użytkownika
MrM___
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

Krakon 2005

wt gru 28, 2004 11:46 pm

Tak moi mili, to juz ten czas , Krakon 2005 nadchodzi. Konwent odbędzie się w dniach od 10 do 13 lutego 2005 r. Więcej na stronie http://www.krakon.org/krakon/

Awatar użytkownika
wiedzmak
Zespolony z forum
Zespolony z forum

śr gru 29, 2004 11:30 am

jakies przyblizone info co do programu bitewniakow?

Awatar użytkownika
MrM___
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

śr gru 29, 2004 12:47 pm

Niestety nie ....jesli chodzi Ci o WFB to sam nie wiem jak to bedzie... musze przysiąść w pewien dzień i pomyśleć nad regulaminem, co do innych to nie wiem. 40k powinno być, warzone prawdopodobnie też

[18 stycznia 2005] Regulaminem i organizacją WFB zajmuje sie Niedziel
Ostatnio zmieniony wt sty 18, 2005 1:46 pm przez MrM___, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wiedzmak
Zespolony z forum
Zespolony z forum

śr gru 29, 2004 2:28 pm

nie, myslalem raczej o ciekawszych systamach - konfra, mordheim, Mein Panzer :)

Awatar użytkownika
MrM___
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

śr gru 29, 2004 6:37 pm

hmmm ciekawszych ??? plewy :p najciekawszy jest WFB !

Awatar użytkownika
wiedzmak
Zespolony z forum
Zespolony z forum

śr gru 29, 2004 8:23 pm

wiesz, z bitewniakow dla mas sie wyrasta... ;)

Awatar użytkownika
Wojewoda
Zespolony z forum
Zespolony z forum

śr gru 29, 2004 8:47 pm

Ale w sumie Krakon to duzy konwent, taka masowka, wiec faktycznie WFB musi byc :D

A ja sam chetnie bym zobaczyl Konfre i MP.

Awatar użytkownika
MrM___
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

czw gru 30, 2004 1:17 am

hmmm dla mas ! Plewy - wiesz ile osób w zeszłym roku wzieło udział w lidze ? 850 ! na cała Polske ... to jest kropla w morzu ! a co do innych systemów - same mogą stać sie "dla mas" :/

Awatar użytkownika
wiedzmak
Zespolony z forum
Zespolony z forum

czw gru 30, 2004 8:13 am

schodzimy z tamatu, ale uznajmy to za dyskusje o programie :)

zgadzam sie, ze 850 to malo. WFB dorobil sie w polsce legendy i jedynie LotR jest mu w stanie zagrozic popularnoscia. da sie zauwazyc schemat, ze ludzie najpierw kupuja wfb, by po roku-dwoch wymienic go na inne systemy. Na szczescie ta regula powoli traci na mocy. jesli mialbym zgadywac to w Polsce jest kolo 8k aktywnie grajacych, choc i tak liczba nie obejmie chocby poukrywanych po domach LotRowcow. jakie kolwiek szacunki sa IMO bardzo nieprecyzyjne, a szkoda.

inne systemy - owszem, nawet bardzobym sie z tego ucieszyl. dobre systemy trzeba promowac :) jednak w obecnym swiatku turniejowym WFB dlugo pozostanie najpopularniejszym systemem turniejowym, choc miloby bylo, gdyby orgowie roznych konow czy turniejow pomysleli o mniej znanych systamach.

Awatar użytkownika
Szczur
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

czw gru 30, 2004 10:50 am

Z tego co się orientuje będzie WZ i prezentacja Mein Panzera. Jak będzie sporo chętnych to i może jakiś turniej MP dałoby się zrobić :)
A co wiedźmak, planujesz przyjechać, że tak się wypytujesz? :P

Awatar użytkownika
wiedzmak
Zespolony z forum
Zespolony z forum

czw gru 30, 2004 3:05 pm

nie, termin zupelnie beznadziejny, ale warto powalczyc o mozliwosc zapoznania ogolu z innymi bitewniakami.

Awatar użytkownika
MrM___
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

czw gru 30, 2004 8:29 pm

Nie rozumiem - jakto ogółu ? bedziesz na Krakonie ? skoro termin beznadziejny wnioskuje, ze nie bedziesz wiec jak mozesz kogos zapoznawac ? wyłumacz mi to prosze : :razz:

Awatar użytkownika
wiedzmak
Zespolony z forum
Zespolony z forum

czw gru 30, 2004 8:59 pm

nie, nie bede, dla maturzysty polowa lutego to kaplica

gdyby byly pokazy bitewniakow typu Mordheim, Blood Bowl, Konfra to mlodsi gracze znajacy tylko WFB mogliby zobaczyc miod plynacy z innych systemow. a ze mlodsi zazwyczaj o nich nie wiedza (bo wciagnelo ich uniwersum WFB) to w ich imieniu ( :P ) prosze organizacje o pamietanie o tego typu atrakcjach :) no offence

Awatar użytkownika
MrM___
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

czw gru 30, 2004 10:11 pm

aaaaaaaa maturzysta ! powodzenia zycze :wink: kiedy macie mature > w marcu czy w kwietniu ? bo wiem, ze wczesniej niz ja miałem

vempire
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

czw gru 30, 2004 10:21 pm

wiedzmak pisze:
inne systemy - owszem, nawet bardzobym sie z tego ucieszyl. dobre systemy trzeba promowac :) jednak w obecnym swiatku turniejowym WFB dlugo pozostanie najpopularniejszym systemem turniejowym, choc miloby bylo, gdyby orgowie roznych konow czy turniejow pomysleli o mniej znanych systamach.

w to juz raczej kwestia graczy grajacych w dany system
WFB jest dlatego najpopularniejszym turniejowym systemem dlatego ze kilku graczom chcialo sie to zorganizowac mimo wielu klod jakie rzucano im pod nogi

mysle ze pokazy MP, Konfry beda ale czy bedzie turniej to juz zalezy od tego czy znajda sie chetni by je zorganizowac bo sam turniej sie nie zrobi

wybacz ale twoj post zabrzmial mniej wiecej (choc zapewne nie miales takiej intencji) tak:
wasz system jest be, ale macie nam zrobic turniej bo nasze bardziej ambitne systemy sa mniej popularne i nam sie nalezy
Coz jesli ktos ma takie podejscie to niech sam kupi pare blatow, posiedzi pare godzin nad terenami itp, zaplaci za transport albo ponosi je do szkoly i z powrotem, zbiera rozpiski, wymysla reguly itd.

Awatar użytkownika
wiedzmak
Zespolony z forum
Zespolony z forum

czw gru 30, 2004 11:19 pm

e, nie. bez przesady, nie chcialem tak napisac (choc w pewnym momencie wydawalo mi sie, ze moze zostac tak to odebrane :( ). oczywiscie doceniam starania i prace wlozona w duzy turniej (sam tez robilem jeden ligowy, choc o nieporownywalnie mniejszej skali). nie chce tez tekstow 'rasistowkich' - ten jest lepszy/ambitniejszy, przeciez to jedno hobby. prosilem tylko, by orgowie pamietali takze o innych, mniej popularnych systemach. nie mysle tu o turniejach (bo chyba tylko konfra mialaby szanse sie zorganizowac) ale o pokazach. zawsze i wszedzie _no offence_ w strone orgow

vempire
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pt gru 31, 2004 8:40 am

Jesli znajda sie chetni do zrobienia pokazow to orgowie napewno nie beda mieli nic przeciwko
Zreszta w zeszlym roku byly WZ, MP Konfra, Warmaster i myse ze nie zabraknie ich tym roku

sosna
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

ndz sty 16, 2005 10:36 pm

MrM___ pisze:

A jak się już wyrośnie z przedszkola? :razz:

Na Krakonie będą pokazy nastepujacych gier:

Mein Panzer
Modern Micro Armour (Wietnam, Pustynna Burza, Afganiztsan etc.)
Warzone
Chronpia

Turnieje:

Warzone
Chronopia

czyli na szczęście będzie w co pograc poza systemami GW...

Awatar użytkownika
MrM___
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pn sty 17, 2005 12:01 am

Ta :) na szczęscie będzie z czego poszydzić :razz:, eh sosna sosna, jak udało Ci sie załatwic turniej warzone'a ? otworzysz sklepik ? oragnizatorzy nic nie chcieli za to ? czy farbki vallejo to za duzy wydatek dla Ciebie ?:/

Awatar użytkownika
Szczur
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pn sty 17, 2005 11:48 pm

Twórcza opinia - rozumiem, że grałeś w znaczną ilość bitewniaków przez dłuższy czas by mieć porównanie?
I polecam nauczyć się stosować do zasad języka polskiego (zdanie zaczynamy z dużej litery i używamy jednego znaku zapytania zamiast trzech, przed znakiem zapytania nie stawiamy spacji).

sosna
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

wt sty 18, 2005 1:08 am

MrM___ pisze:
Ta :) na szczęscie będzie z czego poszydzić :razz:, eh sosna sosna, jak udało Ci sie załatwic turniej warzone'a ? otworzysz sklepik ? oragnizatorzy nic nie chcieli za to ? czy farbki vallejo to za duzy wydatek dla Ciebie ?:/

Jasne. Wpadnij poszydzić.

Turniej Warzone - bardzo prosto - w Krakowie gra sporo osób. Trochę też przyjedzie z innych miast. Zawsze to miło pograć w coś inteligentnego...

Organizatorzy chętnie się zgodzą i nic za to nie chcą - zawsze to kilka nowych punktów programu, które przyciągną na konwent nowe osoby, kóre raczej na battla nie przyjda bo mają więcej niż 5 lat :hahaha:

Otworzę sklepik? :shock: Jakie farbki? :? - o co Ci chodzi? Dobrze sie czujesz?

Awatar użytkownika
MrM___
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

wt sty 18, 2005 10:04 am

wiem szczur jak mnie ktoś wkurza też sie czepiam ortografii i gramatyki :razz: peace :D

dobra nieważne Sosna pacyfa i ide jesc sniadanie bo mnie łeb boli od tego kompa, nie ma co rozgrzebywać sprawy Areny

Awatar użytkownika
wiedzmak
Zespolony z forum
Zespolony z forum

wt sty 18, 2005 10:33 am

no i tak ma byc, bo juz sie balem, ze na tak kulturalnym forum bedzie flamewar :)

Awatar użytkownika
MrM___
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

wt sty 18, 2005 10:53 am

Ja tylko chciałem nakręcić forum hehe na temat WFB i wogóle :razz: Mam nadzieje, ze nikogo nie wkurzyłem zabardzo - nie chce miec na Krakonie nieprzyjemnosci z tym związanych :wink:

Awatar użytkownika
Szczur
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

wt sty 18, 2005 10:18 pm

MrM___ pisze:
wiem szczur jak mnie ktoś wkurza też sie czepiam ortografii i gramatyki :razz: peace :D

"Szczur" jeśli już :>
I czepiam się przesadnych błędów w jezyku polskim nie wtedy kiedy mnie ktoś wkurzy, ale kiedy je notorycznie robi. Jak ktoś mnie wkurzy to jestem mniej przyjemny ;)

Norman - uzewnętrznić to ja się mogę, jak wpadnę do Ciebie kiedyś na te piwo :razz:
I przyjeżdzaj na Krakon :>
Ostatnio zmieniony wt sty 18, 2005 10:27 pm przez Szczur, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Norman
Zespolony z forum
Zespolony z forum

wt sty 18, 2005 10:19 pm

Sie szczur uwywnętrznił :D

Co do krakonu jest minimalna szansa ze sie zjawie jeżeli będzie turniej Mordheima

nahar
Użytkownik
Użytkownik

śr sty 26, 2005 5:33 pm

Witam, właśnie się zarejestrowałem. Może niektórzy mnie znają (pozdr Rafi.K).

Chciałbym ogłosić że na Krakonie odbędzię się turniej Mordheim.
Szczegóły w podpisie :-).
No i mam nadzieję że niedługo juz na stronie Krakonu - na razie napisali z błędem nazwę Mordheim.

Turniej nie będzie klasycznym turniejem, lecz chcielibyśmy zapewnić dobrą zabawę w miłej atmosferze. A i na koniec. Zaczynamy w piątek rano (no o 10).

Serdecznie zapraszam.

ps.
Rafik zaraz przeczytam Twój artykuł o Łowcach.
Ostatnio zmieniony śr sty 26, 2005 5:45 pm przez nahar, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wiedzmak
Zespolony z forum
Zespolony z forum

śr sty 26, 2005 5:39 pm

kolejny fan mordheim na forum, fajnie :)

rownie fajnie, ze na krakonie montuje sie turniej mordy, gdybym mogl przyjechac to bylby duzy argument za.

Awatar użytkownika
CE2AR
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

wt lut 01, 2005 7:33 pm

A co do turnieju WFB, gdzie się można zapisywać?

Awatar użytkownika
MrM___
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

śr lut 02, 2005 12:30 am

jest regulamin Krakonu WFB na stronie Legionu- a dokładnie link z legionu na forum gilldi gdzie jest umieszczony :razz: